ESP 2012

Alternatyvūs pavadinimai: ESP 2012

Žaidimų PES 2012 yra universalus kelių platformos žaidimas, kuris buvo sukurtas sporto modeliavimo žanrą. Šis žaidimas yra devinta laida kompiuterinių žaidimų Pro Evolution Soccer serijos, ir vienuolikta įskaitant visų platformų.

Parsisiųsti PES 2012 galite naudoti siūlomus failų siųsis internetinius žaidimus, taip pat kitų svetainių, kurios suteikia tokią teisę. Reikėtų pažymėti, kad parsisiųsti Pro Evolution Soccer 2012, jūs galite visiškai nemokamai, nes šis žaidimas priklauso nemokamų žaidimų.

Neseniai išleido naują žaidimo versiją - PES 2012 Android. Dabar augintiniai galite įdiegti Android žaidimas Pro Evolution Soccer savo telefonus.

Kompiuterinių žaidimų PES 2012 jums bus žaisti su visiškai nauja sąsaja. Valdymo ant lauko, jūs galite lygiagrečiai du žaidėjai. Galėsite perkelti savo žaidėjams, net jei jie neturi kamuolio. Su specialiomis funkcijomis pagalba galite atidaryti kitus žaidėjus.

Prieš "Pro Evolution Soccer 2012 žaidimo Patikrinkite, ar jūsų kompiuterio sistemos nustatymai, reikalingi specifikacija

1) Intel Core 2 Duo 2,0 GHz - Procesorius.

2) 2 GB - RAM.

3) 6 GB - HDD (kietasis diskas).

Valdymo žaidimo PES 2012 yra labai pagerėjo per ankstesnes versijas žaidimą.

Grafika šiame žaidime PES 2012 nebuvo pakeista daug. Tačiau, kai kurie rodikliai pagerėjo

1) realius žaidėjų veidus.

2) aiškus specifikacija žaidėjų.

3) Padidinus apšvietimą ir šešėlius žaidėjų.

4) Pokyčiai kamuolio fizika.

5) Atnaujinkite tinklelį prie vartų.

Kompiuterinių žaidimų PES 2012 komanda veikti kartu kaip vienas vienetas. Ant komandos žaidėjai vyks taip profesionaliai, kad konkurentai negali suprasti manevrus ir potknie kitą pralaimėjimo.

Žaidimas Pro Evolution Soccer 2012 turi šiuos pagrindinius rodiklius:

1) ataka. Jūs turite bandyti elgtis agresyviai, kaip įmanoma, kad žaidimas įdomus. Ji taip pat bus padidinti komandos dvasią ir padaryti oponentai nervingumas. Žaidėjai galės veikti protingai, todėl jie bus labiau tikėtina, kad į kamuolį.

2) gynybos. Kovai su priešo įtvirtinimai šioje versijoje bus daug sunkiau. Gynėjų srityje atrinkti geriausią poziciją, o tai leidžia jiems pamatyti geriau varžovą.

3) valdymas. Su specialiu mygtuku, galite pereiti kontrolės pasirinktą grotuvas. Žaidėjai, kurie nelaiko kamuolio, gali atimti oponentų, suteikiant spyrė kamuolį leidimą.

4) Imtynės. Ginčai tarp žaidėjų tapo daug rimtesnė ir patikimi. Taigi jūs galite visiškai kontroliuoti visus savo žaidėjų judesius.

Į žaidimą PES 2012 laukia jums pilną nuosavybės situaciją, aukščiausios kokybės grafika ir nemokamai žaidimo stilių. Jūs galite pasirinkti sau žaidimo stilių, pakeisti kamuoliuko greitį.

Ir dar daugiau laukia Jūsų suinteresuotos įdomų sporto žaidimas PES 2012!

Pasinerti į virtualų futbolą su PES 2012 pasaulio!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos