Phantomers

Alternatyvūs pavadinimai:

Game Phantomers išgyventi ir išgelbėti pasaulį.

Novaya multiplayer internetinis žaidimas Phantomers gamenet suteikia galimybę visiems karinių mūšių gerbėjams dalyvauti kovoje už pažįstamos pasaulio tvarkos išgelbėjimą. Žaidimo istorija pasakoja apie slaptos organizacijos „Knosis“ teroristinių grupuočių, kurie sklido visame pasaulyje, kilmę. Organizacijų lyderiai siekia karinių perversmų, kad nustatytų savo tvarką ir konfiskuotų valdžią pasaulyje. Jungtin ÷ s Tautos per savo žvalgybos biurą įsteig ÷ privačią karo kompaniją „Phantomers“, kurioje dalyvauja savanoriai ir nuolatiniai kariai iš viso pasaulio. Tarp etninių grupių armija siekiama sunaikinti visus Knosisa ir jų vadovus.

Igrokas įžengė į kariuomenę JT globojantis, tapdamas vienu iš vyrų, kurie davė nurodymus iš viršaus, būtina susidoroti su misija išvalyti teritorijas iš įvairių šalių teroristų. Šis pirmojo asmens šaudyklė mūšio lauke suteiks tikrojo jausmo, kai kariai, aprūpinti ir įsijungti į dantis su naujausiomis technologijomis, artimai prie kulkų skristi, bet dėl ​​artimiausio kampo gali skristi kovos priešais drone arba pertrauka nuo sprogimo iš kuri gali padaryti didelę skylę sienoje. Specialios operacijos vyksta visame pasaulyje, žaidėjai pateks į džiungles ir dykumą, jie turės nuvilti per laukinius miškus ir kovoti gatvėse. Vietos užpildytos ne tik gerai ginkluotais priešų kovotojais, bet ir kareiviai visur tikisi pavojingų spąstų ir sumaniai suplanuoto sabotažo.

Poprobovat pats kaip gerai apmokytas profesionalus kareivis gali būti, tik jei Phantomers parsisiunčiamas kaip žaidimo klientas, tai puiki kokybė, realistiški simboliai, kurie veikia kaip realūs žmonės, daug šiuolaikinių ginklų ir įrangos kovotojų. Muzikinis koncertas ir garso efektai sukuria unikalią atmosferą ir iliuziją, kad yra tikras mūšio laukas.

Obzor žaidimai Phantomers.

Žaidimas „

Skachat Fantomers“ gali būti beveik bet kuriame asmeniniame kompiuteryje, nes jam nereikia jokių specialių sistemos reikalavimų dėl atminties ir laisvos vietos standžiajame diske, veikia net ir su senesnėmis „Windows XP“ versijomis. Pirmą kartą žaidžiant žaidimą, vartotojas susipažįsta su savo pirmuoju ženklu, jo vardas yra jo slapyvardis. Kalbant apie naujoką „Vardas gerai“ ginkluotas, jis turi pistoleto, mašininio ginklo ir snaiperio šautuvo arsenalą, tačiau nesvarsto taktinio peilio. Vėliau, gaudami kovinę patirtį, žaidėjai bus atidaryti ir kiti kovotojai:

  • Viktoriya, ji yra jauna mergina iš Rusijos, savanorė savo įrangoje apima apsauginį droną,
  • Molot kovotojas iš Jungtinių Amerikos Valstijų, naudodami jutiklinę minutę savo pranašumą;
  • Voronas, samdiniai iš Alžyro, išdavė griaunamąjį droną,
  • Chernaya katė, specialus agentas, kilęs iš Indonezijos, apsaugos bokštelis;
  • Bishop, europiečiai iš Nyderlandų, profesionalus NATO karys, meistriškai naudoja granatų paleidiklį.

Phantomers žaidimas, kuriame gydymas ne mažiau įvairus nei vieta ir kareiviai, visi šeši iš jų - mūšis už save leidžia mums sukurti asmenines savybes, kad galėtume laimėti tam tikru priešų skaičiumi. „Team Deathmatch“ leidžia kovoti su grupe kitų žaidėjų, sėdinčių priešais monitorių. Vieno iš kovos tipų, žaidėjų kova su kova, vienos grupės tikslas pakenkti priešo pozicijai, o kitas - apsaugoti savo bazę. Likusieji režimai taip pat palaiko žaidėjų sąveiką, kurioje laimėjusi našlių komanda.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos