Nuskausminamieji

Alternatyvūs pavadinimai: Nuskausminamieji

Žaidimas Painkiller - tai neįtikėtinas žaidimų platforma PC. Šis žaidimas buvo sukurtas ir išleistas spalis 2007 nuoma metams. Žaidimas iš karto užėmė pirmą vietą visuose reitinguose, kuris tik egzistuoja. Žaidimas buvo išrastas ir sukurtas - Mindware Studios. Įdomu, naujas ir įdomus - jis puikiai tinka visų tų žaidėjų, kurie tikrai vertina ktotorye šaudyklės žanrą. Mes ne pasakoti visas Painkiller paslaptis, kad būtų kvaila. Galų gale, kiekvienas turi jaustis visomis šio žaidimo sau.

Šiame žaidime nuolat kraujo praliejimo, tada didžiulis žudo. Ir dėl to, kad jums teks daug eiti su liepsnojančios kulkosvaidžiai, pistoletai ir šautuvai - ginklų žaidimo Painkiller atlikto aukščiausiu lygiu. Šis žaidimas parodo visiems, kad galite žaisti šį puikų ir įdomų žanrą. Turiu pasakyti, kad nuskausminamieji lygių yra gana skirtingi. Kūrėjai sukūrė visa tai tam, kad nepraleisti į žaidimą, žaidėjus. Dėl visų žanro veiksmo gerbėjai, vėl, svarbu, kad žaidimas ir dinamiška, spalvinga, ir tuo pačiu metu turtingas.

Taigi, pasakykite apie žaidimo siužetą mažai ir pridėti keletą įdomių faktų: veikėjas, kas jūs iš tikrųjų yra, atmestas. Vieta sunkia pabarti ir baimę visiems žmonėms siurblys paėmė Belial - iš angelo hibridas ir demoną, gėris ir blogis viename asmenyje. Dėka savo neįprasto giminystės ir paslaptingą išvaizdą, šis veikėjas gavo precedento privalumų, nes šis vaikinas turi keletą antgamtinių sugebėjimų, nei labai supykdė "aukštesnės institucijos." Valios vaikas archangelų dangaus ir pragaro, kuriam jis yra, buvo įdėti į kažką panašaus į pavojingus kalinius kalėjime. Tai neįtikėtinai griežtas kalėjimas sustiprino apsaugą. Saugojo trigalvis šuo Cerberus. Valiar greitai stiprėjo, jis galėjo mokytis ir puikiai susidoroti su savo įgūdžius. Jis pradėjo mokyti save.

Valiar "sukūrė" gebėjimus, kad davė jam dangaus galias. Netrukus jis galėjo kontroliuoti save, ir jis įveikė be vergų vieną tikslą. Tai buvo neįmanoma įtikinti, ir vienintelis dalykas, jis norėjo, kad jis - keršto savo engėjų. Tie, kurie jį pasiuntė į tremtį ir tiems, kurie padarė taip, kad Valiar nustojo būti bendra gyventojas atšiaurių pasaulio žaidimas.

Tikiu, kad Payne žudikas žaidimas - tai labai geras pasirinkimas, jei jūs tiesiog norite mėgautis gražus grafika, puikus žaidimo, unikalaus siužeto, gražus inscenizacija scenų ir mūšių! Šis žaidimas yra vertas didžiausio pagyrimo ir geriausia, kad gali būti skirta tik žaidimas!

Dabar, kaip jūs galite mėgautis viskuo, kas nutiko šiame žaidime. Jūs turite iki diegimo žaidimus, žiūrėti internetu vaizdo nuskausminamieji. Tai gali būti vaizdo, apžvalgos, promo filmai - nieko! Tada galite apsilankyti žaidimo oficialioje svetainėje (http://www. painkillergame. Lt / agegate. php), po viso to, jums reikia atsisiųsti žaidimą Painkiller. Šis failas bus patikrinti, kenkėjiškų programų ir kenkėjiškų programų komponentų buvimo. Kitas, įdiegti atsisiųstą anksčiau ir patikrinti failą turite savo kompiuteryje. Dabar galite pilnai mėgautis žaidimu! Apibendrinant, ką jums reikia padaryti, kad žaisti šį žaidimą: žiūrėti video, eikite į žaidimo svetainę, atsisiųsti nuskausminamieji, patikrinti, ar nėra virusų ir įdiegti žaidimą! Viskas!

Linkime jums sėkmės! Jums patinka šis žaidimas!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos