ReCore

Alternatyvūs pavadinimai: ReCore

Igra ReCore prisiimti atsakomybę už save išlikimui.

Postapokaliptichesky pasaulis ne tik įveikti rašytojų, ir kiekvienas siūlo savo idėją. Ne visada stebina, vaizduotė kūrėjai patyrusių žaidėjų, bet atrodo, kad žaidimas bus ReCore tai, kas yra būtina palaukti, kol 2016 m rudenį spaudai

Razrabotchik Armatūra studija ir leidėjas studijos"Microsoft"žaidimų išlaikyti intrigą, o ne pasakoti informaciją apie istoriją ir kitus faktus dominančiais žaidėjais, bet dėl ​​festivalio E3 ir pristatė vaizdo apie projekto metu pavyko sužinoti ką nors tada.

Eto produktas yra veiksmų ir sci-fi Quest žanrų ir įvykiai ateityje, kai, po pasaulinės katastrofos Žemėje beveik nėra žmonių. Tikėkimės, kad išleidimo data atidėta, ir suinteresuotos šalys galės projektuoti ReCore atsisiuntimo laikas, nors iš pradžių išleido išskirtinę versiją, skirtą"Xbox One", bet už kompiuterį laikas dar nėra žinomas.

Borotsya gyventi.

Predstavte situacija, kad jūs esate vienas, ir aplinka nėra palanki išlikimui. Ten buvo baisi robotai pavergė pasaulį. Jie galėjo beveik visiškai sunaikinti žmones, bet ne visi tampa blogis. Tarp automobilių, yra tie, kurie ir toliau padėti žmonėms, ir nori išgelbėti planetą, kuri tapo didžiule dykuma. Didelis jūra išgaruoja, augalai mirė ir gyvūnai išnyko. Net žmonės paliko gana sauja, ir jie yra išsibarstę visame pasaulyje. Jis gali būti ilgą laiką klajoja per išdegintos žemės, ir neatitinka sielą.

Iz nuolatinių audrų kraštovaizdis keičiasi, ir jis tampa sunkiau naršyti. Įveikti uolų teritoriją ir lakusis smėlis, herojai susitiks kitus robotus. Jei vienas yra kovoti, kiti prisijungti prie įmonę ir eis, kol jie pasiekia tikslą.

Predstavlenny kūrėjai vaizdo pasakoja mažai istoriją. Net ir be pasakojimo ir atskiru momentu gyvenimo herojė, kuris keliauja kartu su šunų-robotas. Jie ieško kitų žmonių ir tokiu būdu uždegti gyvybės kibirkštį planetoje, atgaivinti laukus, upes, miškus ir įvairių laukinės gamtos.

Vsego sklype yra du playable simbolių:

  • Dzhevel pirmaujanti geroinya
  • Mak kompanionas mergina, šuo-robot

Mak kartu mergaitė yra ne tik skaičius. Tai teigiamos energijos, esančios taikymo sritį, gali duoti gyvybę net automobiliai vežėjas. Čia jie randa urvą, nežinodamas, kad jos priešai tyko. Mes turime veikti atsargiai, atsargiai, būna perspėjimas.

Neozhidanno robotai pradeda atsirasti su raudonais orbs viduje šis žudikas robotai. Jewel ginkluoti kablys, kad mikliai išmeta ir traukia juos į energijos kamuolius priešo. "Mac"yra ne verta pusėje ir gali apsaugoti save ir mergaitę, mesdamas stun bangą. Bet kai priešų robotai tampa per daug, tai paskutinis kartas, ir gamina koncentratai per galingą mokestį. Jis užmuša priešą, bet ir robotas šuo miršta, palikdama tik mėlynos sferos. Renkant kamuoliukus, galite animuoti įvairių mechanizmų, todėl vienas iš žaidimo užduotis.

Podobrav jos brangakmenis taikoma kamuolys ant roboto, kuris dulka olos kampe, ir jis atgijo. Bet net ir Didžioji pavojus pasiklysti tiesiog lauke, ir herojai susidoroti su juo, jūs žinote, kai jūs galite atsisiųsti ReCore po oficialaus išleidimo.

Zaklyuchitelnoe žodis.

ReCore PC tapo labiausiai tikėtasi, ir žada daug įdomių nuotykių daug, kuris:

  • Dratsya su vragami
  • Issledovat lauko mir
  • Pytatsya išgyventi sunkų usloviyah
  • Ispolzovat galima oruzhie
  • Vypolnyat kvesty
  • Vzaimodeystvovat su simbolių vyzhivat
 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos