RAGE: Kampanija Edition

Alternatyvūs pavadinimai: RAGE: Kampanija Edition

Procesorius: Intel Core 2 Duo / Athlon 64 X2 2 GHz

RAM: 2GB

Vaizdo plokštė: GeForce 8800/Radeon HD 4200

Diske: 25 GB

Pyktis: Kampanija Edition "- išplėtė leidimas populiarus kompiuterinis žaidimas, kuris jungia elementai keletą populiarių žaidimų žanrų ypatinga. Žaidimas Wrage yra nepastovi mišinys tarp pirmojo asmens šaudyklė, veržlus lenktyninius automobilius ir išlyginimo sistemą geriausių tradicijų klasikinio vaidmenų žaidimai. Unikalus dinamiška atmosfera žaidime atliks mums Reydzh pasaulis patyrė pasaulinę katastrofą, kur pagrindinis tikslas bet jo gyventojų - likti gyvas. Dėl žaidimo pasaulyje pagrindas buvo priimtas visata aprašyti populiariame Holivudo filme "Mad Max", kur viskas yra nuspręsta jėga ginklų ir surinktų dalių, transporto priemonių likučių greičiu post-apokaliptinio pasaulio.

Sklypo

Pyktis, žaidimas, kuriame visas post-apokaliptinio pasaulio siaubą išgyveno siaubingą pasaulio katastrofos. 2004 metais, mokslininkai nustatė, absoliutus dydis meteoritas hurtling visu greičiu į Žemės planetoje ir susidūrimas su jais neišvengiamas. Vyriausybės visose pasaulio šalyse susivieniję į bendrą projektą, pavadintą "Arka", kai požeminio saugojimo nuostatos, šaudmenų ir įrangos gausa, ten taip pat yra panardintas kapsules su žmonėmis panardintas į sustabdytas animacija. Jie turės atkurti žmonių civilizaciją po katastrofos. 2029, asteroidas avarijos į planetos paviršiaus ir dauguma pasaulio gyventojų yra nužudyti, sunaikinti ištisus miestus. Pakeliamos po asteroidas poveikis dulkių apima dangų ir pasaulis pradeda "branduolinės žiemos". Po kelerių metų, dulkės nusėda ir Arkdwellers pasirinktas paviršiuje iš naujo sukurti pasaulio civilizacija. Tik mylimas žmogus įprotis, net bendro pavojaus akivaizdoje yra sunku juos sujungti ir atstovų įvairių prieglaudų pradėti kruviną karą dėl viešpatavimo planetoje dešinėje. Būtent šiuo metu žaidimas Reydzh mums atsiveria kaip pagrindinio herojaus istorijos.

Medžiotojai

Pyktis, žaidimas, kur šiukšlių rinkimas ganyklos vienas iš labiausiai įdomus ir būtiną mokymą. Nes didžioji dalis, visa tai rasite bus banali šiukšlių, tada galite parduoti už šiek tiek pinigų, bet kartais jums Natknąć ir naudingų dalykų ar jų dalys iš šių naudingų dalykų. Pasaulio istorija, nes nelaimė ir laiko tiesiogiai pasakojimas atspindi labai blogai, ir net rasti knyga jums nebus net sugauti Uzsitiens per jos tiks kaip banalus makulatūrą, kuri yra paprastai naudojama Reydzh užsidegimas šalto dykumos naktimis.

Įrankių

Pyktis Šiuo metu mažas Crafting sistema ir kada jums bus gana nuobodu begalinis vaikšto dykynėje, o ne nutraukti su didžiulis kraugeriškas priešų šaudymai, tada jūs galite sėdėti nuošaliame kampe ir padaryti ką nors iš savo krepšio pakėlė. Taigi jūs galite padaryti nedidelį kovos robotas ar kulkosvaidis bokštelis, kuris gali būti labai padėti kovoti su priešais, nors šiuo atveju, jūsų dalyvavimas šaudymai gali būti nebūtina. Pyktis: Kampanija "versija - versija iš populiariausių žaidimų platformų, specialiai skirta" Mac OS, kur be klasikinis vieno žaidėjo kampaniją buvo įtraukti du papildomus paketus papildymai, įskaitant «Anarchy Edition» ir «kanalizacijas».

 

Žaisti pat