Rise of Nations

Alternatyvūs pavadinimai: Rise of Nations

Tai žaidimas Rise of Nations, žino kiekvienas save gerbiantis žaidėjus. Tai nekilnojamojo klasika žanro. Šis žaidimas sujungia visas aukščiausios kokybės žaidimus padarytus istorinės strategijos žanrą. Kiekvienas didžiojo užkariavimo ir plėtros sudėtingų virtualių strategijų ir planų meilužis galima rasti pačiame žaidime. Tikitės atstovus aštuoniolika skirtingų tautų. Kiekviena tauta turi savo bonusus, kurie yra prieinami žaidėjas sėkmingai užbaigti užduotis ar quest. Jūs tiesiog turite elgtis su šešis tūkstančius metų, kurių metu yra visi pagrindiniai įvykiai žaidimą. Be to, jūs turite kruopščiai išmokti karybos įgūdžių, šnipinėjimas mokytis ir išmokti spręsti problemas per pasaulį ar pilietinių karų.

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikės parsisiųsti Rise of Nations. Jei norite, galite parsisiųsti ir įdiegti visus reikalingus papildymus ir atnaujinimus, o atrasti naujus žemėlapius, neįprastų ir originalių vienetų, įvairių žaidimų kampaniją ir kitų naudingų priedų.

Groti Augimas Tautų kreiptis į visus tuos žaidėjai, kurie pamišę dėl žaidimų, priklausančių kompiuterių strategijų žanro istorinių priežasčių. Taigi, jei jūs manote, kad turite karinių vadovavimo tendencijas buvimą, jums reikia būtinai išbandyti savo jėgas šiame projekte. Šiame žaidime jūs tikėtis labai daug įrankių kurti savo tautą visiškai skirtingomis kryptimis.

Programavimas apibūdinti jį kaip žanro apdraustas RTS. Kaip kūrėjas, beje, išgarsintas įmonės Didelės Milžiniškas žaidimai. Projektas laikomas gimimo metai 2003 toli. Šis žaidimas yra labai apjungia geriausias elementai globalios strategijos. Verta paminėti, kad ateityje, projekto kūrėjai, kurie yra valdomi ne mažiau kaip naudoti pagrindines idėjas įgyvendinti Rise Tautos, taikomi už kitų ne mažiau populiarus šiandien žaidimas Rise of Legends pagrindu.

Augimas Tautų tautos yra apsaugotas nuo kito nacionalinių sienų, kurios sudaro srityse, kurios yra aplink miestus ir įtvirtinimų. Pasak žaidimo legendos žaidėjai priklauso valstybių sienų, ir jų teritorijoje gali būti lengvai sumontuoti įvairius pastatus ir statinius. Turėtų atsižvelgti į tašką, kad jūs negalite statyti apie neutralioje teritorijoje pastatą ir jūs neturite priklauso. Per žaidimą jūs galėsite išplėsti nacionalines ribas, tyrinėti naujas teritorijas ir kurti naujus pasaulio stebuklai.

Continue mūsų apžvalgą Rise of Nations norėtų stebuklų pasaulyje, kurios atstovauja realaus pasaulio pastatų ir paminklų perkeliama į virtualią realybę. Po jų statybos žaidėjai gauna tam tikras premijas ir nuolaidas, nes jie turi specifinių bruožų.

Norėdami pamatyti save iš visų aukščiau teisingumą, galite asmeniškai peržiūrėtų Rise of Nations vaizdo priekaba.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos