Point Blank

Alternatyvūs pavadinimai: Point Blank

Šiandien mes pateikiame jums su kūrėjo NCsoft, kuris išgarsėjo į pirmąją vietą ginčijamas, interneto hit Lineage 2 kūrimą. Šis punktas Tuščia internetinis žaidimas komanda Schutteris pirmuoju asmeniu internete. Žaidimas pats savaime yra primenantis įdomų sintezės dinaminės charakteristikos šaudymų «Quake" ir taktinis komponentas būdingas Counter-Strike. Yra mažai, kad jie nusprendžia savo abmundirovanie ir statusą. Svarbiausia yra gebėjimas šaudyti kuo tiksliau, nes atokvėpis po virtualų mirties suteikta tik 5 sekundes.

Norint žaisti žaidimą internetu Point Blank turite būti perduota registracija Point Blank. Tai reikalauja gana šiek tiek, ty:

1. Įveskite savo vardą žaidimo (login).

2. Įveskite naują slaptažodį.

3. Nurodykite savo elektroninio pašto adresą.

4. Nurodykite bendrą informaciją apie save (lytis, amžius ir tt )

5. Grįžti patikrinti, kad esate realus asmuo, o ne botas.

6. Patvirtinti, kad sutinkate su bendraisiais žaidimo taisyklių.

Po Point Blank patikrinimas baigtas. Siekiant pradėti žaisti Point Blank reikia įdiegti žaidimą į savo kompiuterį.

: Norėdami tai padaryti

1. Pagrindiniame puslapyje Point Blank internete eikite į "Atsisiųsti žaidimą."

2. Po to, įrenginys bus paleisti programą "Zapuskator" po starto, kuris prasideda atsisiųsti diegimo programą.

3. Paleisti įdiegimo failą ir internetinis žaidimas Point Blank prasideda įdiegtas jūsų kompiuteryje.

Diegimas ir registruojant žaidimą Point Blank atliekami visiškai nemokamai.

Programavimas rodo mums pasinerti į kovinių operacijų atmosferą įvairiose vietose, įskaitant restoranus, muziejus Chinatowns, likvidavimo tuneliuose po žeme, kur traukinys automobiliai slydimo praeiti jums. Taigi žaisti žaidimą internetu Point Blank gerbėjų pavargusius įdomių vietų greitai.

Į žaidimą esate kviečiami tapti kovotojas kariaujančios pusės. Grupės - tiek klasikiniai žaidimai šio žanro. Tai teroristai ir komandosai. Point Blank žaisti ir bus nužudyti mylimasis per mus iš kitų panašių žaidimų arsenalą šaunamuosius ginklus. Pistoletai, kietieji diskai, lygiavamzdžiai šautuvai, snaiperio šautuvai ir granatos. Visa tai ir dar daugiau jūsų dispozicijoje. Taip pat galite pakeisti savo ginklų išvaizdą (pavyzdžiui - aukso Kalašnikovas šautuvas) ir įrangos už realius pinigus, taip pat Pelnyta taškų žaidime.

Nepaisant to, kad su kitais panašiais projektais panašumai internetinis žaidimas Point Blank dar vienas požymis, kad yra gerbėjų uraganas šaudymai virsta didžiulis pliusas. Mirusiojo grotuvas beveik iš karto atkurta jo komandos pagrindu ir toliau kovoti. Tai daro žaidimą labiau dinamiškas ir nesuteikia jums nuobodu ne kompiuterio ekrane, atrodo kaip savo draugų ir priešų bando suvilioti monotoniškai draugas - kitą pasalą. Nėra laiko ir galimybė ganytis priešą su snaiperio šautuvu. Tai žaidimas tiems, kas mėgsta ir žino, kaip šaudyti greitai.

Net jei esate naujas šių žaidimų, jums nebus sunku prisitaikyti prie žaidimo atmosferą ir valdymą. Dėl žaidimo dinamikos, jūs iš karto priprasti prie tempo ir pradėti žudyti savo priešų be atsargiai šiek tiek. Žaidimo sąsaja taip pat nėra, kad jums ilgai priprasti. Dėl žaidimo struktūros puslapyje rasite parduotuvės inventorius, laukimo sąrašą žaidėjų, didžiulis sąrašas klanų ir kitą naudingą informaciją.

Tikiuosi, kad pirmiau pateikta informacija aiškiai rodo, kad taškas Tuščia internetinis žaidimas kaip tik jums. Todėl nereikia gaišti laiko. Pradėti žaisti Point Blank dabar!

 

Žaisti pat