Rise of Heroes

Alternatyvūs pavadinimai: Rise of Heroes

Rise of Heroes žaidimas internete - nemokamas naršyklinis pagrįstas strateginis žanras fantastika modelis laisvai žaisti. Šis apsvaiginimo pasaulį , kurioje susipina Rytų kultūros ir stimpankovskie technologiją. Yra vieta, kaip mokslo atradimai ir magija. Šis originalus derinys yra apie Gd-komanda projekto akcentas. Kūrėjai sukūrė precedento grožio virtualią visatą, kur istorija nėra sukurti klasikinį scenarijų, bet visiškai kitaip. Jei įdomu pamatyti, kas atsitiko su tuo, kad senovės Artimuosiuose Rytuose įvykiai pasuko į kitą pusę, kviečiame prisijungti prie naujojo pasaulio gyventojų. Pradėjo žaisti Rise of Heroes, jūs galite prisidėti prie vystymosi ir klestėjimo narės savo pavyzdžiu žiūrėti visus pakeitimus, kurie atsiranda laikui bėgant.

Prisijunk į žaidimą Rise of Heroes atveria duris į įsimintiniausių nuotykių gyvenimą. Kad būtų galima susieti sąskaitą bet socialinių tinklų jus domina, jums reikia apsilankyti žaidimo oficialioje svetainėje, elektroninio pašto adresą, informuoti ir laukti laiškų slaptažodį. Štai visa Rise didvyriai profilis! Jūs dabar esate pilnavertis vartotojas, kuris taip pat yra visur ir visada žinoti, nes esamų biuletenius. Kalbant apie sistemos reikalavimus žaidimą, tada jie neturi tapti tarp jūsų ir taip addicting įdomus kliūtis. Kadangi žaidimas yra skirtas pritraukti žmones, o ne atstumti juos. Todėl reikalavimai sistemai yra ne per didelis. Svarbiausia yra tai, kad kompiuteris prijungtas prie interneto ir turėjo normalų naršyklę.

Pažiūrėkime, ką daryti, kad iš pradžių nepastebima nuosavybės išsiplėtė ir tapo galinga jėga. Taigi, žaidimas Rise of Heroes, jums reikia taip:

- Paėmimas užsienio teritorijose;

- Remdamasi savo sklypo;

- Tobulinimas pramonės technologijos;

- Atranka herojai (viršininkas ir padėjėjai);

- Rūpinimasis paslauga su armijos;

- Turto kaupimas.

Žaidimo siužeto pagrindu PVR-mūšių, todėl jūs turite kovoti aikštelė. Potencialūs konkurentai yra kiti žaidėjai. Bet tarp jų taip pat gali rasti gerų sąjungininkų. Kova už teritorijos, turėtumėte žinoti, kad kiekviena pergalė yra asmeniniam valstybės pliusas. Galų gale, kas iš žemės užfiksuoti kvadratas, tai nėra tiesiog iš sienų pratęsimo, bet taip pat dideli atlygiai. Yra taip pat kertasi su NPC. Kartais jie gali sukelti didelę žalą. Jūs turite išmokti susidoroti su šių simbolių.

Atminkite, kad daug didvyrių Rise internetinis priklauso nuo herojai, kurie nuomos paslaugą. Su jų pagalba jūs galėsite tyrinėti pasaulio žemėlapį pasaulyje, rasti lobiai, taip pat grupių karių nekentė priešų. Žaidime yra klasių ir specializacijų herojai daug. Kiekvienas turi savo savybes, gebėjimus, taigi ir funkciją. Įsitikinkite, kad jums tarnavo įvairiose kategorijose herojai - taip jums bus užtikrinti visų planuojamų operacijų sėkmės!

Rise of Heroes jums žaisti naudojant in-game parduotuvė. Savo asortimentą rūšių dalykų. Tai didina gamybos ir mokslo pažangą dėl valstybės kūrimo, ir įrengimų simbolių, ir tt ir tt Kalbant apie ginklus, jis padalintas į tokių rūšių, kaip įprasta, pagerėjo ir legendinis. "Arsenal" sudaro šarvai, skydai, kardai bracers, kirviai ir kitų gėrybių.

Žaisti Rise didvyriai - tai reiškia, kad palaipsniui naudoti perspektyvas, neatskiriamais nuo projekto. Ilgiau žaidimas, platesnė savo galimybių ribos. Jūs, be abejo, būtų galima sukurti Grand imperiją, kuri pašlovintas savo galią! Tarkime, jums nereikia gąsdinti mažus sunkumus, jums bus galėtų susidoroti su visomis problemomis. Svarbiausia - kad šiek tiek pastangų! Sėkmės! Leiskite įkūnijo viskas suplanuota!

 

Žaisti pat