Resident Evil 2

Alternatyvūs pavadinimai: Resident Evil 2

Daugiausia žaidimai padarė filmo temą, džiaugtis proto populiarus tarp žaidėjų. Ką mes galime pasakyti apie legendinio Resident Evil. Visi šios serijos filmų ir garbinamas tikėtasi. Žaidimo Resident Evil 2 - atskiras patvirtinimas apie tai. Iki šiol, pasak statistikos, šis žaidimas yra sėkmingiausias komercinis projektas. Tai antroji dalis žaidėjai skonį. Pagal naujausius pasaulio disperguoti daugiau nei 5 milijonai kopijų. Ir jei šie duomenys nublanksta, palyginti su tuo, kaip žaviai priimti ir aktyviai rašyti atsiliepimus žaidėjus, tik susipažinti su projektu.

Net daugelis rimčiausių žaidimų kritikai pripažino, kad žaidimas Resident Evil 2 gali būti laikoma sėkmingiausia dalis. Projektas ne tik sėkmingai išlaikė visus geriausius elementus įgyvendinti pirmoje dalyje, bet taip pat pridėjo daug naujo. Pirmiausia, jūsų akys bus skubėti kokybiškai pakitusio tvarkaraštį. Be to, kūrėjai nusprendė įtraukti į Resident Evil 2 naujos rūšies ginklą. Kitas netikėtumas gerbėjams projektą - pagerinti žaidimo. Anksčiau žaidėjai galėtų vykti tik pagal du pagrindinius scenarijus, tačiau dabar jų skaičius buvo padidintas iki keturių.

Iš Resident Evil 2 dabar galės žaisti garsus miestas vadinamas Meškėnas. Šiuo žaidėjų dalis galės aplankyti užkrėstą miestą ir aplankyti policijos nuovadą pažvelgti į kanalizacijos žmonių ir pamatyti daug kitų vietų.

Žaidimo siužetas pasakoja apie dviejų pagrindinių simbolių, kurie dėl asmeninių priežasčių atvykti į miestą. Susidūrus su pavojumi, jie nusprendžia padaryti viską, kas įmanoma, kad galų gale išeiti iš šios pavojingos vietos gyvas ir saugūs.

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikės atsisiųsti Resident Evil 2 arba pirkti CD. Ši žaidimo dalis buvo pristatytas dviejų diskų, kad projektas žada būti gana platus ir įdomus.

Ypatingas dėmesys turėtų būti kreipiamas į garsą. Vis dar žaidimas lydi atmosferos, baimė-mongering melodijų, kad yra geriausiai tinka į bendrą situaciją. Nepaisant to, kad projektas praėjo už ilgą laiką, takelių į ją iki šios dienos galima rasti daugelio žaidėjų žaidėjų. Kai melodijas buvo net grojo japonų simfoninis orkestras.

Kai jūs galite atsisiųsti Resident Evil 2, jūs patys bando ištirti naują teritoriją. Žaidimas yra prieinama visiems konsolių ir bet kokia operacine sistema tipų. Ir jums bus malonu su tuo, kad kiekvienas žaidimo personažas turi savo siužetą. Tai niuansas net buvo pranešta spaudoje atskirai.

Norėdami pamatyti patys visose šio projekto malonumų, jums reikės pažvelgti į Resident Evil 2 vaizdo priekaba. Kad vaizdo padės gauti labiausiai išsamią ir tikslią įspūdį apie žaidimą ir pasakyti visas pagrindines naujoves ir privalumus. Skubėkite pamatyti!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos