Hero's Way

Alternatyvūs pavadinimai: Hero's Way

Ig herojaus kelias: epas ir stilingas.

World fantazijos su savo drakonai, elfai, demonai ir kiti fantastiniai būtybių tapo susipažinę ir susipažinę. Šio žanro mėgėjai išgyveno tūkstančius kelių, apsuptų vienaragių ir fėjų, todėl juos gana sunku nustebinti. Tačiau laikas nuo laiko kūrėjai dawns į puikią idėją, o dabar, prieš žaidėjus, atrodo, yra pažįstamas pasaulis, bet su naujais stebuklais.

K toks įdomus naršyklėje grįstas daugelio žaidėjų žaidimas. Jame yra visi paminėti tvariniai, o magija taip pat nepaliko, bet pasirodė slaptas ingredientas steampunk. Dabar, be įprastų tokių scenų ginklų, yra papildoma šaudymo arsenalo kategorija. „Retro“ šautuvu atrodo šalia dviašmenio kardo ir stebėtojo darbuotojai yra gana kūrybingi. Ir kaip pateisinamas jos pasirodymas šioje karalystėje, jūs suprasite, kai pradėsite žaisti žaidėjo kelią. Likusioms reikės spręsti tokius dalykus:

  • Create Hero
  • Fit jam stilingi ginklai
  • Peržiūrėkite ūkį
  • Norėdami dalyvauti kovose su kitais žaidėjais
  • Atsargos demonai ir jų viršininkai

herojų ir jų sugebėjimų.

Pagal tradiciją kiekvienas žaislas turi galimybę pasirinkti pagrindinį aktorių:

  • Mag sumaniai pynia magijos formules, nukreipdamas jas prieš priešą.
  • Karas yra stipriausias, sukelia mirtinas žaizdas ir ilgą laiką atlaiko priešų išpuolius.
  • Medžiotojas su ryškia akimi, leidžiančia sekti grobį ir pateikti greitą, tikslų rezultatą.
  • Ubihitsa negailestingas demonams, kurie plyšsta miestą. Jūs galite pasikliauti bet kokiomis aplinkybėmis.

Pasirinkę vaizdą, galite žaisti „Hero's Way“ žaidimą. Plėtokite to, su kuriuo nusprendėte eiti į „Twilight City“, kuriam vadovavo pagrindinis viešpats, įgūdžius, bet niekada negalėjo apsaugoti gyventojų nuo sukilėlių demonų armijos. Dabar tik vienas būdas mobilizuoti pajėgas ir suteikti lemiamą atgailą. Kiti veiksmai nėra netikėti. Kaip visada tokiose situacijose, būtina pagerinti herojus. Tam yra skirtingi būdai, ir kiekvienas jų yra svarbus.

Kas turėtų būti kariai? Žinoma, stiprus, tvirtas, greitas, judrus, apt, gudrus. Visos šios savybės bus garbinamos daugelyje mūšių ir svečių, bet pirmiausia rasite sankryžos registracijos kelią. Sustiprinti kasybos ar įgytų objektų, kurie taip pat turėtų būti tobulinami, savybes. Jums tikrai reikės visų rūšių ginklų, stiprių šarvų, sukietintų peilių. Net burtininko štabai vyksta tam tikra evoliucija ir yra skirtingų rūšių. Augimas ir siekimas visada bus ten, kur svarbiausia yra aktyviai dalyvauti renginiuose.

V iPlayer Hero kelias suteikia gildijos sistemą, o jei prisijungsite prie vieno iš jų, gausite stiprią paramą iš kitų žaidėjų. Su jais galite susivienyti dėl pavojingų išvykų į požemį. Jei sugebėsite susidoroti su smulkiais demonais, tada jų bosas tiesiog laukia progos sutraiškyti atvirą vienišą. Norint įveikti pagrindinį demoną ir gauti naudingų išteklių, geriau veikti kartu. Jūs vis dar galite eiti į areną ir veikti dvikovoje, įrodydami kitiems pranašumą.

Ar taip pat yra gildijoje, užsiimanti sodininkyste. Jūs visi teisingai supratote ūkio, įtraukto į žaidimo užduočių sąrašą, plėtrą. Ir jei jūs pasirūpinsite mažesne atsakomybe už artėjimą dalyvauti mūšyje, gausite labai gerų premijų. Apibendrinant norėčiau pabrėžti, kad žaidimas buvo gražus, apgalvotas, dinamiškas, įdomus mokslinės fantastikos blokas kartu su įprastais fantazijos elementais.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos