Prince of Persia: Pamiršai smėlis

Alternatyvūs pavadinimai: Prince of Persia: Pamiršai smėlis

Žaidimas Prince of Persia: Pamiršai smėlis - tai 3D slasher, sukurta Monrealio «Ubisoft Monrealio» viduryje 2010. Nors šis žaidimas yra tęsiamas Persijos princas natūra: Sands of Time, ji turi savo istoriją ir gameplay. Į žaidimą Prince of Persia: Pamiršai smėlis veikėjas turi pereiti per skirtingų žaidimo lygių, įveikti arba išvengti spąstų ir mįsles atspėti, nes be jo, kovoti su priešais. Visa tai mūsų herojus gali atlikti akrobatika dėka ir laikymo tam tikrų sugebėjimų. Be to, herojus plėtoja savo įgūdžius ir įvairius parametrus ir gaminti patirties taškų.

Jei prasidės Persijos princas: pamiršau smėlis žaisti, tada įsitikinkite, kad pagrindinis veikėjas palaipsniui gauti iš įvairių gebėjimų aikštelė. Pavyzdžiui, princas Razia rėmėjas moko jį vadinamieji nekvalifikuoti jėgų.

Visi Prince of Persia Sands užmirštiems gebėjimai atitinka 4. pagrindinių elementų. Tai per šie sugebėjimai gali dalyvauti mūšiuose, naudokite akrobatika ir spręsti galvosūkius. Kas tai yra gebėjimas

• Air Force - pagal oro sūkuriai susidaro aplink Prince, galite atmesti priešininkus. Naudojant pagreičio šuolis, princas gali žymiai arčiau priešų iš toli.

• pajėgų vanduo - naudojant ledu visame gauti daug žalos. Šaldymo vanduo naudojamas akrobatiniai judesiai.

• Sausumos pajėgų - kartu su roko šarvų pagalba, tam tikrą laiką, jūs galite gauti apsaugą nuo priešų atakų. Atminties žemė laikinai atkurti objektus, kurie nėra jau dabar.

• pajėgų ugnies - naudojant ugningą takas princas gali sugadinti priešų. Ugninė banga gali atsilošti nuo priešo herojus.

Ar žaidimas ir šis losjonas kaip "rollback metu." Priimtinas Gamer bet klaida (herojaus mirtis, krinta iš aukščio, todėl ) Gali grįžti į laikrodį patekti į saugų punktą žaidime arba tęsti žaidimą nuo paskutinio įrašymo.

Jei net negali nuspręsti, ar atsisiųsti Prince of Persia: The Forgotten Sands, tuomet galima naudotis internetu prašyti Prince of Persia video: Forgotten Sands. Matydamas įvairias priekabas ir promo video galite patys nustatyti, ar tai yra tas pats žaidimas, kurio norite praleisti daugiau nei vieną valandą žaisti. Tai, žinoma, prisideda prie puikia grafika.

Daug video parodyti, kaip nuostabu šviečia horizonte, spinduliavimo saulės. Ir pamatysite gražiai paruošta poveikį sprogimo iš šaudymo šautuvus, ir plaukioja praeityje Jums ir Plungės šalia jūsų liepsnojančių strėlių. Visa tai yra tiesiog įtaigus, ypač kai ji derinama su dideliu žaidimų garsu.

Jei esate žaidėjas, kuris mėgsta dinamiškus žaidimus kuriame dalyvauti įvairių kovinių seansų įvairovė, taip pat spręsti įvairius galvosūkius ir išeiti iš spąstų pasiskirstytų visoje žaidimas Prince of Persia užmirštiems Sands yra tikrai malonumas. Žaisti, galite atsipalaiduoti ir tuo pačiu metu, patikrinkite savo reakciją ir gebėjimą naudotis ne tik ginklų, bet ir akrobatinius elementus ir įvairių išsiugdytų gebėjimų.

Atvykite į žaidimo oficialioje svetainėje, užsisakyti diską arba atsisiųsti elektroninę versiją žaidimą ir prisijungti prie Prince of Persia Sands užmirštiems gerbėjų.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos