Apreiškimas

Alternatyvūs pavadinimai: Apreiškimo internete

Game Revelation Online fantazijos stiliaus.

2015 m. Kinijos kūrėjo kompanija „NetEase“ išleido bandymus savo rinkoje naujam žaidimų produktui. Po metų žaidimas „Apreiškimas“ tapo prieinamas mūsų žaidėjų kontingentui, ne abejingam stebuklingoms Rytų istorijoms, PvE / PvP ir magiškoms kovoms. Savo nuopelnais yra kraštovaizdžių ir besiūlių pasaulio grožis, kurį turite įveikti įvairiais būdais:

 • Iš asmeninio gyvūno
 • Shown
 • Iš skrydžio
 • Per teleportų sistemos naudojimas

Traukiant patyrusius viešuosius žaidėjus, daugiau nei 400 kūrėjų dirbo savo protu. Kiekvienas pasaulio kampas buvo atidžiai apgalvotas visose detalėse, o bandymo metu dalyviai galėjo pamatyti save. Dabar jūs galite žaisti žaidimą „Apreiškimas“, numatant jo didžiules galimybes.

Imersion virtualioje realybėje. Kai pateksite į nuostabų žaislą, galite grožėtis fantastiškais didžiulio pasaulio kraštovaizdžiais. Didžiojoje erdvėje susidursite su draugais ir priešais, turėsite sustabdyti tamsos plitimą, sunaikinti žiaurus viršininkus, prisijungti prie gildijos gretas ir sunaikinti seną pilį audra. Norėdami pradėti, turite atsisiųsti Apreiškimą ir tada nustatyti sau herojaus klasę ir jo atvaizdą:

 • Capper
 • Small
 • Rysoon
 • Mag
 • Winter
 • Druide

As jau minėta, yra keli būdai, kaip judėti, bet galimybė skristi. Tam tikru etapu atsiranda sparnai, o jų pagalba lengviau tyrinėti vietoves. Kai kuriose vietovėse atsidursite tikruose aukštybinių pastatų, kalnų ir tankių miškų labirintuose, magiškų žvėrių buveinėje. Išmanęs pilotavimo principą, šis gebėjimas gali būti naudojamas ir kovoje.

.Galinio lauke.

.Nustatydami charakterio klasifikaciją, gausite jį kartu su tam tikromis savybėmis, kurias pagerinsite. Jūsų talentai bus reikalingi tolesnėms kovoms, nesvarbu, kur jie eina arenoje ar baisių būtybių laive. Iš pradžių geriau įgyti patirties ir patobulinti talentus paprastuose mažuose monstruose. Sužinoję, kaip nustatyti savo pažeidžiamumą, atėjo laikas studijuoti tolimesnes žemes ir niūrus požemius. Čia gyvena labiausiai klastingi, žiaurūs, bet gana protingi kūriniai. Negalima paneigti jų ir gudrybės, logikos ir įgūdžių, bet būkite atsargūs, kad nesulaikytumėte. Panašios misijos atveju geriau rinkti 5-10 žmonių, o tada lengviau laimėti. Už atlygį gausite patirties, šlovės ir naudingos įrangos. Kad būtų užtikrintas ryškesnis triumfas, organizuokite žygį iš 20 žmonių ir į minėtus prizus prisijungti prie tikro herojaus titulo.

Tęsinys Apreiškime žaisti, atėjo laikas pagalvoti apie puikią kampaniją, kurios tikslas - naujų teritorijų ir pilių konfiskavimas. Tokioje didžiojoje misijoje gali dalyvauti iki 8000 žmonių, kur kiekvienas gaus savo apdovanojimą už sėkmingą bylos užbaigimą. Kadangi mūšis gali vykti ore, po vandeniu ar ant žemės, tokia didžiulė žudynė atrodo labai įspūdinga.

Pozvozhnosti Apreiškimo internete metu leidžia jums pasirinkti savo taktiką: tapti agresoriumi ar gynėju, gyvybine ar vergine. Jei esate įsitikinę savo sugebėjimais, parodyti jį arenoje, iššūkį kitiems dalyviams. Prisijunkite prie gildijos, kad kartu bendrai gyventumėte. Čia jūs netgi galite kurti romantiškus santykius, o po to pertraukos.

The žaidime numatytos kelios valdymo rūšys:

 • Klijuoti navigacijos pelės navigaciją
 • C, užfiksuojant taikinius klavišais
 • Tikslinė taikinių sistema.
 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos