Fantomers

Alternatyvūs pavadinimai: Fantomers

Igra Phantomers išgyventi ir išgelbėti pasaulį.

Novaya multiplayer online game Phantomers gamenet pateikti visų karinių mūšių gerbėjų galimybę dalyvauti dėl pažįstamas pasaulio tvarka išganymo kovos. Žaidimo istorija pasakoja apie slaptą organizacijos Knosis čiuptuvai teroristinių grupių plinta visame pasaulyje kilmės. Lyderiai organizacijų ieško per karinės perversmai nustatyti savo tvarką ir užgrobti valdžią pasaulyje. Jungtinių Tautų per savo žvalgybos biuro įsteigti privati ​​karinė kompanija Phantomers, kuri apima savanorių ir reguliarių karius iš viso pasaulio. Inter-etninės armijos tikslas yra sunaikinti visus narius Knosisa ir jų lyderius.

Igrok patekti į armiją pagal JT, tampa vienas iš vyrų, kurie davė įsakymus iš viršaus, jis turi susidoroti su misija išvalyti teritorijas iš įvairių šalių teroristai. Tai pirmojo asmens šaudyklė duos realią buvimo mūšio, kur įrengta ir ginkluotų iki dantų su naujausiomis technologijomis kariai, netoli kulkų skristi jausmą, tačiau dėl artimiausio kampo gali skristi kovoti su priešo tranų arba nutraukti minų sprogimo, iš kurios gali daryti puikus skylė sienoje. Specialios operacijos yra vykdomos visame pasaulyje, žaidėjai gaus į džiungles ir dykumoje, jie turės bristi per laukinių miškų ir kovoti į gatves. Vietos yra užpildyti ne tik gerai ginkluoti priešo kovotojai, kariai visur tikėtis pavojingų spąstų ir sumaniai suplanuotą diversija.

Poprobovat save kaip gerai profesionalus karys gali būti tik tada, jei Phantomers parsisiųsti žaidimą klientas, tai puikios kokybės grafika, realistiškas simbolių, kurie veikia kaip realių žmonių, iš modernių ginklų ir įrangos kovotojų daug. Muzikinis akompanimentas ir garso efektai sukurti unikalią atmosferą ir yra tikru mūšio iliuziją.

Obzor žaidimai Phantomers.

Skachat Fantomers žaidimas gali būti praktiškai bet asmeninį kompiuterį, nes ji nereikalauja jokių specialių sistemos reikalavimus į atminties ir laisvos vietos kiekio kietajame diske, veikia net su senesnės versijos"Windows XP". Kelionė į pirmą kartą žaidimą, vartotojas gauna susipažinti su savo pirmąjį požymį, jo vardas yra jo pravardė. Kaip naujokas Nickas gerai ginkluoti, jis turi į pistoleto, kulkosvaidžių ir Šautuvas arsenalą, tai nėra svarsto taktikos peilį. Vėliau, įgijęs kovos patirties, žaidėjai bus atidaryta ir kiti kovotojai:

  • Viktoriya, ji yra jauna mergina iš Rusijos A jos įrangos savanoris apima apsauginę tranų;
  • Molot kovotojas iš JAV, atitrūkusios minučių savo pranašumą naudojimui;
  • Voron, samdiniai iš Alžyro, jis paskelbė ardomąją tranų;
  • Chernaya katė, specialusis agentas kilęs iš Indonezijos, Saugumo bokštelis ginklais;
  • Bishop europiečiai iš Nyderlandų, profesinės kario NATO, meistriškai naudoja granatsvaidžio.

Phantomers žaidimas, kuriame gydymas ne mažiau įvairesnė nei vietos ir kareivių, visi šeši iš jų - pati kova leidžia mums sukurti asmenines savybes Laimėk režimo, kurį norite siųsti į šviesą tam tikrą skaičių priešų. Komanda Deathmatch leidžia jums kovoti su kitų dalyvių grupė sėdi priešais monitoriaus. Vieno iš kovinių tipų griaunamas, žaidėjai kovoti tarpusavyje, vienos grupės tikslas pakirsti priešo pozicijas, o kitas apsaugoti savo bazę. Iš režimų likusieji taip pat remti tarp žaidėjų sąveiką, kurioje laiminčios komandos iš maitintojo.

 

Žaisti pat