OhMyDollz

Alternatyvūs pavadinimai: OhMyDollz

Žaidimas OhMyDollz - puikus derinys internetinis žaidimas ir bendruomenės svetainėje. Sukurkite savo lėlės - pasirinkti odos spalva, akių, plaukų, stiliaus, ir daug daugiau ...

Žaisite žaidimą OhMyDollz ir žiūrėti savo lėlės žaidimas progresuoja, jūs turite atkreipti dėmesį į savo stilingą išvaizdą, eiti apsipirkti, įrodyti, tai yra tobulybė pati! Lėlės namas žaidimas atneš jums daug nuotykių baigti savo lėlės tapo populiariausia!

Prieš žaisti OhMyDollz , įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB . Prisijunk į žaidimą OhMyDollz nebus užimti daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą « prieiga Puslapis "

2. Įveskite savo vartotojo vardą,

3. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

4. Prašome įvesti galiojantį el;

5. Rašyti metus jo gimimo;

6. Pasirinkite "Registruotis" ir OhMyDollz registracija baigėsi.

Ar jūs visada norėjau būti supermodelis? Arba gyvena garsaus dainininko ar aktorė gyvenimą? Tada OhMyDollz internete pagamintas specialiai Jums! OhMyDollz žaidimas tau parodysiu mados, papuošalai, puikus stilius, elegantiškai įrengtus apartamentus ir įgūdžių gundymo! Jūs OhMyDollz žaisti ir gyventi visiškai naują ir prabangų gyvenimą! OhMyDollz internetinis žaidimas sukurta siekiant patenkinti jaunų spalvingi mergaičių poreikius. Jei sudomino šis gyvenimo būdas, ir jūs svajojate apie tai, žaidimas siūlo bent realizuoti savo norą virtualioje lygiu.

Į OhMyDollz internete galite tapti patraukli ir graži, viliojanti moteris, iš kurių visi praranda savo galvą! Pasirinkite savo išvaizdą, plaukus, makiažą ir odos spalvą. Jūsų fantazija nežino žaidime OhMyDollz ribų. Ir tai tik pradžia, nes dabar jūs gyvenate fantastinis vila, kuri tik ir laukia būti puošia jus. Parduotuvėje OhMyDollz žaidime jūs galite pirkti ką nori, ir tiek kartų, kiek jums patinka. Jums nepatinka jūsų raudoną suknelę nebėra? Norite pirkti naują valgomasis lentelę OhMyDollz internete ? Ar manote, kad mielas šuo tiktų jūsų stilių? Parduotuvėje OhMyDollz žaidime jūs rasite viską, ko trokšta tavo širdis.

Į OhMyDollz internete galite nuspręsti, kur norite dirbti. Nepamirškite, kad gautumėte patirties, kad galėtų tobulinti savo talentus ir tęsti savo karjerą.

Žaidimo metu OhMyDollz internete Jūs turite galimybę dalyvauti madų šou ir laimėti puikius prizus. Be Dollhouse žaidimo sukasi aplink keistą namų, draugų, draugių ir, žinoma, savo gerbėjams. OhMyDollz žaidimas siūlo vietą, kur gali laisvai reikšti savo nuomonę. Flirtas kaip crazy ir suvilioti vyrus serijos su visais gudrybės rūšių!

OhMyDollz žaidimas taip pat turi gerai išvystytą socialinį bendruomenės. Jūs galite kalbėtis su draugais ir žaisti su jais. Rasite mąstančių OhMyDollz internete , kurios gali keistis idėjomis dizaino, mados ir vyrams. Madų šou ir įvairūs prizai padaryti spalvingi gyvenimas įdomesnis. Žaidimas OhMyDollz internete niekada nuobodu, nes ji nuolat keičiasi ir visada yra kažkas naujo pamatyti, patirties ar apsipirkti. Parduotuvės žaidimas OhMyDollz pasiūlyti platų gaminių, kuriuos galite naudoti papuošti savo lėlės ar savo butą.

Iš esmės pagrindinės veiklos OhMyDollz internete kartoja visą laiką: galite pakeisti savo lėlės stilių, suvilioti moteris, papuošti namus ir aplankyti madų šou. Vykdyti savo svajonę ir tapti lėlytė žaidimas OhMyDollz.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos