Odyssey

Alternatyvūs pavadinimai: Odyssey

Odisėja internete - tai nemokama interneto naršyklė žaidimas strategijos forma. Žaisti, galite sužinoti daug įdomių dalykų apie piratų gyvenimą, pasinerti į nuotykių pasaulį.

Čia galite susitikti su nuotykių, kurie domisi tik aukso, mokslininkai bando rasti atsakymus į klausimus, kurie atsirado prieš daugelį metų. Ir kaip jūs gali susidurti su samdiniais, kurie paskyrė savo gyvenimą medžioklės žemyn piratai.

Odisėjoje registracija yra gana paprasta ir neužima daug laiko tai padaryti jums reikia:

1. apsilankyti žaidimo oficialioje svetainėje, ir spustelėkite "Registruotis"

2. įveskite savo el;

3. įveskite savo prisijungimo vardą sugalvojo;

4. įvesti slaptažodį sugalvojo;

5. Pakartokite slaptažodį.

Po registracijos jūs galite saugiai eiti į žaidimą ir pradėti kurti savo charakterį. Pasibaigus žaidimo pradžioje jums gauti savo rankas ant mažoje saloje, kur jums reikia sukurti savigynos ir įvairių produktų ir prekių gamybos pastatą. Jums reikės išmokti kurti laivus arba samdyti specialiai apmokyti šitos tautos, nes laivas yra jūsų vizitinė kortelė ir uždirbti priemonė.

Play Odyssey galite piratų, ir jūs galėsite užfiksuoti roko apgyvendintą kitų piratai, galite priimti juos į savo komandai.

Jums reikės statyti savo ekonomikos augimo pastatą, kartais gali praleisti plėtros žemę, tada jūs turėsite patraukti į naujas žemes. Ekonomikos pastatas bus skirti daugiau lėšų ir laivų statykla galite sukurti laivus daug didesnės.

Žaidimų odisėja turi dvi korteles:

• žemėlapis salos

• pasaulio žemėlapis.

Žemėlapis saloje - čia galite vykdykite saloje, prekybos ir laivų vystymą, savo nuosavybe plėtra pastatus.

Pasaulio žemėlapis - čia galite sužinoti apie kitų salų vietovę ir uolų savo priešininkus.

Odisėja žaidimas suteikia jums galimybę prisijungti prie įvairių klanų ir gildijų, bendras išpuolių priešų, plėšikauti ir sunaikinti savo gyvenvietes.

Dėl lengva pergalė prieš varžovus, jums reikia sukurti mokslinių tyrimų centrą, kuris leis jums sukurti naujus laivus, siekiant padėti jums sukurti savo nenugalimą laivyną. Vienas įdomus bruožas žaidimas yra panaikinti statybos, jei dėl kažkokių priežasčių nusprendė, kad pastato statybos jums nereikia bet kuriuo metu galite atšaukti jį ir visus išteklius išleista jo statybos atgal į iždą. Galite valdyti visus savo pastatus ir parką, arba samdyti žmones, kurie padės jums šioje srityje.

Odisėja, jūs galite žaisti kaip sau arba kartu su draugais, mes galėsime sukurti bendrą savo laivyno ir fiksuoti didžiausius akmenis ir salos.

Tiesiog kaip ir kiti interneto žaidimai odisėja turi savo laivyną, ir kalbėtis, kur jūs galite bendrauti ne tik su savo sąjungininkais, bet ir užduoti klausimus, kad jūs turite per žaidimą.

Play Odyssey internete ir pasinerti į patrauklių nuotykius pasaulyje su jūrų piratais.

 

Žaisti pat