Remanum

Alternatyvūs pavadinimai: Remanum

Ar multiplayer žaidimas Remanum laisvosios prekybos žaidimas, kuriame jūs pabandykite save į prekybininkai vaidmenį, bando kaupti turtus ir reputaciją per 20 miestų Romos imperijos aplink Viduržemio jūrą. Žaisti žaidimą Remanum galime neribotai, nes žaidimas turas trunka 6 mėnesius, o jei turite didžiausią galią imperijos, gausite imperatoriaus titulą. Bet dėl ​​titulo teks kovoti! Norėdami tai padaryti protingai valdyti savo ūkius, gamyklas ir dirbtuves, parduoti produktus, pelno, ir, žinoma, naudokite turtus piliečių ir miesto Remanum naudos internete.

Prieš žaisti Remanum, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka minimalius sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB.

Remanum registracija neatsižvelgiama daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite parinktį "Registruotis čia"

2. Nurodykite sąskaitos pavadinimas;

3. Prašome įvesti galiojantį el;

4. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

5. Pasirinkite "Registracija".

Remanum žaisti gana įdomu, nes jūs turite daug tikslų! Pirma, tapo gerbiamas pilietis savo mieste. Jums reikia išplėsti savo teritoriją prekėms gaminti ir parduoti juos komerciškai pelningas Remanum internete. Remanum žaidimas leis jums prekybai su tūkstančiais žaidėjų iš visų imperijos miestų. Nepamirškite derėtis, nes jūs, kad gauti gerą reputaciją.

Žaidimas įkvėpė unikali Remanum ekonominę sistemą: kiekvienas pirkimo ar pardavimo, bet sandėlyje trūkumas yra rodomas pasaulinės prekybos sistemą, kuri veda prie rinkos paklausos pokyčių.

Vienas iš tikslų yra padidinti interneto Remanum savo turtą. Jūs galite kurti augalų, kurie gamina pagrindines medžiagas arba perdirbti juos į daugiau vertingų produktų įvairovė. Remanum žaidimas leidžia jums parduoti savo produktus per rinką su gyventojais.

Į Remanum žaisti apima pastato labai galingas gamybos sistemą: kiekvienas pastatas automatiškai gamina prekes, jei yra pakankamai vietos žaliavų ir išteklių. Jūsų užduotis Remanum internete sukurs tokius efektyvius gamybos grandines, kad kiekvienas padalinys gana efektyviai dirbtų. Patys vertingiausi produktai, pagaminti naudojant keletą bendro darbo pramonėje.

Galite žaisti Remanum ir išplėsti gamybą. Su tinkamam vystymuisi, jūsų produkcija suteiks daugiau produktų. Į savo turto ir reputacija gali augti Remanum internete, jums reikia nuolat investuoti į negamybinių pastatų, tokių kaip, sandėlių ir uosto.

Remanum žaidimas nesuteikia viršenybės turtus. Norėdami padėti jums iki aukščiausio lygio galios laipsnį, jums reikės paaukoti pinigų ir prekių, ir atsidėti miesto gerovei. Reguliariai dalyvauti balsavime, arba rodo, kad jie rinkimus į senatoriaus Remanum kandidatą internete. Politikai gauti daugiau galios ir nuspręsti, kaip kurti miestą. Senatorius aukščiausią reputaciją taptų imperatorius Remanum žaidimas vėlai turas.

Rūpinkitės savo negalios ir sanglaudai miestų Remanum žaidimą! Yra daug įvairių viešųjų pastatų Remanum, kurios taikomos visiems piliečiams ir veikėjams mieste.

Kiekvienas žaidimas apvalios žaidimo eina Remanum 6 mėnesius. Žaidėjas su geriausia reputaciją raundo pabaigoje laimi ir tampa imperatorius Remanum. Su geriausia reputaciją ir grotuvas su labiausiai turtą (pagal gyventojų) miestas yra sudaromos atskirai. Pradėkite kurti savo gamybos sistemos Remanum internete dabar!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos