"PlayerUnknown"mūšio laukai

Alternatyvūs pavadinimai: PUBG

Game"PlayerUnknown"kovos lauko mūšio lauke.

Pagal 2017 m. Kovo mėn. Žaidimo"PlayerUnknown"mūšio laukas viršijo visus pardavimų įrašus. Sukurta Korėjos kompanijos Bluehole tokioms platformoms:

  • Windows
  • Xbox One
  • PlayStation 4

Projektas gimė dėka Brendan Green, kuris sugalvojo žaidimo kryptį"Battle Royale". Jo žaidimas - tai multiplayer šaulys, realus išgyvenimo simuliatorius, kuriame visi kovoja su visomis turimomis priemonėmis.

Vizis bet kokia kaina.

Play game"PlayerUnknown""Battleground"gali vienu metu sudaryti tūkstančius žaidėjų, dalyvaujančių vienos ar komandos režimu. Vieno šimto dalyvių scenarijus išmestas į dykumos salą įvairiose jos dalyse. Dalyviai neturi nieko, kas padėtų atlikti misiją, tačiau visi šie daiktai turi būti saloje, ir jie turėtų būti rasta tik.

Parduotuvė yra paprasta, bet užduotis atlikti nėra taip paprasta, nes nugalėtojas gali tapti tik vieno išgyvenusio ar grupinio žaidimo atveju.

Bet tai neturėtų išgąsdinti tų, kurie nori atsisiųsti"PlayerUnknown""Battlegrounds". Priešingai, kiekvienas žmogus gali parodyti tai, ką jie sugeba, nuolatinio konflikto sąlygomis. Bet mašina gali būti pritvirtinta prie daugybės naudingų dalykų, nuo super-tikslų ir išsiplėtusių parduotuvių iki ugnies gesinimo sistemos.

Jis buvo paliktas pasakyti apie zonų PlayerUnknown Battlegrounds. Tai atsiskyrimo zona, kurioje dalyvis tuo metu joje periodiškai gauna žalą, kuri skatina veiksmus.

 

Žaisti pat