PLANEWARS

Alternatyvūs pavadinimai: PLANEWARS

Online žaidimai PLANEWARS - trimatis naršyklė MMORPG žaidimas. Domina visų pirma tuo, kad iš daugelio galimybių ir apvalkalas programa arti kliento programų lygmeniu, todėl PLANEWARS internetinis žaidimas yra laikomas naujos kartos. Prisijungti prie žaidimo PLANEWARS banali paprasta: "paštas", "slaptažodis" ir PLANEWARS registraciją. Ir sveikintina, esate vienas iš "grįžimo" atnaujintos Žemėje. Tolima ateitis, faktiškai naujo sukurtas pasaulis, naujieji įstatymai egzistavimo ir išlikimo kiekviename žingsnyje - šiame realybės žaidimas panardina jūs PLANEWARS internete.

Taigi PLANEWARS baigti registracijos ir programinės įrangos sąsaja priešais jus. Susipažinti su žaidimas, žinoma, pradedant nuo charakterio atranka - grindų (čia viskas aišku) ir dalis (ampyro arba anarchistai). Pirma - disciplinuotas usurpers antroji - laisva ir ideologiniai Wanderers siekiantys atgaivinti savo planetą įsikurti ir maišyti rases. Beje, PLANEWARS internetinis žaidimas, kuris yra vis dar kuriamas ir netrukus žada gydyti naujų rasių sukūrimą. Tuo tarpu gerai pumpuoti savo charakterį, taip pat galite prisijungti prie frakcijos piratai.

Pradėtas žaisti žaidimą internetu PLANEWARS, kad jūsų personažas atvyksta erdvėlaivio įrengtas su kulkosvaidžiu nepretenzingas. Be to, atsižvelgiant į patirtį kaupti ir pinigus procesą, galite sustiprinti jūsų erdvėlaivis modulių ir įrangos įvairovė, taip pat pridėti ginklų galia (10 pasirinkti ginklus).

Iš žaidimo tikslų prasmė laimėti monstras ir priešų, tokiu būdu kaupti taškus karinės šlovės ir Quilpie (pinigų). Galite uždirbti kitais būdais, pavyzdžiui, ištraukimo išteklius arba valymo triumuose laivų jų priešininkus. Jei išlyginimo savo charakterį procesą, žaidėjas turi galimybę stebėti, kaip aplinkinių pasauliai vystosi, mišrios rasės ir ekumeninis kokių galimybių, nes šios.

Kokios legendos mums siūlo PLANEWARS žaidimas internete? Tai - kai Žemė pasiekė evoliucijos, kad žmonės nustojo egzistuoti fiziniame plane tokį lygį ir pasiekė naują lygį, o ne fiziškai. Tai leido jiems užmegzti ryšius su kitų juslių rasių ir keliauti paralelinių pasaulių per portalus, kurie yra specialiai rekonstruotuose portobashnyah. Netrukus po klajojo per pasaulį ir pasiekė pasaulio žmonės iš tikrųjų nebeegzistuoja. Tačiau po šimtmečio, pakankamai keliauti kitų pasaulių, jie norėjo grįžti į savo gimtąją planetą, bet tai buvo ne taip lengva ... Abandoned ir liūdna Gamer atrodo planetos. Beveik sunaikinti civilizaciją ir veikia frakcija žiaurų Imperial. Jie priešinosi anarchistai laisvę.

Gerbėjai erdvės PLANEWARS RPG žaidimą bus malonu, nes retai bet internetinis naršyklinis žaidimas tiek daug dėmesio skiriama grafinę aplinką. Puikus studija 3d modelių, leidžia jums visiškai pajusti situacijos tikrovę. Taigi žaisti PLANEWARS dvigubai įdomių tiems, kurie norėtų dalyvauti pramogų Arkada visais atžvilgiais. Čia ne kovoja ir pramogų bazinės normos. Kariaujančių grupuočių, kovojančių už jų laivuose toli nuo žemės, ir stratosferos erdvėje ar erdvėje. Ir visa tai lydi atitinkamą peizažą.

Vystymo grupė žada, kad netrukus žaisti žaidimą internetu PLANEWARS taps dar įdomesnis. Padidins ginklų skaičių (iki 50), ir, kaip jau minėta, sukurta dešimt visiškai skirtingų pasaulių, kurių kiekvienas priklauso atskira rase. Ir visa tai aukšto lygio 3D modeliavimas. Na, tikimės, kad visiškai užbaigus kosmoso arcade.

 

Žaisti pat