Prototipas 2

Alternatyvūs pavadinimai: Prototipas 2

Pirmoji dalis žaidimo prototipu buvo priimtas žaidėjai už "Cheers". Projektas labai aiškiai parodė, kaip žmonės gali gyventi, aprūpinta specialiais sugebėjimais "tik mirtingieji", žiauriai mutantų ir monstras. Visuomenės dėmesį nuo pirmos minutės žaidimo sukniedyti veikėjas - Alex Mercer, kuris su savo charizma ir jėga galės subalansuoti visas žaidimo. Beje, su pagrindinio herojaus ir yra prijungtas pirmą staigmeną parengė Prototipas 2 vnt. Jei vėl tikisi susitikti mėgstamą Mercer, tada jums bus šiek tiek nusivylęs - dabar vietoj reikės žaisti agresyviai juoda pareigūną, kuris prarado savo šeimą, nes vyrusa tariamai išduotas Alex.

Apskritai, verta paminėti, kad žaidimas Prototype 2, viena vertus, labai panašiai kaip ir jo pirmtakas, tačiau, kita vertus, atrodo, visiškai unikalus ir išskirtinis projektas. Tai tik kuras viešasis interesas. Daugiau agresyvus nuotaika priversti sutelkti dėmesį į žaidimą, atidžiai stebi visas personažų veiksmus ir juos analizuoti.

Kaip minėta, žaidimą Prototype 2 kompiuteryje bus pakeistas veikėjas - vadinamas ciniški Negro James Heller. Jis siekia tik vieną tikslą - atkeršyti visiems, kurie vienaip ar kitaip susiję su kūrimu ir viruso plitimo visoje valstybės. Pirmiausia, Jamesas, žinoma, norėtų atkeršyti Alex, tačiau po susitikimo su Mercer taip pat neigiamai paveikti viruso. Iškart įveikti keliais laipsniais mutacijos Heller, atleidžiami nuo bet kokių moralinių standartų, yra siunčiamas į jos misijai vykdyti.

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikės atsisiųsti Prototype 2. Tai padaryti greitai ir lengvai apsilankę parduotuvėje puslapis Garas, jei įdiegimo failą yra tik verta $ 30. Suvedus projektą, galite pradėti žaidimą. Jei žaidėte pirmąją dalį, jums tikrai pastebėsite, vienas esminis skirtumas - tik po to, kai iš žaidimo veikėjas pradžia turi daugiausia įgūdžių ir gebėjimų, kad "Mercer gautų tik atlikus tam tikras užduotis. Į filmuotą Prototipas 2 priekaba visiškai aišku, kad James prerasno galima paleisti ant sienų, skristi į dangų ir mesti automobiliai kaip teniso kamuoliukus. Galima tik įsivaizduoti, ką jėga Heller turės bent vidurį žaidimo!

Žaidimas Prototype 2 parodyti, kaip apetitas gali turėti supermenas. Ar jūs asmeniškai pamatyti, kaip James išgėrė grobį visumą ir tuo pačiu metu visiškai laikosi savo formą, šią funkciją, beje, leidžia mums įgyvendinti labiausiai beprotiškas strategiją. Taigi, rijimo kai tam globėją, galite, ginkluotas šautuvu, paleisti nuo pagrindo nepastebėti. Valgyti monstras išvaizda nesikeičia, bet suteikti savo sugebėjimus.

Pažvelgus į kadrą, kad žaidimas Prototype 2 priekaba vaizdo, netyčia ištiktų projekto mastu.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos