Pandaemonic

Alternatyvūs pavadinimai: Pandaemonic

Žaidimų Pandaemonic - Lords iš legionų Tai strateginis žaidimas, kuriame jūs galite žaisti tiesiai naršyklėje. Veiksmai Šiame žaidime sukūrė į dykuma pasaulyje fantazijos, kur karas išsivystė.

Jums plėsti savo teritoriją imperijų Pandaemonic - Lords of legionai online ir kovoti [_2_ ] kitos viešpačiai - demonai dėl pasaulio dominavimo ir pavadinimas Archdaemon .

Siekiant jo tikslas Pandaemonic - Lords of Legions Online , Reikia išgelbėti save ir išteklių [_2_ ] plėsti savo tvirtovės taikant labiau baisu elementai.

Pandaemonic - valdovai Legions registracija vyksta tiesiogiai pagrindiniame puslapyje. Jums bus užregistruotas anglų ar bet kuris kitas, prie kurio prieiga svetainėje. Norėdami užsiregistruoti žaidime Pandaemonic - Lords of Legions Need

1 . Eiti į pagrindinį puslapį svetainėje užpildyti formą.

2. Įveskite emeyl.

3. Invent patikimą derinys slaptažodį ir įveskite jį.

4. Patvirtinkite slaptažodį. Norėdami tai padaryti, parašykite jį vėl į žemiau esančią formą.

5. Varnelę dalis, kurioje teigiama, kad sutinkate su šios svetainės susitarimus ir turi siųsti informaciją apie žaidimą.

6. Spauda « Play now nemokamai » .

Baigtas visus šiuos veiksmus, galite save laikyti registruotas vartotojas.

Žaidimų Pandaemonic reiškia, kad jums bus paraginti kraugeriškas demonai rinkti jų legionai [ _1_] negailestingiausi monstrai ir siųsti juos kova su Wylar ir kiti Lordų demonas.

Play Pandaemonic - Lords iš legionų jums sudarydama sutartis su draugais į atsispirti daugiau galingas [ _2_] oponentai. Palaikymo tarpusavyje , prekyba ištekliai ir siūlo savo pagalbą kovoti.

Soberano vis daugiau ir daugiau legionai ir pateikti juos Federacinės kova. Dirbkite kartu su sąjungininkų sutraiškyti jūsų priešai ir užkariauti pasaulį!

Į Pandaemonic - Lords iš legionų žaisti jums visiškai bus jūsų naršyklėje ir tu nereikia jokių papildomų diegimą arba [_1_ ] pakrovimo klientas - tik užsiregistruoti svetainėje, ir pradėti žaisti iš karto!

Pandaemonic - Lords of Legions Online bus supažindinti Jus su šiais vienetais:

1. Turėjo Wylar. Jie ne laisva valia jie pažeidžiami ir niekada būti vienas. Jie paklusnūs.

2. Nuleiskite Daemon. Jie laikomi bet legiono pagrindas. kovoti galingumui subalansuota jie gerai ištvermės pakankamai kovoti jėga ir lengva sukelti .

3. Shadow Walkers. Jie gali gauti savo priešai ir pasakys savo stipriųjų ir silpnųjų dydis jų legionai ir objektų, kurie yra Tvirtovės priešai .

4. Golemas. Jos padeda Your Legion gyventi ilgiau. Jie erzinti savo priešą.

5. Raging žvėrį. Jis siautėjo žvėris pabaisa jokio gailestingumo. Jie turi didelį raumenys aštriais dantimis , laukinių Rage ir didelis neapykantą kiekvienas gyvas dalykus.

6. Fire Elemental. Jie naudoja liepsna greitas paleisti ir jie daugybę įvairių dalykų.

Pandaemonic - Lords of legionai - yra įdomus žaidimas su teigiamų dalykų, kurie suteiks Jums puikias minutes.

 

Žaisti pat