Gyvūno Šalis

Alternatyvūs pavadinimai:

Geras žaidimas Pet Šalis mažutėlių. Jei jūsų vaikas niekada neturėjo namų ar smulkūs gyvūnai negali pradėti gyvūnų dėl alergijos arba kai kuriomis kitomis ligomis, tačiau turi mažas keturkojis draugas visada tikrai patinka šis žaidimas - jūsų idealus sprendimas. Dabar kūdikis galės rūpintis kūdikių gyvūnų su jų tobulinti ir pašarų. Be to, ši sistema bus nuolat siūlyti atlikti įdomių questus ir užduotis. Vykdant užduotis sistema duos papildomų taškų, premijų ir dovanų jūsų mažai būtybių įvairovė. Gyvūno Šalis internetu - tai puikus ir rūšies žaidimų kūrėjai Plinga žaisti. Čia jūs taip pat galite gauti premijas ir savo dienos vizito. Po penkių dienų, jei reguliariai kiekvieną dieną, nuėjau į žaidimą, sistema leis jums netikėtą dovaną, ir taip kiekvieną kartą! Įsivaizduoti, kas tai yra apie šį žaidimą, galite jį išbandyti paspaudę mygtuką «Išbandykite» prie registracijos formos apačioje.

Prieš tai jums teko susidurti su bet kokį žaidimą iš Plinga, tada jūs Gyvūno Šalis registracija bus labai greitai. Tiksliau užsiregistruoti jūs neturite pradėti žaidimą galite tiesiog prisijunkite PP pagal savo anksčiau įrašytų duomenų. Jei jums tai pirmoji pažintis, būti pasirengę už tai, kad jūs turite užpildyti specialią formą. Norėdami žaidimo sąsajos suprantamiau kalbančių žaidėjų, tai galima išversti į rusų kalbą, pakeisti Amerikos vėliava viršutiniame dešiniajame ekrano kampe (kuri yra žaidimas ekranas, o ne žaidimo puslapis) į rusų.

1. Teisė viduryje žaidimo ekrane priešais jus bus pateiktas registracijos forma. Jei norite, galite prisijungti prie savo sąskaitos per "Facebook", jei ne - viršutiniame langelyje žaidimas vadinamas «paštas» reikės nurodyti savo elektroninio pašto adresą.

2. Linija "Slaptažodis" reikės užpildyti savo unikalų slaptažodį, kad galėtumėte prisijungti prie savo asmeninės sąskaitos. Rekomenduojame, kad jūs pasirinkti gerą slaptažodį pakankamai žaisti žaidimą Pet šalis buvo saugi ir patikima.

3. Be to, sistema prašo įvesti vartotojo vardą atitinkamoje srityje. Štai kaip jums tvarkyti administravimą ir Plinga šio ir kitų žaidimų šio projekto, nes registruojant vieną kartą, jūs naudojate savo sąskaitą ir įvesti kitus žaidimus šį programų kūrėją.

4. Taigi, kad jūs galite užpildyti registraciją sistemoje kuo greičiau ir pradėjo žaisti Pet šalis turės sutikti su vartotojo susitarimu ir laikantis sistemos taisyklių sąlygas. Jūs galite tai padaryti, pradėti paukštis priešais eilutėje "Sutinku".

5. Jei norite gauti a reguliariai siųsti naujienas laiškus iš administracijos, įdėti paukštį į kitą eilutę: "Aš noriu prisijungti prie" jei ne, galite palikti langelį tuščią.

6. Spauskite "Registruotis".

Kaip nurodyta, šis žaidimas gali sužavėti vaikui gera ilgą laiką, be to, žaisti Pet Party nemokamai, ir jums nereikia įdiegti jokių papildomų saitai.

 

Žaisti pat