Pockie Šventųjų

Alternatyvūs pavadinimai: Pockie Šventųjų

Pockie Šventųjų internete - masiškai multiplayer Vaidmenų žaidimas žanro fantastikos, atsekti 2D formatu. Originalus projektas NGames, kuriuo galima jaustis šventas. Lošimo istorija pasakoja apie tai, kaip dievai sukūrė 12, dabar valdo neeilinį pasaulio istoriją. Nuo visatos chaoso kartą, gimęs apie Dievą ir Jėzų dievu chaoso Creel. Tačiau netrukus paaiškėja, kad jie negali egzistuoti dėl to, nes tai tiesiog netelpa savo milžinišką jėgą. Beviltiška pasaulis pradėjo byrėti. Jėzus nusprendė apgauti atsikratyti priešininko. Kai jis podpoit Venteris šventą vyną ir konfiskavo momentą. Jėzus užpuolė Creel padarė taip, kad jis buvo įmestas į mirtingųjų pasaulyje. Tačiau ši pergalė neatnešė pageidaujamo poveikio. Ant kalno Henan Venteris didžiulis medis sudygo ir tapo pripildyta chaotiškas jėgos wracking žmonių. Jėzus netrukus išsiaiškino, kad jis negali susidoroti su pasaulio valdymą ir sukūrė 12 dievus, ir paprašė, kad jis nėra lengva užduotis. Kiekvienas iš jų turėjo prisiimti atsakomybę už vienos pusės metų. Taigi ten buvo žvaigždynas vadinamas Dvyniai, Svarstyklės, Vandenis, Vėžys, Skorpionas, Žuvys, Avinas, Liūtas, Šaulys, Jautis, Mergelė ir Ožiaragis. Gimęs asmuo pagal gestų vienu ar kitu būdu, gauna tam tikrus įgaliojimus ir palaimos dievų. Kas atsitiko po šių įvykių, galite sužinoti, pradedant Pockie Šventųjų žaisti. Laukiame nuotykius daugelyje neįtikėtinas ir nesuprantama pasaulyje. Koks likimas būtų pasirinkti savo charakterį, jis tikrai galėtų paveikti tai, kas vyksta aplink ir augti, kol pasiekia norimą aukštį. Atkakliai laikytis savo kelią, jūs kada nors otvoyuete proga užvaldyti pasaulį!

Play Pockie Saints gali kas nors, kas domisi šiuo produktu internete. Sistemos reikalavimai yra gana kuklus puikios žaidimo įvyko kompiuterio laikmenoje parametrus. Visa tai reikalinga tam, kad persikelti į žaidimams - tai Pockie Šventųjų rekordas. Jūs turite užpildyti formą raštu ši informacija: paso numeris, slaptažodis Pakartokite slaptažodį, elektroninio pašto adresas. Turėkite omenyje, kad sukurti sąskaitą faktas, jūs sutinkate su sutarties sąlygomis.

Pasibaigus žaidimo pradžioje Pockie Saints leidžia pasirinkti atitinkamą klasę. Kas yra tarp kariai, Mage ir Assassin skirtumas? Leiskite pažvelgti į esamų klasių funkcijų išvaizdą. Galingas sudėjimą kariai leidžia jiems tarnauti kaip apsauginis jėga. Jie visada pasirengę imtis ugnies liniją save bendražygiai šiuo metu gali pulti priešą. Yra tai drąsus asmenybė elito imperijos. Assassin laikomas greičiausias ir labiausiai pavojinga. Jų judesiai yra traškūs ir žaibas. Net labiausiai drąsus priešai bijojo žudikus. Atstovai šioje klasėje yra skirti sunaikinti visą išdavikai imperiją. Magee apdovanoti specialių stebuklingų galių, su kuria gali kaip sunaikinti priešų ir išgydyti bendražygius. Mūšio lauke, puikus pagalbininkas. Kiekviena iš šių klasių turi savo įgūdžių medis, kurioje jie sukurti. Atranka klasės, kad jums bus vyksta iš anksto nustatytą kelią.

Be įgūdžių personažų, yra ir kitų savybių, kurios yra bendros visiems. Tai, pavyzdžiui, stiprumas, išmintis, vikrumas, įgūdžių, atkaklumas, ir kiti parametrai. Jūs turite ieškoti per duomenų perdavimo sparta padidėja, jei norite būti sėkmingas Pockie Saints internete. Nuo gimimo jums bus proteguoti Dievą pagal zodiako ženklas, kur jūs gimėte. Beje, yra pasakyti, kad su kiekvieno lygio jums atvers naujas galimybes, jei supykdė savo globėją. Taigi, pasiekus 10 lygį, galės gauti medalį, su papildomų atributų pagalba yra padidėjusi. Savininkas medaliai arti įgyti galią Viešpaties Dievo.

Kas kita yra gražus gameplay yra tai, kad Pockie Saints žaisite į gyvūnų kompanija. Iš pradžių jūs turite augintinį, ir jūs turite jį pagal savo skonį. Gyvūnai - geri padėjėjai visus reikalus. Beje, nepamirškite, kad juos atnaujinti ir prižiūrėti jų išsivystymo lygį.

Jūs galite tapti šventuoju dabar! Na, ką žaidimas vis dar siūlo kažką panašaus? Nepraleiskite progos smagiai ir praleisti laiką kartu prisotintas Pockie Šventųjų! Mėgaukitės gameplay!

 

Žaisti pat