Nėra žmogaus dangaus

Alternatyvūs pavadinimai: Nėra žmogaus dangaus

žaisti niekieno Sky Mastering erdvę.

Į kosmoso temai sukūrė daug žaidimų produktus, bet idėja ir toliau jaudina ne tik žaidėjų, bet ir patys kūrėjai. Unexplored erdvė suteikia vaizduotę, kad staigmenos yra neišvengiamos autoriai ir žaidėjai bus malonu priimti naujas idėjas. 2016 birželio planuojama išleisti naują projektą, kuris yra darbo studijinius Sveiki žaidimai. Žaidimas niekieno dangus taps didžiulis smėlio dėžės, ant kurios galima keliauti be galo, studijuoja nematytą planetos unikalių floros ir faunos.

Kosmoso simuliatorius suteikia vieno vartotojo ir multiplayer žaidimo režimų, ir & nbsp; tuo pačiu metu PC & nbsp; ir PS4.

Įdomus faktas yra darbo ant žaislo & ndash pradžia; Jis kilęs iš keturių žmonių už uždarų durų rate. Per metus, niekas įmonėje turėjau ne idėja, kad mažame kambaryje apibrėžiamą kūrybinį procesą, ir jau turi unikalų variklį ir savo žaidimo aplinką. Dabar grupė išaugo iki 13 žmonių.

2014, Projektas buvo pristatytas E3, ir buvo nominuotas trims apdovanojimams ir laimėjo"Geriausias originalus žaidimas"ir dvasia"geriausias žaidimas iš nepriklausomų kūrėjų." Tiesa žanro gerbėjai svajonė niekieno dangaus atsisiųsti iš jos kritikų tik tokį kurą Į naują produktą palūkanų pripažinimo.

ištirti galaktika.

planetos per žaidimą tiek daug, ir yra generuojami kaskart naują, kad kelionės jums vargu ar bus paleistas. Kadangi autorių tikslas buvo leisti žaidėjams rašyti savo istoriją, tam tikrų scenarijų, kurie turi sekti, nėra. Persikėlimas tarp galaktikų, susirasti naujų planetų ir jas išnagrinėti. Tai bus galima rasti naujos rūšies gyvūno arba augalo? & ndash; nuskaityti, ir jie atsiras bendrą duomenų bazę. Jūs galite sugalvoti su savo vardais ir pasirašyti savo vardą įamžinti jį didžiulis žaidimų biblioteka. Jei svajojo šlovės atradėjas, čia ji yra.

Atlasą bus parašyta atradimą ir kitus žaidėjus, ir pamatysite, kad yra daug atradimų padaryta kažkas prieš jus. Tiesioginiai apie naują teritoriją, tai yra įmanoma aptikti nugriauto šventyklos prarastos civilizacijos, neįprastos, paslaptingos technologijų ir sunaikintų laivų. Kai daiktai bus naudinga & ndash; padidinti jūsų kostiumas ar laivo kokybę.

Exploring planetą, turime nepamiršti, kad buvimas toli nuo šviesos bus šalta šalia & ndash; dykuma ir karštas, ir tik tie, kurie yra už optimalų atstumą gali būti perspektyvus. Pasak kūrėjų, tik 10 % visų dangaus kūnų potencialiai gyvena gyvos būtybės ir turi augalija.

Jums reikės patikimą kostiumą, siekiant apsaugoti save nuo priešiškoje aplinkoje & ndash; spinduliuotė, rūgštis, nuodingas rūkas. Tyrinėkite pasaulį skirtingu paros, nes kai kurie kaliniai rodomi tik po pietų, ir būkite atsargūs mutantų ir plėšrūnų.

Šiek tiek daugiau, ir jūs galite atsisiųsti niekieno dangų. Po oficialaus išleidimo, ji bus nuolat atnaujinama, ir ten bus naujų galimybių, technologijų ir erdvė. Nors kiekvienas yra tik vienas laivas niekieno dangaus ant PC, bet su galimybe ją pagerinti, prisitaikant prie skirtingų funkcijų: prekybos, mūšiai, tirti.

  • Procesorius: Intel Core 2 Duo & nbsp; GHz.^^12
  •  

    Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos