Panzar

Alternatyvūs pavadinimai: Panzar

Žaidimų Panzar - priklausomybę MMORPG online žaidimas su dideliu mūšio sistemą ir vaidmenų komponentas. Atsirado šio originalaus veiksmo dėka įmonės tinklo NETA Panzar Studio. Kūrėjai padarė viską, kas įmanoma pateikti vartotojams projektas, kuriame abu geriausi tradicijos turi laikytis interneto žaidimai, ir yra galimybių naujų elementų visiškai įdomių tiems, kurie pradeda žaisti Panzar dėmesio. Jei jums patinka svaiginančio nuotykių, gebėjimą atlikti žygdarbius arenose, pavojingą kelionę per įvairias vietas - Panzar internete savo skonį!

Norėdami tapti neįtikėtinai gražų pasaulį gyventojas jums reikia Panzar registraciją. Norėdami tai padaryti, Jūs turite užpildyti keliais srityse specialią formą. Pateikite informaciją, pavyzdžiui, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį. Tada perrašyti kodą iš paveikslėlio ir įveskite norimą liniją reklaminį kodą. Tada spustelėkite "Baigti". Nepamirškite, kad registracija Panzar Žaidimas pats savaime yra įrodymas, kad jūs sutinkate Naudojimo sąlygos. Kurdami sąskaitą, galite lengvai atsisiųsti klientas. Žinoma, su sąlyga, kad kompiuteris atitinka tokį minimalų konfigūracija:

- Operacinė sistema Windows XP / Vista / Seven;

- Procesorius Inter Core 2Duo, 2. 4 GHz

- Kortelės NVIDIA GeForce 8800/Radeon HD3870 512 MB

- 2GB RAM;

- Laisva vieta kietajame diske 4GB.

Kovos su fantastinis žemę, jūs turite pasirinkti rasę ir klasę, kuri geriausiai atitinka jūsų asmenybę. Yra keturių rasių ir aštuonių atitinkamas klases. Norėdami Orcs yra berserkeriai ir cisternos žmonėms - Paladins ir inkvizitorių, į gnomų - įranga ir inžinieriai, ir elfai - magai ir wizards. Kiekvienas žaidimo personažas turi savo unikalius sugebėjimus. Mūšio lauke, kiekvienas vaidina tam tikrą vaidmenį. Tačiau yra pagrindinės savybės, kurios yra aprūpinta visų didesniu ar mažesniu mastu simbolių. Tai sveikata, įgūdžių, ataka greitis, mana, energetika, jėgainė ir kt. Tarp susitraukimai, jums bus užsiima siurbimo savo įgūdžius ir pagerinti jų šarvai ir ginklai efektyvumą.

Dėl daiktų, kurie gali būti naudojami žaidime, pagrindinis vaidmuo, žinoma, vaidina ginklą. Jis yra padalintas į arti ir toli. Be to, kiekviena klasė turi galimybę naudoti tam tikrus ginklus. Šarvai neabejotinai taip pat yra vienas iš pagrindinių elementų, kurie turėtų rūpintis ruošiantis mūšiui. Norėdami tai padaryti, apsilankykite kalvio parduotuvėje ar parduotuvėje. Daugiau Panzar žaidimas suteikia galimybę mėgautis potions, amuletai, runų ir net papuošalų įvairovė.

Žaidimas yra erdviose vietose. Naktiniai Infernal ūkininkai Bay Snowmen, rūkas etapas, fiksatorius meteoritų Citadel alchemikams ORC Shed, Tvirtovė žmogėdros karjeras nykštukai šventyklos Orcs Arena karo vadai ir apgultis Fort pelkės - tai vietos, kurios turi eiti visiems, kurie paėmė žaisti žaidimas Panzar. Pakeliui bus daug įdomių galvosūkių, per kurį turės sutriuškinti galvą, taip pat įsimintiniausių quest užduotys, kurios bus susidoroti su tik drąsus ir Prasiveržiantis jėga.

Norint sėkmingai įgyvendinti mūsų planus, tai geriau pasitelkti draugų pagalbos. Panzar daug įdomiau žaisti, būti drąsus dalelių bendruomenė. Pirma, ji bus lengviau laimėti priešų, ir, antra, savo laisvalaikį galite smagiai psichikos kalenimas.

Eiti per lygis po lygio, atrasti naujus aspektus apsvaiginimo žaidimas pasaulyje. Kuo aukštesnis lygis, tuo didesnė tampa jūsų galia, ir iš žygdarbius šlovė auga garso greičiu. Be to, malonus momentas kiekvieno kitą lygį užkariavimo yra į naujų talentų, kad lankotės altorius, galite vystyti ir transformuoti į iki šiol nepasiekiamų įgūdžių forma dovana. Nenutraukite pusiaukelėje! Jūsų pastangos nebus perduoti veltui! Pergalės prieš galingų priešų džiaugsmas - geriausias atlygis už kiekvieną kariai! Pajuskite pergalės skonį tai naudojant Panzar internete! Leiskite Fortūna palanki jums savo šypsena

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos