Planetside 2

Alternatyvūs pavadinimai: Planetside 2

Planetside 2 internete - originalus MMOFPS Sony Prisijungę Pramogos kur žaidėjai laukia didelio masto mūšiai. Jei jums atsibodo su naršykle razvlekalovki kur nesugraibęs vienoje vietoje ir troškimas vienas prieš vieną su priešininko, jei norite ką nors didinga, jei jūsų širdis ilgisi ir trokšta šlovės rutinos - Žaidimas Planetside 2 puikus siekiant patenkinti visus Jūsų norus drąsus. Čia vieno mūšio dalyvauja tūkstančiai žaidėjų, bet tai ne taip, kaip neįskaitomai netvarka. Pradedant žaisti Planetside 2, tampate pasaulinio karo, kai viskas yra išsami ir kruopščiai dėmesį į smulkmenas narys, kiekvienas atlieka savo vaidmenį, yra vieta strategija ir komandinis darbas. Renginiai plėtoti erdvūs vietas, sudarytas iš dešimčių kvadratinių kilometrų. Jūs aplankysite visus tris žemynus, skirtus žaidimo. Іndar, Esamir ir Amerish - ne tik teritorinės erdvės, ir vietos, kur ji nuolat kunkuliuojantis kitą sceną. Be to, jūs galite ne tik klaidžioti žemę, bet ir į orą, naudojant visus metodus rūšių.

Viskas ko jums reikia įsiskverbti į visatos platybes - Planetside 2 registracija. Norėdami sukurti paskyrą, užpildykite informaciją privalomus laukus: stoties vardą, slaptažodį patvirtinimas, elektroninio pašto adresas, šalis, gimimo data. Prenumeruoti naujienas vyksta automatiškai, tačiau, kaip laikomasi žaidimo registravimo taisykles Planetside 2 reikia patvirtinti, pažymėdami atitinkamą langelį.

Išnagrinėti sistemos reikalavimų, būtinų teikti patogią gameplay sąrašas: "Microsoft Windows XP", "Intel Core 2 Duo E6850 (arba aukštesnė) arba AMD Phenom II X2 (arba aukštesnė) grafikos plokštę NVIDIA GeForce 8600 (or higher) / AMD ar ATI 4850 serija (arba aukštesnė), suderinama garso plokštė DirectX; 256 MB VRAM; laisvos vietos standžiajame diske 15 GB, 4 GB RAM. Jei visa tai apsigyveno, saugiai atidaryti duris į fantastišką pasaulį!

Kaip pradedantysis, jūs turite nurodyti frakciją pusėje, jei norite kovoti. Tada galėsite pasirinkti tinkamiausią klasė imtis, ką jūsų siela trokšta. Susipažinkime su turimais grupuotes. Naujas konglomeratas (Leader SeaNanners) - Rebels yra pasirengusi jo idėjų duoti gyvenimą. Šios organizuotos grupės disidentų daro viską, kas įmanoma, kad būtų pasirengusi įvykdyti būsimų misijų idealą. Terran Respublika (vadovas TotalBiscuit) yra skirtas kontroliuoti kolonijų piliečiams. Warriors tautos įgyvendinti teisės aktus ir palaikyti tvarką. Atstovai suvereniteto Wan (lyderis Tobuscus) tiki, kad žmonijos ateitis tik reikia laikytis technologijų pažangai. Jie patys jau seniai naudojo ateivių technologijas ir gali išpainioti senovės paminklų paslaptis. Bet kuris jums priklauso, tai žiaurus karas paveikia kiekvieną, kuris išdrįso ateiti čia. Nesustosime nei perpildytuose miestuose, ar plataus lauko. Po visų kovų vyksta visur. Taigi pakabinti ant!

Planetside 2 internetinis žaidimas yra elementų, kad atskirti jį nuo savo pirmtako ir kitų interneto projektų. Pavyzdžiui, ji yra prieinama tolimojo veikia, jeigu jų vietų ir atsinaujinančių apsaugomis naudojimo, dėl kulkos trajektorijos įtakos gravitacija, medis plėtra leidžia pranokti savo konkurentus (maždaug 15-20%) ir kovoja dalyvauja apie 3000 kovotojų pakelti adrenalino maksimalus. Jo skonis leidžia keisti paros laiką ir oro sąlygas. Po kovos turėti didžiulę įtaką veiksnius, tokius kaip šviesos ir tamsos, rūką ar debesų milžiniškas, lengvai paslėpti.

Groti žaidimas Planetside 2 Jums bus naudojantis antžeminius ir oro transporto, taip pat daug vienetų nuostabus arsenalą. Atminkite, kad sėkmė kovoje pirmiausia priklauso nuo padorių ginklų ir įgūdžių pobūdžio. Taigi, atkreipkite dėmesį į įrankių ir išlyginamųjų savybių. Kuo ilgiau jūs Planetside 2 žaisti, įdomesnis jis tampa. Po palaipsniui atskleidė visą potencialą šio neeilinio žaidimo.

3D variklis daro savo dalyką, ir jūs pajusite, kad viskas, kas vyksta ekrane, yra tikrai realus. Pasinerkite į karinę atmosferą pajusti visą gamą emocijų šalis Epas mūšis! Sėkmės ir įkvėpimo!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos