Risen 3: Titan Lordai

Alternatyvūs pavadinimai: Reisen 3

tokių projektų negali nepastebėti. Užpuolikai ir smalsūs įsilaužėliai visais būdais bando išslaptinti bent kai kuriuos niuansus. „Risen 3“ yra žaidimas, kuris vienintelę minutę nepaliko žaidimo pasaulio. Labai logiška, kad po to, kai žaidėjai sužinojo apie projekto pradžią, prasidėjo atakos Pirahna Bytes serveriuose. Kitas bandymas išsiaiškinti bent jau įdomią informaciją buvo sėkmingas. Po nutekėjimo kūrėjai neturėjo kito pasirinkimo, kaip asmeniškai pasakyti, kokio projekto metu jie ruošiasi ir kokių naujovių žaidėjai turės pasirengti.

Paskelbus oficialaus pranešimo apie žaidimą „Risen 3“ ant kompiuterio, projekto kūrėjai sakė, kad atlikę visus darbus ir oficialius bandymų etapus, žaidėjai turės susidoroti su rankiniu darbu. Visi žaidėjo atliekami veiksmai turės savo unikalių pasekmių, todėl jums reikės žaisti su koncentracija ir labai atsargiai. Sukurtame virtualiame pasaulyje žaidėjas galės beveik kiekvienam centimetrui atlikti tyrimus. Tai bus puikus projektas, atliktas pagal vaidmenų žaidimo taisykles.

Oficialus projekto paskelbimas numatytas 2014 m. Rugpjūčio mėn., Todėl žanro gerbėjai turi laiko pasiruošti. Dėl žaidimų įgūdžių tobulinimo, netgi galite pabandyti eiti per ankstesnes dvi dalis, yra tikri, jūs turite ką prisiminti. Toks apšilimas padės ateityje, kai tik atsiras galimybė parsisiųsti „Risen 3“, kad parodytų savo geriausią.

Pagaminkite, kad pagrindinis žaidimo dėmesys būtų skiriamas konkrečiai studijų sričiai. Jei manote, kad kūrėjai, tada „Risen 3“ galės žaisti visi asmeninių kompiuterių ir „Xbox“ bei „PlayStation“ konsolių savininkai. Labiausiai tikėtina, kad galite gauti prieigą prie žaidimo platinimo iš gerai žinomo „Steam“ failų atsisiuntimo portalo.

„Risen 3“ vaizdo įrašų kūrimas vykdomas pagal geriausią grafikos variklį. Taigi, mes esame tikri, kad tai pažvelgs. Nepaisant to, kad kartais žaidėjai vis dar turi susidoroti su pakrovimo ekranais, jų išvaizda žaidimo metu yra minimali. Visi pagrindiniai žaidimo įvykiai vyksta Europoje, viduramžių laikais. Kelionės metu taip pat aplankysite Viduržemio jūros regiono šalis ir tropikus. Negalima tęsti „Risen 3“ peržiūros, primindami, kad visos pagrindinės vietos yra užregistruotos rankiniu būdu, todėl jos, žinoma, atrodys puikiai! Kūrėjai teigia, kad šis projektas įgyvendina didžiausią pasaulį, su kuriuo studija kada nors turėjo susidoroti.

Naujas simbolis, nepažįstamas žaidėjams, bus pagrindinis veikėjas. Istorijoje pačiame žaidimo pradžioje šešėlių šeimininkas sugeria herojaus sielą. Pagrindinis žaidėjo uždavinys, naudojant įvairiausius ginklų tipus Risen 3, yra padėti pagrindiniam veikėjui atsidurti prie tamsios ar šviesios pusės. Jūsų kelionės bus užpildytos rizika ir paslaptimi, o taip pat, kaip jūs susitiksite su daugeliu nežinomų būtybių ir pažįstamų veidų!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos