Quake 4

Alternatyvūs pavadinimai: Quake 4

Procesorius: "Pentium 4/Athlon XP 2 GHz

RAM: 512 MB

Video: 64 MB

Diske: 3 GB

Quake 4 - kompiuteris sheter pirmojo asmens mokslinės fantastikos tema, vienas iš populiariausių virtualių šauliai tęsinys. Pažymėtina, kad žaidimas Quake 4 grafikos variklis rengia kitos ilgaamžiškumas virtuali erdvė žaidimo Doom 3. Pakeista sistema turi rimtų privalumų. Taigi, Quake 4 tapo prieinama platesnės vietos, dėka naujos apšvietimo sistemos apdorojimo, taip pat šviesos ir tamsos tekstūros. Per vieną perdavimo žaidimo buvo pridėta interaktyvių vaizdo įrašus, kai kurie iš jų žaidėjas galės tiesiogiai dalyvauti, tačiau dauguma jų bus išjungtas.

Sklypo

Sklypo Quake 4, kurioje galite žaisti tiek vieno ir daugelio žaidėjų režimus, tęsia žmonijos konfrontacija Strogg svetimų užpuolikai, inicijuotų Antroje žaidimo istoriją. Žaidimo veikėjas, vienas iš specialus vienetas desantininkų "Raganosis" pavadintas Matthew Kane, siunčiami kaip dalis grupės dėl centrinėje planetos į Strogg kontratakos žvaigždžių. Vos dvi savaites, praėjusį nuo finalinio renginio antrosios dalies serijos ir Quake 4. Turės atlikti daugiausia priešo stovyklą, kur siunčiamas žemės federacijos komandą. Pagrindinis uždavinys vieno žaidėjo kampaniją Quake 4 - įsiskverbti į centrinės planetos širdies ir sunaikinti Strogg pagrindiniai ryšių centrą, taip pat aukščiausią vadovybę. Nepaisant priešo, kurį sukelia pirmojo ardomosios grupės veiksmus gretas neramumų, priešas yra labai koncentruotos ir stiprus ir nebus lengva patekti į priešo planetoje, kur saugiai nestled centrinis ryšių mazgas Strogg kolektyvinį protą kontroliuoti visus karius širdį. Vieno žaidėjo kampanija yra padalyta į tris atskirus skyrius, kuriuos sudaro 31 vienas žaidimo lygį iš viso. Pirmasis epizodas Quake 4, kurį žaisdami bus paprašyta iškrovimo karius į Žemės planetos Strogg, kur yra jūsų pagrindinė užduotis bus į saugią nusileidimo, kuris turės būti nedelsiant sunaikinti visus planetos gynybos sistemas laiką. Antroje epizodas iš vieno žaidėjo kampanija žaidimo Quake 4 paragins mus padengti taktinio būrio išsiųstas išlipti iš centrinės ryšių centru priešo galvą. Na, trečiasis epizodas Quake 4 žaidime, kuriame turėsime pačiame įkarštyje priešakyje žemėje Federation pajėgas, paskutinį didelio masto kepimo smūgį, kurio tikslas būtų visiškai sunaikinami centrinės administracijos ir visiškai panaikinant Strogg juos kas koordinavimo natūra.

Multiplayer

Multiplayer kovas labai primena garsiojo mūšio trečiosios dalies serijos, tik daug labiau dinamiškas ir spalvingas. Didelis greitis ir dinamika interneto kovose daugiausia pasiekė per daugiau kompaktiškas dydžio kortelės dydžio žaidimo simbolius ir charakteristikų judėjimo naudojimui. Čia kūrėjai nusprendė nenukrypti nuo klasikinio modelio ir modelio priėmė visus žaidėjų judesius nuo trečios dalies, bet be naujovių nebuvo padaryta ir pridūrė dar vieną žingsnį - slydimo, kurie kartais pratęstas taktikos arsenalą grotuvas.

 

Žaisti pat