Blogio draugija

Alternatyvūs pavadinimai: Overlord Fellowship of Evil

Game Overlord blogio draugija: blogis grįžta.

20. 10. 2015 m. Paliko žaidimą „Overlord Fellowship of Evil“ vaidmenų žaidimo blokavimo žanre, tapdamas ankstesnių dalių pratęsimu. Kūrėjas Codemasters sakė, kad toks eksperimentas, skirtas grįžti prie klasikinės lošimų technologijos.

Gamers mato situaciją iš viršaus, o ne atvira platesnei veiklos sričiai peržiūrėti. Jūs galite įdėti vieną kampaniją arba bendradarbiauti su keturiais draugais, kad pasiektumėte bendrą. Sukurti pagrindinį žaislą populiariausioms platformoms:

 • Xbox One
 • Microsoft Windows
 • PlayStation 4

Mnogie, kurie valdė Overlord Fellowship of Evil, atsisiuntė ir išbandė, išreiškė skirtingas nuomones, o ne visi buvo patenkinti. Atsižvelgdami į reikalavimą, autoriai žada vėliau išleisti atnaujintą versiją, kuri bus ištaisyta netinkamu laiku.

Jūsų vaidmuo yra nedviprasmiškas tikras blogis!

Jei esate pasiruošę rinktis tarp šarvų ir žvilgsnių į riterių ir jų priešininkų žvilgsnį, taip pat riteriai, bet ne taip ryškūs, šio linksmybių kūrėjai nusprendė viską už jus, palikdami tik kontroliuoti blogio jėgas. Ir tai nebus sumaišoma, tai yra liesų gremlins su gobšus akimis žvilgsnis. Kad šie grožiai ir jūs turite valdyti, jei atsisiunčiate „Overlord Fellowship of Evil“.

Pirmajame skyriuje gremlins (jie minionai) prarado savo šeimininką „Dark Lord“, ir atgaivindami jį trūksta įgūdžių. Jau seniai jie patyrė patyčių, stebėjo, kaip žydi valstiečiai, žalios pievos ir kvapiosios gėlių, sudaužančių drugelius. Kaip ilgai, kaip piktžodžiavimas negali toleruoti tamsios sielos, o genties gremlins nuėjo į urvą, jis rado senovinių burtų knygą, kurią vadino keturiais tamsos tarnais.

Remoniniai demonai yra nemalonus darbas, sunaikinantis žmogų, sukurtą chaoso pasauliui, įkvėpti terorą žmonių sielose. Tik po visų pasiruošimų vėl galite pabandyti atkurti Tamsųjį Viešpatį, bet dabar prašome pasveikinti keturis monstrus:

 • Vsesilnaya necromancer vieną kartą neteisingai surengė ritualą ir jis buvo prapūsti į gabalus, bet dabar jis grįžta į verslą;
 • Ustrashayuschy galingas karys savo laiku nesugebėjo atakuoti akmenų trolių ir mirė, bet dabar grįžo;
 • Zlobny nykštukas buvo nužudytas blogio brolijos narys,
 • Temny elf buvo nustebintas nykstančiu priešu.

kiekvienam personažui paskyrė savo vaidmenį naujoje „Overlord Fellowship of Evil“ istorijoje kompiuteryje. Jie atakuoja priekinėje atakoje, veikia iš atstumo, naudoja magiją ir silpnina priešus. Kad jie taptų stipresni, turime tobulinti savo įgūdžius siunčiant į mūšį, kurio pakaks. Netrukus bus galima papildyti savo talentus su papildomais įgūdžiais, kad galėtų įrengti įvairius ginklus ir įrangą.

Kompiuterių, palyginti su ankstesnėmis Overlord FOE dalimis, matome skirtumus tarp karinių veiksmų principų. Ankstesnis dėmesys masės zavarushku dabar herojai gavo savo gremlins mignoną su asmeniniu savybių rinkiniu, kuris taip pat gali siurbti.

left ir juodas humoras, kuris taip sužavėjo žaidėjus ir ginklavo juos kartu su ginklu, galite eiti į kaimą, kad galėtumėte dalyvauti plėšime, sunaikinti žmonių namus, naikinti gyvulius ir pavergti žmones. Tegul kas nors ir tiki, kad „Overlord“ projektas yra šiek tiek kaimiškas, blogos dinamiškumo ir jis nepriėmė.

Minimalūs sistemos reikalavimai

 • OS: 64 bitų / Windows 7 (ir aukštyn)
 • Pamyat 4 Gb
 • Protsessor: Intel Core i3 serija / AMD FX serija (geresnė)
 • Video: AMD HD4850 ​​/ Nvidia GTS250 (geresnis)
 • Mesto disko vietos: 5 Gb
 • DirectX: 9. 0s
 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos