Overlord Felovship of- blogis

Alternatyvūs pavadinimai: Brolija - blogio valdovo

Žaidimas Overlord brolija Blogio: blogis grįžta.

20. 10. 2015 paliko žaidimą Overlord brolija pikta vaidmenų Blockbuster žanro, tampa iš ankstesnių dalių pratęsimo. Kūrėjas Codemasters sakė, kad šio eksperimento natūra į klasikinės kilmę žaidimų technologijų mainais.  

Žaidėjai pamatyti situaciją iš aukščiau, o ne atvira peržiūrėti platesnės srities veiksmų. Jūs galite įdėti vieną akciją arba bendradarbiauja su keturiais draugais artimųjų sąnarį. Kurti žaislas pagrindinių, populiariausių platformų:

 • "Xbox One
 • Microsoft Windows
 • PlayStation 4.

Mnogie kurie turėjo Overlord brolija Evil atsisiųsti ir išbandyti, išreiškė skirtingas nuomones, ir ne visi buvo patenkinti. Atsižvelgiant į ieškinio dėmesio, autoriai žada vėliau išleisti atnaujintą versiją, kuri bus ištaisyti neteisingą laiką.

 

 

– Jūsų vaidmuo yra vienareikšmė tiesa blogio!

Jei naudojami rinktis tarp šarvų ir Blizgantis į riterių ir jų oponentų – Knights švyti per daug, bet ne tiek spinduliavimo, šios įdomus kūrėjai nusprendė viską už jus, palikdamas tik kontroliuoti blogio jėgas. Ir tai bus ne maišyti, tai yra liesas Gremlins su gobšus akis žvilgsnis. Kad šie gražuoliai, ir jūs turite valdyti, jei jums atsisiųsti Overlord stipendija Blogio.

Iš ankstesnių dalių Gremlins (jie pakalikai) neteko savo šeimininką – Tamsiai Viešpats, ir atgaivinti trūksta įgūdžių. Jie jau seniai patyrė patyčias, stebi laimingus veidus valstiečių, žaliuojantis pievų ir kvepiančių gėlių skraidymas drugių. Ilgas kaip piktžodžiavimas negali toleruoti tamsiai siela ir gentis Gremlins nuėjo į olą, jis rado senovės burtai  . vadinamas keturis tarnus tamsos knyga.

Prisikėlęs demonai būti nemalonus darbas – sunaikinti vyras sukūrė padaryti chaoso pasaulį, įteigti baimę žmonių sielų. Tik po visų preparatų galite vėl pabandyti prikelti Dark Viešpatį, bet dabar prašome pasveikinti keturi monstrai:

 • Vsesilnaya burtininkas kartą neteisingai nusprendė, ritualas ir jis buvo susprogdintas į gabalus, bet dabar jis grįžo į verslą;
 • Ustrashayuschy galingas kariai savo laiku nesugebėjo atakuoti akmens troliai, ir mirė, bet dabar atgal;
 • Zlobny nykštukas buvo nužudyti blogio brolijos narys;
 • Temny elfas kalta – užgožia jos labiausiai nenumaldomas priešas.

skiriamas kiekvienam charakterio savo vaidmenį naujame istorijos Overlord brolija Evil ant PC. Jie puola į priekinės ataka, veikia per atstumą, naudoti magiją ir susilpninti priešų. Tai, kad jie tapo stipresni, turime tobulinti savo įgūdžius siunčiant į mūšį, kad bus pakankamai. Netrukus bus galima papildyti savo talentą su papildomais įgūdžiais įrengti įvairių ginklų ir įrangą.

Palyginti su ankstesniais Overlord priešas dalių, matome skirtumus karinių veiksmų principais – ankstesnius akcentuojant masės zavarushku dabar herojai gavo savo pačių Gremlins Mignon su asmeniniu rinkinį savybių, taip pat gali siurblį.

Liko

ir juodojo humoro, kad taip sužavėtas žaidėjams   ir ginkluotų juos, kartu su ginklų, galite eiti į kaimą siekiant dalyvauti grobstymą, žmonių namus sunaikinimo, galvijų, ir Enslaving žmonių naikinimas. Tegul kas nors ir mano, kad projektas Overlord yra šiek tiek kaimiškas, į nelaimę dinamiką ir jis neatsisakė.

Minimalūs reikalavimai sistemai

 • OS: 64 bit /"Windows 7"(ir daugiau)
 • Pamyat 4 Gb
 • Protsessor: Intel Core i3 serijos / AMD FX serijos (geresnis)
 • Video: AMD HD4850 ​​/ GTS250 NVIDIA (geresnis)
 • Mesto diske: 5 Gb
 • DirectX: 9. 0s
 

Žaisti pat