Oloko

Alternatyvūs pavadinimai: Oloko

Oloko internete - įdomus, spalvingas, turiningi masinės strategijos žaidimas, kuris atneša vartotojams į įdomus fantazijos pasaulyje, kur jūs galite padaryti bet kvailystė. Paveikslėlis pasirinktas gyvūno pradžioje, jūs būsite visiškai priimančiosios jums paskirtą teritoriją. Jūsų užduotis - sukurti savo kontrolę, mėgautis savo mėgstamus dalykus ir tiesiog gyventi laimingai. Oloka žaidimas neapima jokių nuobodus rėmeliai elgesį. Čia galite daryti tuos dalykus, kurie yra prieš, ir niekada svajojo. Norite kepti kramtomoji guma - tai visai įmanoma. Norėjau virėjas mėsainius smirdantis - gerai, tai kas draudžia? Paėmė jį į galvą iškepti pyragą kikenimai - go for it! O gal jūs jau nusprendė, kad atėjo laikas pradėti auginti kultūras, naudingų augalų, gerai, bent jau, ir bananų - greitai kibti į verslą ir netrukus galės įdėti savo prekes parduoti. Be to, ką jūs ketinate daryti malonius dalykus, jūs galėsite bendrauti su savo naujai įsigyjant draugais. Be Oloko Online yra gerai išvystyta socialinius aspektus, ir esate privalo susitikti su žmonėmis, kurie yra šalia jūsų dvasia. Be to, kiekvienas žaidėjas yra prieinama prisijungti prie grupės spręsti savo problemas kartu su jo bendražygiai. Jums patiks daug problemų - nereikia gaišti daug laiko švaistymas!

Norėdami tapti neįtikėtinas pasaulio gyventojas, Jums reikia užsiregistruoti Oloko. Sukurti sąskaitą yra taip paprasta, kad jums įgyvendinti šią procedūrą tik po kelių minučių. Žingsnis, imdamasi šių veiksmų: pasirinkite norimą grindų, įveskite vartotojo vardą, sukurti slaptažodį, nurodykite savo elektroninio pašto adresą ir įveskite iš naujo jį sdeduet linija. Galiausiai priimti vartotojo sutikimą, tiksi. Prenumeruoti numatyta pagal nutylėjimą naujienas. Dabar galite žaisti Oloko tiesiogiai naršyklėje. Yra būtinas įrenginys. Premija yra kuklumas ir sistemos reikalavimai žaidimo - jie tikrai minimalus. Tai reiškia, kad žaidimo galės mėgautis kiekvienas.

Prieš jus išlaisvins, interaktyvios Oloko žaidimas, kad vaikai žaisti be problemų ir dažnai žalingų įpročių suaugusiems. Mano, kad ir jūs rasite daug privalumų projekto daug nuo pirmųjų minučių žaidimo. Kas bus charakterį? Pirma, jūs turite pilį ir ji turėtų vystytis. Ar turite puikią galimybę statyti viską į savo kelią. Antra, tai bus naudinga ūkyje. Yra daug rūšių gyvūnų, kurie yra prieinami būti. Ir vis dar turite sėti laisvą žemę ir laukti naudingų augalų derlių. Trečia, ji padeda užmegzti prekybinius santykius. Tai turės kontaktą su kitais žaidėjais. Ketvirta, reikia įvaldyti profesiją. Nesvarbu, ar dirbate pritraukia ūkininko kepėją ar virėją, pastangos išmokti profesijos įgūdžius, jums vis tiek reikia išleisti. Kaip sakoma, be sunkumų, nereikia traukti žuvį iš tvenkinio. Nuo Oloko žaisti nepatyręs naujokas palaipsniui jums užkariauti lygį po lygio ir vis labiau pasitiki savimi. Beje, ir turtingesni, taip pat. Po perėjimo prie pirmiau praėjusią perkeltos į kairę tariamą pasiimti keletą apdovanojimų, kuri, be abejo, tiesiog negali, bet džiūgauti. Ar turite laiko pagalvoti, kad jaudina per daug, ir, pavyzdžiui, maži vaikai mokysis žaidimo pagrindus. Tačiau tai neturėtų nerimauti. Visur žaidimų vietose yra daug NPC , kurie nori pasakyti, ką reikia daryti norint padėti sunkioje padėtyje, tiekiama. Net vaikai 6 metų amžiaus suprasti kas yra kas!

Paruoškite nepamirštamą kelionę, svaiginančio nuotykių ir tiesiog nuostabi įvairių burtininkų pasaulyje bus prašome jus kiekvieną minutę. Jūs niekada apgailestauju, kad pasirinkote šį įdomus! Mes galime tik palinkėti jums sėkmės!

 

Žaisti pat