Resident Evil 4

Alternatyvūs pavadinimai: Resident Evil 4

Resident Evil 4 - kompiuterinis žaidimas, trečiojo asmens šaudyklė. Resident Evil 4 žaidimo skleidžiasi įvykius šioje siaubo filmas. Visada turi būti budrūs. Tai yra dalis, panašiai kaip ir jo pirmtakai. Priešais jus visa serijos žaidimų. Ir tai tik iš didžiulės serijos Resident Evil serija. Jūs esate laukia baisūs monstrai, gelbėjimo skrydžius, fotografavimo ir sprogimai ir visa tai telpa žaidimo Resident Evil 4.

Prieš žaidimų klodai rodo baigsite skaityti šią peržiūrą ir naršykite Teminiai internete Resident Evil 4 vaizdo. Ir tada gali skubėti žaidimas Resident Evil 4 atsisiųsti svetainėje.

Iš Resident Evil 4 žaidimas yra gana paprasta, tačiau, žinoma, įdomus. Pokyčiai prasidėjo 2004. Žaidimo veikėjas bus išleisti ir apsauga JAV prezidento duktė. Tai valstybės tarnautojas turi kai antgamtinės galios rūšiuoti, bet yra pakankamai protingas ir stiprus.

Taigi, žaidimo Resident Evil 4, yra du pagrindiniai personažai:

• Leon Scott Kennedy;

• Ashley Graham.

Leon Scott Kennedy - vyzvalitel prezidento duktė Ashley. Valstybė darbuotojas ir pagrindinis veikėjas iš žaidimo. Tai jūsų charakteris, ir tik jam. Yra vienas skyrius, kuriame jūs kontroliuojate mažai Ashley, ir kad jis neturi specialios įrangos. Pagrindinis uždavinys savo oberigat mergina.

Ashley Graham - dukra buvo pagrobtas religinio kulto. Silpnas simbolis ir pagrindinis veikėjas kaip našta, nes po Leonas nustato, jis turi gyventi ir nusitempti namų saugūs. Bet jūs galite naudoti tam tikrus mygtukus, kontroliuoti savo veiksmus, arba tiksliau, užsakymą. Ji taip pat padeda savo charakterį - parodyti patarimai, wspina ir atveria duris į nugarą-iųjų herojus.

Jei negali išgelbėti mergaitę nuo monstrų, bet jie pagrobti ar nužudyti ją, jums išvykti iš žaidimo. ty šis turas nepavyksta. Tai pagrindinis - Jūsų užduotis yra apsaugoti prezidento dukterį.

Naudojimo pobūdį Resident Evil 4 ginklas pateiktas pakankamas kiekis ir įvairovė. Bet atnaujinimas yra - lazeriu akyse, o tai labai supaprastinti jums žaidimų procesą.

Pagrindiniai priešai jūsų būdu tai kraugeriškas Gyventojai kaimuose - Ganado. Kai paprasta gyvenančių žmonių, ir ūkininkai. Tačiau po virusinės infekcijos Las - Plagas, jie tampa bedvasis monstras.

Žaidimas taip pat pristato priedai, premijos režimai: «Atskiras būdai», Assigment Ada, «The Samdiniai».

Pastebėjo, kad kūrėjai nusprendė dar prašome gerbėjų ir suteikti geriausią vaizdą žaidimo grafiką, atnaujinkite ją. Nors dar ne iš geriausių, bet geriau nei ankstesnių dalių lygiu. Į intensyvių akimirkų žaidimo garsas yra gana bauginantis, drebulys per kūną. Jūs negalite savavališkai išsigandęs.

Parsisiųsti Resident Evil 4 svetainėje ir gali paspartinti mergaičių išsilaisvinimą. Po Ashley laukia jūsų pagalbos. Nepamirškite papasakoti apie šį įdomų žaidimą savo komandos. Ką jie jautė visą sunkumą bei riziką susirgti renginius.

Have a nice žaidimo!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos