Reborn "Horizontas

Alternatyvūs pavadinimai: Reborn "Horizontas

Reborn Horizontas internete - nemokama multiplayer strategija po apokaliptinio tema. Tai nuves jus į fantazijos pasaulį nuo baisi masto nelaimės. Čia galite redaguoti savo valstybę, kurios užduotis yra atkurti meno technologijas ir taikant brutalią jėgą, taip pat atsargas ginklų išlikti. Jūs ne tik kovoti už išlikimą, kovodamas kelis varžovus, bet visaip stengiasi sukurti savo miestą, gauti tinkamus išteklius, nuolat mokyti kariuomenės sudėtį. Ačiū 2,5 D diagramos viską, kas kartais atrodo tiesa. Pasinerti stačia galva į gausus atmosferos renginių projekto SlipShift GmbH jūs nepastebėsite, kaip plaukioja valandą po valandą. Visi kariniai veiksmai, kuriais siekiama įrodyti, kad jūsų civilizacija turi teisę egzistuoti. Ir daug kas priklauso nuo pridedamų paieškos pastangų. Būkite budrūs visą laiką, siekiant apsaugoti savo turtą nuo staigių atakų priešų. Pasaulyje valdo anarchija, labai sunku išlaikyti, bet jei bijo sunkumų?

Reborn Horizontas Registracijos nuves jus į virtualią erdvę, kur globalinis atšilimas ir tuched IceMen padarei nepataisomą žalą. Potvynis sukėlė paniką beribis pasaulio gyventojų. Ir tik tas, kuris surinko savo jėgas bus iššūkis elementai ir nebijo susirėmimų su gaujomis beviltiška bičiulių, norinčių nužudyti už smulkmena, galų gale ne tik jaustis patogiai naują pasaulį, bet ir išplėsti savo valdžią. Sukurti sąskaitą labai paprasta. Žaisti Reborn Horizontas Galite jau po užpildyti atitinkamus laukus šią informaciją: žaidimo pavadinimas, prisijungimo duomenys, slaptažodį, elektroninio pašto adresas. Beje, verta pažymėti, kad internete produktas gana prieinamą. Sistemos reikalavimai nėra sukrėtė jo dangaus ir žaidimo gali būti laikomi vidutiniais PC parametrai.

Prieš Reborn Horizontas žaisti, suprasti esmę žaidimą. Dėl miesto žemėlapyje, jums bus sukurti ir atnaujinti pastatus ir Žemėlapis srityje leidžia peržiūrėti visą pasaulį kaip visumą ir planuoti į kaimyninę stovyklos puolimą. Yra sąsaja daugiau naudingų funkcijų, tokių kaip Pasaulio pokalbį, per kurį galite bendrauti su kitais vartotojais, bei informacijos lange ir greičio Ups , kuri susižėrė visus svarbius teiginius apie artėjančius renginius. Čia galima paspartinti statybos kartus arba mokymo kartus.

Į Reborn Horizontas internete Jūs turėsite kovoti su šių išteklių: Nesveikas, akmens, maisto, energijos ir gyventojų. Stebėti jų skaičių statusą, turėtų būti visada, jei jums sukurti brangus miestas. Be pažangos išteklių sustoja. Tačiau verta pažymėti, kad daugiau nei jums reikia taip pat neturėtų kauptis geras sąrašą. Priešingu atveju, perviršis yra švaistomi, ir kurie taip pat norėtų, kad būtų malonus?

Pažiūrėkime, ką pastatas turėtų būti jūsų mieste. Statybos vaidina svarbų vaidmenį, ir jūs tiesiog turite atkreipti dėmesį į daiktų įvairovė. Reborn Horizontas žaidimas apima tokių pastatų statybą

- Control Center (dėka šio projekto valdote savo miestą, rinkti svarbią informaciją apie kariuomenės būklę, žiūrėti karių ir transporto priemonių judėjimas);

- Pirkiniai pašto adresas (kad būtų galima ne tik kovoti, bet taip pat užsiima prekyba)

- Radijo stotis (švyturys maitintojo, per kurį gali liestis su išoriniu pasauliu);
- Kareivinės (buveinių kariai daugiau kareivinės, daugiau vienetų, galės samdyti)

- Shack (būsto gyventojams, kurie yra vertingas fondas miesto, nes paprasti žmonės - tai jūsų darbas)

- Pylimais (atsargumo priemonių, didina atsparumą jėgas)

- Skauto bokštas (kur kareiviai nešioti laikrodį, kad laiku ataskaitą dėl užpuolimo pavojus)

- Surinkimo gamyklos (-leidžia jums išplėsti nuosavybe teritoriją)

- Bunkeris (reikalingas saugojimo išteklių)

- Shelter (slaptas pastatas, kuriame vertingų medžiagų slepiasi nuo priešų).

Na, šis klausimas yra aiškus, ir kaip elgtis su reikalingais kovinius vienetus? Reborn Horizontas žaidimas suteikia žaidėjai kontroliuoti dviejų lygių technologija. Technologijos : Skautas, samdinių, piktas minios, snaiperis. Technologijos II : Jeep MG , Dviračių prižiūrėtojas Buldozeris Komanda sunaikinimą artilerijos Perepretendent. Jūs turite išmokti visus šiuos kovinės galios rūšių naudoti pagrįsta ir praktiškai. Pasistenkite užsitikrinti milicija buvo visada po ranka! Vienintelis būdas įmanoma sėkmė mūšio lauke.

Taigi, jūs turite daug padaryti šioje painiojamos pasaulyje. Žinoma, tai ne visas sąrašas artėjančius veiklą ir geriau savarankiškai bandymas perduoti visiems įdomu. Atminkite, kad ateitis yra jūsų rankose! Leiskite supratau visus mūsų planus ir laimę už minutę ne nusigręžti!

 

Žaisti pat