ŽaidėjasUnknown's Battlegrounds

Alternatyvūs pavadinimai:

grotuvasUnknown's Battlegrounds Game Battlefield.

grotuvų žinomų Battlegrounds, kurios tapo prieinamos 2017 m. Kovo mėn., Viršijo visus pardavimų įrašus. Vos per tris mėnesius ją nupirko 7 milijonai žmonių, todėl bendrovė gavo didelį pelną. Tokioms platformoms sukūrė Korėjos įmonę „Bluehole“:

  • Windows
  • Xbox One
  • PlayStation 4

Projektas gimė dėka Brendan Green, kuris atėjo į žaidimo kryptį „Battle Royale“. Viskas prasidėjo, kai dirbo kitose įmonėse įvairiuose projektuose. Pamatęs jo taikomų technologijų sėkmę, Brendanas nusprendė, kad atėjo laikas solo pasirodymui. Jo žaidimas yra multiplayer šaulys, realus išlikimo simuliatorius, kur kiekvienas kovoja su visomis turimomis priemonėmis.

Išgyventi bet kokia kaina.

Play PlayerUnknown's Battlegrounds žaidime tuo pačiu metu gali tūkstančiai žaidėjų, dalyvaujančių vieno ar komandos režimu. Scenarijus yra paprastas šimtai dalyvių, kurie buvo nukreipti į dykumos salą skirtingose ​​jo dalyse. Unikalumas yra tas, kad jūs nusprendžiate, kada išeiti iš lėktuvo. Dalyviai neturi nieko, kas padėtų jiems atlikti misiją, bet visi šie daiktai turi būti saloje, ir juos tiesiog reikia rasti.

Tai lengva pasakyti

, tačiau užduoties užbaigimas nėra taip lengva, nes tik vienas maitintojo netekėjas ar grupė gali tapti nugalėtoju komandos žaidimo atveju. Beje, atlygis solo pasirodymo atveju yra daug dosnesnis nei poros versijos atveju. Jums reikia rasti pirmosios pagalbos rinkinius, ginklus, tik tai, kas gali būti naudinga. Visi žaidėjai juos medžioja ir verta rasti talpyklą, nes prasideda tikras mūšis, tekantis į skerdyklą.

Bet tai neturėtų išgąsdinti tuos, kurie nori atsisiųsti „PlayerUnknown“ „Battleground“. Priešingai, kiekvienas sugebės parodyti, ką jis sugeba nuolatinių konfliktų sąlygomis. Čia viskas yra svarbi ir gebėjimas užmaskuoti ant žemės ir gebėjimas keisti vietą bei siekti šaudymo.

Ginklai, įranga ir įranga.

Taip pat baigta

ginklų, bet vis tiek turite ją gauti. Tačiau mašinoje galite pridėti daug naudingų gabalų iš superpricelio ir išauginti parduotuvėse prie gaisro gesinimo sistemos. Tokio šaudymo arsenalo pasirinkimas:

  • Pistols
  • Automatinės mašinos
  • Screws
  • Arbalety
  • Shotguns
  • Karabinai
  • Mašinos šautuvai

Bet, be ugnies, yra šaltas ginklas, o jei tai ne po ranka, net ir keptuvė ir pokeris.

Taip pat teikiamos įvairaus stiprumo šalmai ir liemenės. Kiti drabužiai taip pat yra visiškai prieinami, todėl apsirengę skoniu. Jei nematote nieko iš nemokamo meniu, pažiūrėkite į parduotuvę ir nusipirkite kažką daugiau stilingo už tikrus pinigus.

Galintis „PlayerUnknown's Battlegrounds“ žaisti, ruožtu bus galima susipažinti su automobilio pasirinkimu. Nėra daug automobilių modelių, o savybės nėra labai skirtingos, o talpa yra 2-5 žmonės. Aštrių apsisukimų, jie gali apsiversti ir taip pat labai nustebinti judėdami po vandeniu.

Lieka pasakyti apie „PlayerUnknown's Battlegrounds“ zoną. Kai tik nusileisite į salą, pamatysite save žemėlapyje, kuriame yra trys sritys. Jūsų užduotis yra likti baltojoje zonoje, pašalindama jos konkurentus. Žiedas palaipsniui susiaurėja, todėl padidėja įtampos laipsnis, nes kiekvienas nori to paties, kaip ir jūs. Aplink baltą pažymėtą mėlyną teritoriją. Tai yra susvetimėjimo zona, kurioje dalyvis jo buvimo metu periodiškai gauna žalą, kuri skatina veiksmus. Trečioji zona yra raudona, vadinamoji gliaudymo sritis. Naršykite vietovę, kaip jums patinka, bet likite gyvas.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos