Naujoji Raider

Alternatyvūs pavadinimai: Naujoji Raider

Naujoji Raider internete - naršyklinis multiplayer Vaidmenų žaidimas yra fantastinis nemokamai modelis. Dabartiniai įvykiai MMORPG vystytis realiu laiku. Įsivaizduokite save iš didžiulių galaktikų klystantiems pilotas, kuris bėga iš RAID ennemy tikėdamiesi pabėgti ir rasti savo gimtojoje planetoje kada nors vaidmenį. Kaip tada turėtų būti malonus sugrįžimas į gimtosios planetos glėbyje ir jausmas, kad jūs pagaliau rasti savo namus. Bet kaip ilgai, kaip jūs subalansuoti nesvarumo jūsų erdvėlaivis ir prieš daugelį pavojingų nuotykių, kurie turi eiti per. Kur jūs nuolat, žinoma, neveikia piratai pabėgti susitikimus ir šlykštus monstras. Tačiau ginkluoti iki dantų, deda visas pastangas, siekiant pagerinti jūsų laivas ir su žmonių kaip jūs ir klajokliai paramos, gausite visas galimybes saugiai atvykti į savo paskirties vietą. Ir tegul bus suteikta neįtikėtina vertinga, bet tada jums yra dvigubai dėkingi, kad unikalus laimė būti namuose!

Norėdami žaisti žaidimą jums reikia Nova Raider kompiuteris vidutinis konfigūracija ir interneto ryšį. Kūrėjai bandė padaryti projektas prieinama vartotojams, todėl iš esmės pervertinti sistemos reikalavimai. Visa tai turėjo būti virtualioje visatoje - šį Nova Raider įrašą. Be to, procesas yra gana paprasta. Prisijunkite žaidimo Nova Raider reikia užpildyti tokius laukus su vartotojo vardu, elektroninio pašto adresą, slaptažodį ir serverio pasirinkimas. Jums reikėtų žinoti, kad kuriant sąskaitą, taip patvirtindama, kad vartotojo sutarties priėmimo.

Taigi, kaip žaisti Nova Raider, reikia laivo, jums padaryti jūsų pasirinkimas, net pradžioje. Taigi, Jums bus pasiūlyta šių tipų ploto vienetais: Subalansuota (planeta), R Padėjėjas (Priimta) Tankas (gynybos), Parama (gydymo), Prekiautojo (prekyba). Kiekvienas laivas jų specifinius pajėgumus, kurie atitiktų tikslą. Pagalvokite, kas jums patinka ir pasirinkite norimą parinktį.

Naujoji Raider internetinis žaidimas teikia įvairius variantus vykdomąjį veiksmus. Ir pateksite į žiauriai kovoti ir apsiginti nuo grisus monstras ir atlikti prekybinius sandorius, ir rinkti vertingų išteklių, ir dalyvauti specialiose operacijose, ir bandyti nepraleisti svarbių įvykių. Renginiai skirtingos veiklos. Pavyzdžiui, Helovinas, Kalėdos, ir tt § "Facebook" vartotojų turimi prisidėti prie operacijos, pavadintą "Naujoji žvaigždė Raider». Ir kiek ieškojimai virti žaidimas Nova Raider! Artimiausi kooperatyvas užduotis neįmanoma soschitat. Raktas į sėkmę - bendradarbiavimas su kitais žaidėjais. Po bendrų pastangų reikia ne tik misijos ateina, bet užbaigimas su visa galingas viršininkai. Komandinis žaidimas yra optimalus šio nenuspėjamo pasaulyje.

Vartotojai gali pasinaudoti galimybe įsigyti banke žvaigždę per nustatytą. Su šiuo pirkimu turėsite premijų skaičių, kuris pats supaprastina sunkias užduotis.

Žaidimas turi galimybių uždirbti daug. Mes sukursime vieną iš labiausiai naudingų pavyzdžių. Kartais pasitaiko visatos skyla ir per laiką portalai ištisinių įsiskverbti bet kokios pabaisos ir kirminų. Ir žuvo širdys, kai jūs gaunate penkių žvaigždučių. Nuotykių pavojingas, bet pelninga!

Kadangi jums įsipareigoja Nova Raider žaisti, reikia nuolat stebėti laivo būklę. Iš tiesų, kaip pagerinti laimėti padidinti tikimybę. Kiekvienas erdvėlaiviai yra procesorius. Jis gerina gamybą ir žala drone paramą. Taip pat yra požymių, rodančių uvorotlivosti (kiek raketų, kuriomis siekiama pravažiuojate), tikslumas (jūsų strzałów, kurie bus gauti iki taško) ir kritinis tikimybė (kontaktinio kritinio smūgio šansas). Kritiškai streikas savo ruožtu rodo, kad priešas gauti dvigubai daugiau žalos nei įprastų kadrų.

Norėdami suteikti žaidėjams paskatų, yra visa sistema gretas ir reitingais. Ir tik apie save priklauso kokią vietą ji užims. Kūrėjai rūpinasi savo komfortu. Mini žemėlapis ir pasaulio žemėlapis pasaulyje yra gerai apgalvota ir aiškiai. Perėjimas iš vieno į kitą yra ne problema.

Mieli žaidėjai, jei turite ilgą traukia kosmosas ir nenumaldomas noras vesti aktyvų gyvenimo būdą neleidžia sėdėti - šis žaidimas yra tikrai savo skonį! Pabandykite patys! Sėkmės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos