NORD: Heroes of Šiaurės

Alternatyvūs pavadinimai: Nords: herojai-Tkhe Šiaurės
Igra Nords: Heroes of Šiaurės - tapti Šiaurės herojus.
V žanras MMO strategijos žaidimas atrodo Nords herojai Šiaurės (šiauriečiams herojai šiaurę). Kartą ledinis žemių šioje šalyje, jums susidurti siaubinga nelaimę, kuri įsikūrė šių platumose. Tapkite vienu iš:
  • Elfov
  • Orkov
  • Vikingov
Pust prieš ten buvo karas tarp jų, ir tai vyksta ne tolygiai atšiaurių karalystėje, tačiau šiandien priešai daug daugiau blogio ir kraugeriškas, toliau mėgautis savo smulkių ginčų. Atėjo laikas susivienyti rimto mūšio, rinkti žinutę geriausių karių armiją. Tada atėjo tiesos akimirka, kai Nords: Heroes of Šiaurės žaisti - didelė garbė kiekvienam Gamer, kurie nori įrodyti savo lojalumą. Derinant žmogaus išradingumą, stiprumą orkai ir elfai"magic, herojai atėjau kartu sąjungas, siekiant efektyviau atspindėti piktųjų dvasių atakas. Jūs pasirengę svarbų vaidmenį - prisiimti atsakomybę, didinti armijas į naują lygį.
Trudny būdas kariai.
Pervye priemonių, kad atkurtų karalystę turi būti padaryta iš karto, kai Nords: Heroes of Šiaurės registracijos. Nurodykite patrauklią lenktynes, studijuoti situaciją iš vidaus. Liūdna, tačiau šalis yra visiškai apleistas, ir mes turime suristi savo rankovėmis, pradeda dirbti. Jūs esate laukia PVE ir PVP kovose, kur priešai tampa virtualus monstras ir realių žaidėjų, nusprendė išbandyti savo jėgas ir savo mūšio lauke.
Ne bijoti kovų, nes jie Grūdintos simbolių įgyti patirties ir jėgų, gerina įgūdžius ir gauti naudingų dalykų. Pasitikimas jūsų vakarėlyje geriausius kovotojus, negali bijoti dažnų gedimų ir laikinai - tik grūdinto pobūdžio. Be daugelio pratimų mūšio lauke bus daugiau taikos okupacija - karalystės plėtrai. Kasybos darbai - būtina sąlyga namų ir pramoninių pastatų statybos. Kurti minų, sukurti grybų sodas, nepamirškite apie alaus ir žvejybos trobelėje. Dėl armijų reikia specialių mokymo pagrindus ir kareivines, taip pat svarbus įranga:
  • Perchatki
  • Oruzhie
  • Shlemy
  • Kolchugi
  • Bronya
Vy gali atlikti svarbias užduotis, ir pasirinkti iš meniu: tikslai, nuotykių ir ieškoti kaimuose. Pasirinkę tikslas, Jūs sutinkate su greito įsiveržimas į priešo teritoriją ir užbaigti savo išteklių grobstymo.
V nuotykius jums bus išsiųstas į misiją, suteikiant tikslią koordinates ir darbo sąlygas. Tik visiškai ją vykdant, galite pasikliauti nauja.
Esli nusprendė eiti ieškoti kaimuose, būti pavojingas žygį, kad nebūtinai baigti savo pergalę. Čia jis yra būtina užfiksuoti atsiskaitymus, nustatyti jų dominavimą per juos nuolat veikė pajamų iš jų gamybos ir pokyčius savo iždą. žaidėjai gali kėsintis tik tokiu atveju, kuris sugebėjo sustiprinti savo pozicijas ir sukurti pakankamai galios. iPlayer Nords: Heroes of Šiaurės shareware. Tai reiškia, kad visi žaidimo prieinamas jums nemokamai niuansų, bet yra VIP funkcijų, kurios leidžia už realius pinigus pirkti papildymą, o padidinti herojai ir armijos lygį. Tuo tam tikrą sumą galima įsigyti naudingų daiktų, trūksta todėl iš pradžių. Be to, kariuomenė įsigijo daugiau perspektyvi - vykdo mažiau nuostolių kovose, efektyviai plėšia ir puola kaimynus. Šie taškai yra tik nekantrus žaidėjai, kurie nori gauti visas išmokas anksčiau. Tačiau be pinigų, galite savarankiškai pašarų gauti visus patobulinimus - tiesiog reikia būti šiek tiek kantrybės. O įgyti patirties ir iš anksto į žaidimą padės aljansus su kitais žaidėjais.
 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos