Mokytojai

Alternatyvūs pavadinimai: Mokytojai

Lordų internete - nemokama multiplayer fantazija Vaidmenų žaidimas su unikaliu kovos sistema.

Lords Online žaidimai netaikoma žaidimų, kurie reikalauja labai galingo kompiuterio žaisti, ir yra prieinama iš bet kurio interneto naršyklėje. Žaisti Lordų, jums reikės:

· Internetas

· Interneto naršyklė "Internet Explorer" ar panašios naujausi pakeitimai [ _1_]

· Flash Rlayer naujausią versiją.

Šiuo metu, siekiant pagerinti prieigą prie žaidimo kliento išvystyto žaidimo modelio - speciali programa, kuri turės įdiegti į savo kompiuterį. Pakeliui iš žaidimo kūrėjai pažadėjo pranešti atskirai.

Prisijungti per žaidimas panašus į Lordų registratūroje daugelyje internetinių žaidimų, todėl nereikia imtis daug laiko ir nebus sukelti daug problemų. Norėdami pradėti žaisti meistrų, jums tik reikia užpildyti tam tikrose srityse

· Rašyti norimą vardą,

· Norėdami įvesti slaptažodį ir jį pakartoti,

· Norėdami įvesti jūsų pašto dėžutės adresą

· Norėdami pasirinkti savo charakterį lytis

· Sutinku su šios sutarties sąlygomis ir perskaityti žaidimo taisykles [ _1_]

· Įveskite kodą iš paveikslėlio.

Registruotis Lords galbūt nereikia, nes tiems, kurie nori patikrinti, kiek jie norėtų žaidimas, galima išbandyti mūšį.

Lords Online žaidimai yra dvi kariaujančios stovyklos:

· Pasaulio Denei

· Elgot pasaulį.

Nepavyko nugalėti priešo generolai pasaulius ieško jo pagalbos. Jūs esate kviečiami tapti viena iš šių vadų iš šalies, kuriai jūs kovoti.

Kai pradėsite žaisti žaidimą Lords Online, jūs pastebėsite, kad šis žaidimas paėmė geriausias iš visų populiariausių žaidimų šio žanro. Jūsų kariuomenė sudaro būtybių, kurių kiekvienas turėti savo taktiką mūšio, galite įsigyti pasekėjų ir valdyti, taip pat nereikia pamiršti, kad, kaip teisingai suderinti jėgų šioje srityje, dažnai priklauso nuo pergalės ar pralaimėjimo.

Norėdami žaisti žaidimą internete Lords, jūs turite pasirinkti, kuri iš keturių rasių priklausys jūsų charakterį:

· Elfai

· Gnomai

· Undead

· Demonai.

Jūsų charakteris plėtoti, didinant jos lygį per muštynes. Killing monstras, jums bus atlyginta su retų eksponatų. Vakarai kovų su kitais žaidėjais, žinoma, nudžiugins didžiulius mūšius per kontrolės pagrindinių išteklių kiekis, reidai į priešo teritoriją, vienas ant vieno mūšio.

Žaidimų Lordų naršo turi unikalų kovos sistema su vaizduoklio visus kovos būdus ir juda kiekvieno charakterį. Be to, kiekvienas kovos registruojama ir po to galite peržiūrėti iš bet kurio taško, iš abiejų jo kariuomenė ir iš priešo kariuomenės, matyti už save, ką pasirinko savo priešų naudojamas.

Jūs galite padidinti savo kariuomenę pasekėjų, kuris susideda iš keturių klasių:

· Warriors

· Magai

· Rodyklė

· Charmers.

Kiekviena klasė turi savo vystymosi kelią, su patirtimi rinkinys yra įgūdžių plėtra, naujų burtai tampa prieinama, ir net pakeisti pasekėjų išvaizdą.

Be to, kiekvienas žaidėjas bus malonu su rutulio vietą, kuri šiame žaidime daugiau nei tūkstantis. Jūs galite grožėtis nuostabiu saulėlydžiu šalyje elfai arba virpesiais siaubo, žiūri savo kojomis į demonų teritorijoje.

Žaidimas turi daugybę drabužių, amuletai, artefaktus, ginklų, burtai ir potions. Derinant juos, galite sukurti unikalų ir tikrai nenugalimas armiją.

Gerai parengtos užduotys padės ugdyti savo charakterį, ir taip pat suteiks galimybę gauti retas ir galingas trofėjus. Taškų Quest nuolat didėja.

Lordų Registracija internetu atvers prieš jus pasaulį, iš kurios jūs nenorite nukristi netrukus.

 

Žaisti pat