Dievai karas

Alternatyvūs pavadinimai: Augimas Mythos

Dievai karo žaidimas (Rise of Mythos) Pagal fantazijos atmosferą.

Jaunųjų naršyklinis žaidimas dievai karo pastatė originalų būdą, įskaitant komponento ir kelių kortelių strategiją. Nuo kūrėjai rėmėsi fantazijos atmosferą, gauti gražus produktą su žavinga istorija.

Renginiai atsiskleisti prieš miesto fone, kuris turi būti apsaugotas. Bet karas yra ne vienas įdomus įdomus. Savo daug galimybių parodyti savo talentą strategas, ekonomistas ir lošėjas. Ištraukite sėkmingai kortelė gali kiekvienas, bet rinkti visą denio korteles stiprus tik sėkmingiausi žaidėjai. Norėdami sukurti kaip būti Dievai karo žaidimas, keli pagrindiniai elementai paveikslėlį:

    Mnogoe priklauso nuo grotuvo, nes ji bus sujungti kortelės herojai ir žengti žingsnį, bet visada yra"atvejis", kuris mėgsta įsitraukti į planuojamų įvykių eigai.

  • Osnovnaya tikslas surinkti – visą kolodu
  • Podobrat unikalios kortelės būtybių ir reiškinių ir zaklinaniy
  • Sovershat pirkti aukciono dome
  • Nayti savo strategiją ir plėtoti ee
  • Prisoedinyatsya į gildiyam
  • Uchastvovat į PVE-priklyucheniyah
  • Obustraivat miestą, montažą reikiamą sooruzheniya
Dėl šio"Joker"Kartais naujokas laimėti triuškinamą pergalę per ace ir prieskoniais strategas disponavimo.

 

 

Kortelių herojai.

Dievai karo Registracijos nuves susipažinti su taisyklėmis ir renginius. Atkreipdamas dėmesį į esamą elektroninio pašto adresą, palaukite atsakymo laišku su slaptažodžiu. Jis gali būti lengvai pakeistas į savo. Taip pat yra galimybė per įėjimą Klasiokai, Vkontakte,"Facebook"ir elektroninio pašto adresą. Roux.

Dabar jūs esate teisėtas keleivių legendos, kuriame iš simbolių, kurie ateina iš įvairių istorijų gausa. Šalia elfai, orkai ir Vienaragis gali būti vertinamas Egipto ir net Skandinavijos dievai. Su jais aplankysite įdomių Quest, kad palaipsniui tampa vis sudėtingesni ir įvairesni.

Šie simboliai, taip pat gamtos reiškinius nuotraukos – kortelių, kurios vėliau ateiti į gyvenimą, tampa trimatis karių mūšio lauke. Tada yra lankininkai, raitelių ir pėstininkų, taip pat grėsmingas vilkai, šikšnosparniai, bedvasis undead. Kariai apsiginklavę Buožė pjūklai, kalavijus, ietis, arbaletais, magija skeptras. Kai padidinti kitų veiksmų, ir todėl yra svarbu, kad juos sujungti.

V iPlayer Karo dievai kortelė yra dabartinė 7 grupės ir 4 simbolių klases, kad kontrolės elementus, naudokite brutalia jėga kontakto karą, išgydyti, arba šaudyti lanką.

 

 

kovoti, todėl kovoti.

artėjančius mūšis baigtas gerai jums, jūs turite stiprią komandą. Kaip jums pažangą per misijas, jūs galite išplėsti naujų padėjėjų denio, ir jie gali gauti ne tik mūšį su priešo, bet daro questus. Jei norite gauti labai vertingos kortelę, tada jums reikia apsilankyti aukcione, kuris suburs labiausiai unikalių elementų.

Kiekvienas pergalė padidina savo įgūdžius skalę ir stiprina asmeninius talentus. Norėdami padėti jo padėjėjai pasiekti norimą lygį, pasiimti trofėjus po mūšio. Kitas būdas yra įrengti miestą, kuriame pastatyti bokštą ir uostą, statyti bendrovė dėl prekių gamybą, plėtoti naudingus išteklius. Pavyzdžiui, reikia sukurti geležies, kuri suteikia kareiviai ginklai ir paštą.

Traukinys su kitais žaidėjais specialių arenose, kalbėdamas porų (po du) arba pavieniuose kovose (vienas prieš vieną). Veiksmas bus spalvingas ir efektingas, kaip prieš įspūdingas dekoracijos ir puikus garso efektai fone.

 

Žaisti pat