Tom Clancy's Rainbow Six Siege

Alternatyvūs pavadinimai: Tom Clancy's Rainbow Six Siege

rytojaus"Rainbow Six Siege".

"Tom Clancy's Rainbow Six Siege"yra taktinis šaulys, žaidėjas, kuriame veikia pagrindinis žmogus. Jis tapo"Rainbow Six"serijos dalimi, o neseniai po beta testavimo nuo rugsėjo iki lapkričio jis tapo prieinamas Tom Clancy"Rainbow Six Siege"parsisiuntimui iš 1. 12. 2015 m.

Nėra specialios išankstinės istorijos, tačiau pagrindinis tikslas misijų metu yra sunaikinti daugiau objektų. Taip sukuriamas žaidimo procesas, bet kaip tai vyksta, yra įspūdingas su realybe. Atsižvelgiant į fizinius įstatymus, jei vieną kartą susižadėję vienoje vietoje keletą kartų, grįždami prie šio išsaugoto žaidimo momento, jis visada bus skirtingas, kaip tai daro gyvenime.

"Ubisoft Montreal"kūrėjo sąskaitoje yra daug puikių žaidimų produktų, kurie įspūdingai derina visus parametrus. Grafika, fonas ir muzika, būdas valdyti ir patogus meniu nesukelia jokių skundų. Be to, atsisiųskite"Tom Clancy's Rainbow Six Siege", galite ne tik"Windows", bet ir"PlayStation 4", taip pat"One Xbox", yra žaidimų versijos.

Galiausiausio žaidimo ypatybės.

Kova su terorizmu tapo pagrindine daugelio šalių problema. Vadovaujančios valstybės sukūrė kovos su terorizmu grupes, kurios veikia ryžtingai, meistriškai, darniai ir drąsiai. Be atrankos negali daryti, tačiau pagrindinės vilties yra skirtos padaliniams, kuriuose yra keturi žmonės, turintys unikalių sugebėjimų ir užduočių. Jei naujokai nėra gerai įrengti, tada specializuotose padaliniuose kareiviai ginkluoti unikaliais prietaisais, kurie tarnauja kaip apsaugos ir atakos veiksmai.

Elito komanda apima atstovus iš viso pasaulio:

 • American SWAT
 • British SAS
 • German GSG9
 • French GIGN
 • Russian Spetsnaz

Šis karys neturi lygių atviroje ar uždaroje erdvėje. Jie įsiskverbia į bet kurį pastatą, artimoje kovoje nepajėgūs, mokomi vietoje, kad koordinuotų veiksmus ir imtųsi daiktų audra. Jie naudoja aplinkinę teritoriją su maksimalia nauda. Pasirinkdami apsaugos vaidmenį, paverskite kambarį į patikimą tvirtovę su improvizuotų daiktų pagalba, o atakų grupėje įveikti kliūtis. Nesijaudinkite pertraukti ir sunaikinti. Kam reikia priekinių durų, kai jūs galite jį perforuoti bet kur per sieną, grindis ar lubas. Kartais tai yra vienintelė galimybė patekti į paskirties vietą, priartinant pergalę.

Play"Tom Clancy's Rainbow Six Siege"kompiuteryje, bendrauti su žaidėjais dalyvauti internetiniuose mūšiuose. Jūs laukiate plataus masto operacijų PVP ir PVE, ir jei bus pasirinkta sėkminga taktika, priešų komanda bus nugalėta. Žaidimų erdvėje esantys robotai bus dar daugiau nei tikri žaidėjai, ir priešintis jiems sukurti idealią strategiją.

sistemos reikalavimai.

Ubisoft veiks su Tom Clancy's Rainbow Six Siege palankiomis rekomendacijomis pirkti ir be žaidimo gauti vadovą su išsamiu visų veiksmų aprašymu, unikaliu ginklų, žemėlapių ir net pagrindinių priešo jėgų spalvimu. Tai padės jums gerai išmoksti žaidimą, pasiruošti visiems staigmenims ir sėkmingai atlikti operaciją.

Dabs"Tom Clancy's Rainbow Six". Suklestėjimas buvo sukurtas ir lengvai paleistas, mums reikia gana demokratinių sistemos reikalavimų:

 • OC:"Windows 8". 1/7/8/10 (x64)
 • OP: 8 Gb
 • Procesorius:"Intel Core i5-2500K"arba"AMD FX-8120"aštuonių branduolių (3. 3 GHz (rekomenduojama), 2. 6 GHz (Minimalus))
 • Video: Nvidia GeForce GTX 670 arba AMD Radeon HD 7970 / R9 280 X (2GB)
 • Garso įrenginys:"DirectX 9"suderinamumas. 0c
 • Location: 10 Gb
 

Žaisti pat