Portalas 2

Alternatyvūs pavadinimai: Portalas 2

The žaidimo portalas 2 yra vertas tęsinys puikus projektas. Tai projektas, sukurtas pradinio pirmojo asmens galvosūkio žanre. Pirmoji žaidimo dalis pasirodė 2007 m. Ir iš karto tapo daugelio žaidėjų mėgstamiausia. Jau 2010 m. Kūrėjai paskelbė apie tęsinį, o 2011 m. Pradžioje jau buvo surengtas oficialus jo pristatymas. Tęsiant projektą, sukuriamas anksčiau paskelbtas žaidimo procesas. Viso žaidimo metu jums reikės išspręsti visų rūšių galvosūkius, sukurtus ant specialaus prietaiso, galinčio sukurti portalus, arba, jei tai lengviau kalbėti, tuoj pat perkelti žmones iš vienos vietos į kitą.

Portal 2 RS“ gali pasigirti bendradarbiavimo režimu, kurio dėka misija gali būti įveikta kartu. Pagrindiniai žaidimo įvykiai įvyksta šiek tiek laiko po veiksmų, aprašytų pirmoje žaidimo dalyje. Jūs galite asmeniškai aplankyti apleistą laboratoriją, kuri specializuojasi portalų tyrime.

Norint, kad žaidimo procesas jums prasidėtų, jums reikės iš anksto atsisiųsti „Portal 2“. Iki šiol galite laisvai atsisiųsti žaidimą iš portalo Steam, kur įdiegimo failas jums kainuos tik 12 dolerių. Įdiegę žaidimą kompiuteryje, sužinosite, kad pagrindinis veikėjas išlieka ta pati graži mergina Chell, kuri susidurs su ne visai subalansuotu, bet itin protingu super kompiuteriu. Tiems, kurie pageidauja žaisti portale 2, naudodamiesi bendradarbiavimo režimu, bus prieinama atskira siužeto linija.

Patikrinę antrą žaidimo dalį, jūs suprantate, kad jo pirmtakas buvo tik eksperimentas, sėkmingas mokymas prieš pradedant kažką nuostabaus. Naujame projekte rasite daug naujų įdomių žaidimo elementų. Ir net nepaisant to, kad žaidimo portalo 2 trukmė buvo žymiai padidinta, tie žaidėjai, kurie jau sugebėjo išbandyti projektą asmeniškai, teigia, kad laikinasis trūkumas tebėra svarbiausias trūkumas. Ir dar viena problema yra ta, kad tampa neįdomu iš naujo paleisti žaidimą, kai visi dėlionės ir galvosūkiai pirmą kartą yra tokie nuostabūs, kad tiesiog neįmanoma pamiršti jų praeities bruožų.

Pasiruoškite žaisti Portal 2, jūs būsite entuziastingi ir sutelkti. Truputį išmokę pirmąją dalį, galite saugiai pereiti prie antrojo užduočių. Jums bus maloniai nustebinti puikios grafikos ir aukštos kokybės malonios muzikos. Jei anksčiau reikėjo visas priemones panaudoti gliaudymui, kad apsisaugotų nuo kulkų, tęsinyje kūrėjai parengė daugiau originalių triukų, tokių kaip lęšiai, kurie lūžo šviesą, lazeriai ir kitos funkcijos.

.Su patirti viską, žinoma, jums reikia tik atsisiųsti ir asmeniškai išbandyti žaidimą, o jūs galite paviršutiniškai susipažinti su privalumais, žiūrėdami „Portal 2“ vaizdo priekabą.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos