Versija 2

Alternatyvūs pavadinimai: Versija 2

Žaidimų Portalas 2 - vertas tęsinys dideliu projektu. Šis projektas yra pateiktas originalus dėlionė, paimta iš pirmojo asmens žanro. Pirmoji žaidimo dalis išėjo atgal į 2007 ir iš karto tapo daugelio žaidėjų mėgstamiausia. Jau 2010, kūrėjai paskelbė, kad tęsinys spaudai, ir anksti 2011th jau surengė savo oficialų pristatymą. Atsižvelgiant į projekto tęsimo plėtoja nedeklaruotus žaidimo. Per žaidimą jūs turite išspręsti įvairius galvosūkius, kurie pastatyti ant specialaus įrenginio, kuris gali sukurti portalai, arba kalbėti daugiau tiesiog akimirksniu perleidžiančiosios žmones iš vienos vietos į kitą, naudojimo.

"Portal 2 vnt pasigirti turintys bendradarbiavimo būdas, kuriuo misija bus nugalėti kartu. Pagrindiniai žaidimo įvykiai šiek tiek laiko po aprašytų veiksmų pirmoje žaidimo laiką. Jūs galite asmeniškai aplankyti apleistą laboratorija specializuojasi tyrimų portalų.

Norėdami gameplay jums pradėti, jums reikia iš anksto atsisiųsti portalas 2. Iki šiol žaidimą galite lengvai atsisiųsti iš portalo Steam, jei įdiegimo failą jums kainuos tik $ 12. Įdiegus žaidimą savo kompiuteryje, galite sužinoti, kad pagrindinis veikėjas išliko tas pats gana mergina Chell, kuris priešinasi ne visai subalansuota, bet labai protingas superkompiuteris. Tiems, kurie nori žaisti Portal 2, naudojant Co-op režimą bus atskiras siužeto.

Pažvelgus į antrojo žaidimo dalis, jūs suprasite, kad jo pirmtakas buvo tik eksperimentas - sėkmingai mokymus prieš pradedant kažką puikus. Į naują projektą su daug naujų ir įdomių žaidimo elementais. Ir nepaisant to, kad žaidimo portalas 2 trukmė buvo gerokai padidėjusios, tie žaidėjai, kurie jau galėjo išbandyti projektą asmeniškai užtikrinti, kad laikinumas išlieka svarbiausia jos trūkumas. Ir dar viena problema yra ta, kad iš naujo perdavimas žaidimas tampa neįdomu - visos dėlionės ir dėlionės pirmą kartą tiek daug vaizduotės, ypač, kad pamiršti jų ištrauka neįmanoma.

Pasiruoškite žaisti Portal 2, kad jums bus entuziastingai ir įdėmiai. Pasportavę šiek tiek apie pirmąją dalį, galite saugiai pereiti įgyvendinti antrąjį užduotis. Nustebins Puiki grafika ir gražią muzikos kokybę. Jei anksčiau tai buvo būtina atskleisti su ugnimi visas turimas priemones, siekiant apsisaugoti nuo kulkų Nuvalkioti, tęsinys, kūrėjai parengė nemažai originalių triukų, pavyzdžiui, objektyvas, refraktorius šviesos, lazerių ir kitų "savybes."

Į visos patirties, žinoma, jums tereikia atsisiųsti ir išbandyti žaidimą asmeniškai, lieso nauda gali būti pažvelgė į portalas 2 vaizdo priekaba.

 

Žaisti pat