Ninja karai

Alternatyvūs pavadinimai: Ninja karai

Game Ninja karai - sujungia elementus MMO ir RPG naršyklinis žaidimas su juokingas mažai būtybių anime serialo. Pradėjęs žaisti Ninja Wars, jūs pamatysite, kad jos gyventojai, kaip ir kiti nė populiarių simbolių iš Naruto ir Bleach. Nors esate ne tik pasirenkant, ir bandė žaisti vieną simbolį, galite pakeisti jį į kitą. Kaip jums atrodo kvietimu aplankyti kaip Renji ar Kiba, Vega ar Cikamaru? Ateik įdomių svečių, atlikti misijas įvairaus sudėtingumo, suteikti visą įmanomą pagalbą, kad aplink jus gyvenančių pasakiškas sunaikinti purvinas monstras drąsiai elitas su kitais žaidėjais. Whatever you do, įdėti į šia veikla siela - ir tada sėkmė kišenėje. Ninja Wars lankosi įvykiai atsiskleisti dėl erdvus vietose, atsekti ranka. Talentas kapitonas neįmanoma nepripažinti visus spalvinga kraštovaizdį ir grožio. Ir svarbiausia, kad visa tai spindesys Ninja karai suteikia jums nemokamai. Įvertink kūrėjams, kurie dirbo šlovės dosnumą, sukurti originalų projektą.

Norėdami žaisti žaidimą Ninja Wars Jūsų kompiuteris turi atitikti minimalius sistemos reikalavimus. Žaidimas nėra kaprizingas techniniai parametrai. Pakaks

  • Operacinė sistema "Windows"
  • CPU Intel vienas Core
  • 3. 0 Ghz
  • 1 GB Avinas
  • Turi būti įdiegtas Flash player

Jei viskas gerai, gameplay bus nepertraukiamas ir jums pasinerti stačia galva į Ninja karo.

Sukurkite savo sąskaitą gauti prieigą prie puikios pasaulio anime. Įveskite savo vartotojo vardą, slaptažodį ir elektroninio pašto adresą. Sutinku su žaidimo taisyklėmis ir patikrinti Ninja Wars leis jums visą narį pakviesti linksmas nuotykis.

Online žaidimai Ninja Wars turi penkis kaimus - gaisro, vėjo, vandens, žemės ir žaibo. Jūs pradedate vienas iš jų, ir sukelti jums kelią į priekį priklauso nuo tokių veiksnių, kaip žaidimo stiliaus, savo siekius, pastangas. Laikui bėgant, jūs galite gauti prieigą prie demonų City, Valhalla, Las noches arba rasti lochu Dungey. Kur jūs, nei skidded visur yra darbo vietų, kurios apskaičiuojamos už veiklos patirtį krūva. Tačiau jei jūs tiesiog norite vaikščioti tyliai mėgautis precedento grožio kraštovaizdžio kontempliacija, organizuoja ekskursiją pamatyti įvairių įžymybių ir Rytų animacijos pastatą, kuris yra pilnas Ninja Wars internete.

Žinoma, jūs turite žaidimo valiutą pirkti savo herojus ir padaryti jį odezhku kas nors nepatinka. Be to, reikia ir šarvai ir ginklai, ir dar niekas duos jums nemokamai. Todėl sukaupti uždirbtus akmenys (reguliariai žaidimas valiuta) ir kuponus (valiuta padidėjo vėsa). Ninja Wars žaidimas suteikia jums galimybę padaryti šiuos valiutos rūšių tiesiogiai žaidimų metodus. Bet jūs galite naudoti aukso, nusipirkau realus. Turintieji aukso Ninja Wars žaisti šiek tiek lengviau. Jūs gausite keletą nice privalumus.

Be pagrindinių ginklų, galite naudoti ritinių, potions, stiprinant akmenys ir daug kitų dalykų. Garbingas kaip savo atsargas, tuo didesnė tikimybė laimėti. Sunaikinti blogio viršininkų praktika mažose kovose, ir netrukus galės be baimės žengia į areną pritarti vertas oponentų iššūkis. Įrodyti, kad gali atstumti net geriausiai!

Ninja karo internete yra daug įdomiau už jus, jei jūs pasitelkti ištikimas augintiniui paramą. Geriau jums rūpintis juo, tuo didesnis bus grįžti. Mieli gyvūnai jaučiasi savo meilę ir pasiruošęs viskam tiesiog padėti jums.

Kiekvienas žaidimo personažas turi pagrindines savybes tokių išpuolių, užraktas, greičio, ištvermės. Šie parametrai pagerės. Tačiau be šių yra 10 įgūdžiai be siurbimo, kad jūs negalėsite judėti į priekį. Nuolat tobulinti savo įgūdžius, kaip antai vėjas technologijos, įranga Ninja Technika gaisro Žaibas, hidrotechnika, technologijų Žemės Tech Riebokšliai, Body Tech, Tech iliuzijos ir medicinos technologijos. Atkakliai - ir, be abejo, būtų galima paspausti visą savo vėsa!

Šis žaidimas sukels teigiamas emocijas! Žr už save! Būk laimingas su juokingas anime personažai!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos