Runa

Alternatyvūs pavadinimai: Runa

Žaidimų Rune galės intriga jus ramybėje užsklandą! Atidengti paslapties šydą, ir jus perspėti, kad, apskritai, ekrano nesikeis, bet kiekvieną kartą, kai jie pradėti žaidimą bjaurus simbolius, kurie pasirodo ant jo fono, bus kitoks. Taigi, jūs sutiksite su Gremlins, nykštukai, žmonių, ir net daug juokingas simbolių. Nedelsdama praneša verta netobulas žaidimo meniu. Pavyzdžiui, tradicinis ESC čia yra ne išeiti, ir yra skirtas, kad įjungtumėte pagrindinį meniu žaidime. Todėl, siekiant kontroliuoti žaidimą buvo suteikta jums lengvai, mes rekomenduojame jums nedelsiant pertvarkyti raktus už save.

Rune žaidimas prasideda, ne daugiau ir ne mažiau, su vizito į savo herojaus atsidavimas ceremonijos karių nežinomo didvyrio, kuris nuolankiai nusilenkė gretas prieš skirdami savo patarimus. Po ilgos ir varginančios šiek tiek (kaip mums atrodė) kalboje visi Tarybos kariai, iškėlė rankas ir prapliupo garsiai rėkia. Kadangi logika eina, naujai skirta herojus kardas turėtų būti ilgiausiai. Po kelių minučių mes toleruoti apleistame kaime.

Rune turėtumėte atsisiųsti kiekvienas žaidėjas kaip žaidimas yra tikrai kokybės projektą. Nepaisant to, kad iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti šiek tiek grafinio kaimiškas, tai padarė tikrai gerą kokybę. Jos geriausia ranka galite apsvarstyti parinkčių skydelio maksimalius kokybės nustatymus. Mes taip pat manė, kad tipo lengva 2D grafika yra šio projekto akcentas. Žaidimas yra toks greitas ir dekoracijos tikėtina pasikeitimas tarpusavyje, ir galvoti apie monotonija nėra būtinas.

Parsisiųsti žaidimą Rune galima taip pat mėgautis kokybiškai atlikti dinaminius objektus. Skirtingai nuo kai kurių statinių simbolių ir peizažai, judantys objektai yra pagaminti kuo greičiau su aukštos kokybės.

Programavimas apibūdinti jį kaip žanro trileris, kuriame įvykiai pirmuoju asmeniu. Visi dalyviai rodomi kokybiškai, kad net paprastam žmogui bus galima suprasti be papasakojo klasę, kuriai kiekvienas iš jų priklauso.

Rune atliks naudojant galingus ginklus. Vis dar esančių ant kaimo teritorijoje, pagrindinis herojus randa apleistą apyvokos kambarys. Čia visi projekto dalyviai apima pagrindinius rūšių ginklų, jos savybes ir naudą. Galite savavališkai suderinti įvairius judesius, kurie gali atnešti specialius combo. Be šio projekto taikoma tik magija ginklas - beveik visi kardai arba plaktukai turi stebuklingų savybių.

Prieš pradedant gameplay, jums reikia atsisiųsti žaidimą Rune, kad galima padaryti tiesiai į pagrindinį puslapį žaidimą. Jums asmeniškai gali susipažinti su šio projekto nauda, ​​galite jį atsisiųsti arba žiūrėta Rune vaizdo priekaba, kuri išsamiai aprašyta visais privalumais!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos