geležinkelių Tautos

Alternatyvūs pavadinimai: Rail Nation

Žaidimas Geležinkelių Tauta - tai nemokama naršyklinis žaidimas, kuriame jūs atsidursite mažas mieguistas miestas geležinkelio stoties. Pradėkite savo kelionę su Direktorius smulkaus verslo geležinkeliais. Geležinkelių Tauta internete tikslas Plėtoti ir augti ! "Ir atlikti daug skirtingų darbo gamina produktą arba technologinės medžiagos pagerinti transportą!

Prieš žaisti žaidimą Geležinkelių Tauta , įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnis Procesorius - 2 GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Geležinkelių Tauta registracija neatsižvelgiama daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą « Registruotis dabar »;

2. Prašome įvesti galiojantį el;

3. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

5. Pasirinkite « Registruotis ».
Geležinkelių Tauta internete supažindins Jus su nedideliu geležinkelio mieste. Travian Games sukūrė pirmojo kurso strateginis žaidimas Geležinkelių Tauta internete , kuris prasideda romantišką amžiaus geležinkelio.
Žaidėjas pradeda kaip mažas geležinkelio įmonių vadybininko gabenti prekes, naudojant lokomotyvuose "Steam", " Dizel " ir "Elektra". Žaisti Geležinkelių Tauta yra gana įdomi, nes yra žaidimo mechanikos kursas. Nugalėtojas Geležinkelių Tauta bus vienas žaidėjas , kad sukurs labiausiai prestižinių geležinkelius! Apvalus žaidimas baigiasi maždaug keturis mėnesius, kuris apima pakeitimų naršyklinis žaidimas Geležinkelių Tauta internete įvairovė.
Į Geležinkelių Tauta žaisti jums nereikės nuobodžiauti, nes atvykti į pergalės, jums reikės atlikti įvairias užduotis. Pirmiausia, jūsų tiek garo traukinys gali vežti krovinius iš vieno miesto į kitą Geležinkelių Tauta internete . Kiekvienas miestas turi žaliavas vystytis ir augti. Netoliese augalai gaminti ar perdirbti medžiagas. Pavyzdžiui, traukinių į žaidimą Geležinkelių Tauta turėtų atlikti medienos dirbinius, tada jums padaryti lentos, pristatyti į miestą. Ir kodėl gi ne imtis anglies apkrova nuo minų ant kelio atgal žaidimo Geležinkelių Tauta ?
Į Geležinkelių Tauta visada malonu žaisti, nes žaidimas yra grafika daroma aukščiausiu lygiu! Žaidimas Geležinkelių Tauta taip pat yra sudėtingas ir įdomus verslo modeliavimas. Jūsų auga parkas turėtų būti išlaikytas, išplėsta ir modernizuota. Nauji produktai reikalauja skirtingų gamybos grandines; technologijos turėtų būti tiriamos ir taikomos pelningai Geležinkelių Tauta internete . Kiekvienas veiksmas turi savo pasekmes: žaidėjų gauti daugiau maršrutų, daugiau slots lokomotyvą ar galimybių gerinti pajamų kartos.
Bet ne visada jums bus sukurti sklandžiai Geležinkelių Tauta internete : padidinti anglies kainomis karo metu, streikai dėl nuostolių produktyvumo ir pažeisti lokomotyvai. Tačiau yra keletas malonių netikėtumų žaidimas Geležinkelių Tauta , pavyzdžiui, aukcionų, specialius pasiūlymus ar konkursuose. Tai lemia sąveikos su kitais žaidėjais - tai daro žaidimą Geležinkelių Tauta internete įdomesnis.
Kūrėjas žaidimo Travian Games ypatingą svarbą teikia įvairių funkcijų Geležinkelių Tauta internete [_2_ ]. Kiti žaidėjai nuolat veikia pagrindinius pokyčius žaidimo ekonomiką. Turite varžytis dėl išteklių, todėl labai svarbu, kad jums pasirinkti protingai sąjungas žaidimo Geležinkelių Tauta , nes partnerystė gali suteikti svarbių premijų. Dalyviai taip pat gali dirbti kartu, siekiant optimizuoti gamybos grandines, arba naudoti pinigų investicijas kontroliuoti augalų žaidimo Geležinkelių Tauta . Geležinkelių Tauta internete - tai naujų įdomių žaidimų pasaulyje, prisijungti prie mūsų!

 

Žaisti pat