Kylančios miestai

Alternatyvūs pavadinimai: Kylančios miestai

Žaidimas Rising Miestai - nemokamas naršyklinis pagrįsta strategija, statyti miestus. Simuliaciniai veikla priemonė suteikia žaidėjams galimybę išvesti Rising Miestai internete ir jų Idėja savo idėjas apie gerinti miesto infrastruktūrą. Savo veiklą ir teikti tinkamą gyvenimo už savo miesto gyventojams, jums tikrai laimėti pagarbą ir būti žinomas protingas savininkas. Virtualūs priemonės pradėti savo pareigas be pirmą varginančio rinkimų kampaniją, jis neturi būti nervų apie pakankamai balsų, kad maitinasi žmonių ir beprasmių pažadų. Ne, nėra jokių tuščių žodžių vieta! Jūs turite įrodyti sau praktikoje ir atitinka visa tai žada politikus realiame gyvenime. Sutinku, kad ne tik turime galvoti apie tai, kaip būtų pasielgęs, kaip būtų atlikti skaičiavimus, kaip bando patenkinti minios poreikius. Rūpinimasis savo žmonių, jūs neturite likti proto. Sumani ir protinga strategas gali tapti nekilnojamojo magnatas nors neįžeidžiant.

Norėdami parodyti, ką galite padaryti, eikite į žaidimo svetainę, kurioje laukia Rising Miestai registracijos. Žaisti Rising Miestai iš bet kurio kompiuterio, kuris atitinka tokių parametrų

  • KT "Windows"
  • Procesorius 800 MHz Intel Pentium III
  • Suderinamas su DirectX 9. 0 garso ir vaizdo korta
  • RAM 1 GB
  • 2 GB laisvos vietos standžiajame diske
  • Didelės spartos interneto ryšys

Prisijungti žaidime Rising Miestai perduoti pagal jūsų kontrolės teritorijos, po įveskite vartotojo vardą, slaptažodį, e paštu, data gimimas ir sutinku su projekto taisyklėmis. Be to, siūloma prenumeratos įdomių naujienų neatsilikti nuo įvairių atnaujinimų.

Pradėti maža ir manau, kad laikui bėgant, gali didžiuotis savo pasiekimais. Pradėti bus sėkmingas, jei Rising Miestai Play prasideda rinkiniu, kuris yra parduodamas pagrindiniame meniu "City Hall". Verta paminėti, kad kaina yra prieinama, todėl neneigia sau. Nebijokite tariamą sunkumų. Jūs tikrai susidoroti ne tik su gyvenamojo komplekso statyba, tačiau bus sukurti visas būtinas patalpas gamybos tikslams, pramogų ir kitų tipų pastatams. Toliau plėtoti į miestelio infrastruktūrą virto didžiulis metropolis! Aukštesnis išsivystymo lygis, tuo daugiau turėsite gyventojus. Ir žmonių pildymo iždą per mokesčius ir kitas įmokas veiksnių skaičius priklauso nuo jūsų gerovei. Šis santykis yra logiškas ir naudingas abiem pusėms. Turtingesni nei sau, tuo daugiau perspektyvų ir galimybių atlikti savo pareigų kokybiškai vadybininkas.

Sužinokite, kaip investuoti pinigus. Pramonės sektoriuje turėtų būti pradėtas eksploatuoti lentpjūvė, žemės ūkio, plytų gamyklos, kepykla, alaus darykla. Energetikos kompleksą ir transporto sistema taip pat reikalauja investicijų. Teigiamai įtakos valstybės finansams prekybinius santykius su gulėti šalia miestų. Bendradarbiauti su kitų priemonių skolinimosi ekonomiką, ty pardavimo savo prekes ir būtinų dalykų siūlomų kaimynus įsigijimo.

Groti žaidimas Rising Miestai neįmanomas be išteklių. Pavyzdžiui, žmonės turi tokius maisto produktus kaip bulvės, pomidorai, grūdų. Plytelių reikalingas statybos, medienos gegnės, lentos, plytelės, plytos. Rūpinkitės išteklių atsargas, kad jūsų planai gali būti įgyvendinta be problemų!

Atsižvelgiant į miesto išvaizdą, verta paminėti, kad laikui bėgant ji gerokai keičiasi. Galų gale, jei iš pradžių tik paprastas statybos, su laiku galite pereiti į prabangių pastatų statyba. Beje, visa tai turės pirmą kartą gauti stroylitsenziyu, tada į darbą.

Rising Miestai internete leidžia jums atlikti įvairias veiklas. Šiam tikslui turėtų būti priekinė sritis, kurios, kaip ir visa kita, reikia būti geros būklės. Renginio metu, galite gauti gerą atlygį, ir tai, dvigubai malonu.

Užkirskime patrauklių pramoga dabar. Įgyti patirties, kad būtum puikus vadybininkas ir tiesiog puikus kompiuteris. Jums sėkmės ir geros nuotaikos!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos