diversantas

Alternatyvūs pavadinimai: diversantas

Žaidimų diversantas - kompiuterinis žaidimas, kuris atstovauja visą mišinį įvairių žanrų, kaip sujungti elementus ir autosimulator, ir šaulys ir veiksmų žanro elementus, kartu su nuotykių. Žaidimas, sukurtas ir išleistas 2009, Pandeminio Studios ir Electronic Arts.

Žaidimas vyksta Prancūzijoje, kuris Antrojo pasaulinio karo metais, nacių Vokietija okupavo. Esant tokiai situacijai, Airijos lenktynininkas ir mechanikas Devlin nusprendžia dalyvauti kovoje su fašizmu ir gauna patvirtinimą iš Prancūzijos kovotojų pasipriešinimo judėjimą, taip pat iš Jungtinės Karalystės žvalgybos.

Žaidimas Gameplay yra rimtas žaidėjas ir veiksmų laisvė yra labai panašus į garsaus žaidimo GTA. Žaidimas Saboter nuo originalo kūrėjams gavo netradicinį vizualinio dizaino. Taigi, visą žaidimą pasaulyje, kuris yra okupuota nacių, pasirodo pilkai tonai ekrano, ir ta apimtimi, kuria, kaip pagrindinis veikėjas šiame žaidime eina, baigia įvairias užduotis įvairiose srityse - aplink žaidimo pasaulis yra dažytos su visomis spalvomis. Labai svarbu režimas, kad galėtų sėkmingai žaisti Saboteur - tai slaptas režimą. Galų gale, be pagrindinio herojaus nėra apsirengęs nacių uniformą, o ne maskuoti, o ne slepiasi neįmanoma atlikti savo užduotis. Diversantas žaidimas suteikia galimybę savo vartotojams atlikti užduotis realaus pasaulio žaidimų srityse Paryžiuje ir jo apylinkėse - netoli Eifelio bokšto, Triumfo arka, Sacre Coeur, Madeleine bažnyčią ir tt § Ir įvykiai atsiskleisti Sarbriukenas ir Le Havre.

Tuo atveju, jei jūs nuspręsite atsisiųsti diversantas, galite pradėti žaisti, jums sužinoti, kad yra istorija ir šalutinių misijų. Jie turės eiti žaidėjai, bet jūs galite pasirinkti savo tikslus ir laisvai žaisti. Tokie tikslai yra stebėjimo bokštų, pranešimus su šarvuočiais, priešlėktuvines patrankas, degalinėse, generolai ir tt ir tt Jei pagrindinis veikėjas dar pastebėti, - ten taip pat bus įtraukti nerimas. Žaidimas turi penkis skirtingus pavojaus lygį. Pavyzdžiui, pirmo lygio nerimas atsiranda Auto ir moto-patruliai, ir penktasis lygis nerimo reiškia ryšį ieškoti kovotojai, kurie be kevalų persekiojami herojus ne žemo lygio skrydžio.

Jei jūs paprašykite interneto diversantas video, jūs žinosite, kad žaidimas yra šie varžovus: SS karių, iš Vermachto kareivių Navy kariai gestapas teroras įmonės karius ir tt

Žaidimas yra suskirstyti į tam tikras ginklų klasėse. Čia yra ir pistoletai, kulkosvaidžiai ir granatsvaidžiai, ir šautuvai, ir tt ir tt Žaidėjai leidžiama vienu metu aprūpinti jokių dviejų tipų šaunamuosius ginklus. Be įprastinių ginklų, esančių diversantas mašina, kuri sudarė ne mažiau kaip keturiasdešimt rūšių suskirstyti į keturias pagrindines grupes. Jei norite gauti pusę kelio, arba bet šarvuotą automobilį, tada jiems reikia vairuoti save į garažą. Tada jie jus disponavimo. Diversantas yra tankus. Pavyzdžiui, metikas bakas. Jis Priimta priešininkas bus labai didelis. Be diversantas turi teigiamų ir neigiamų personažų daug. Su jais galėsite susitikti kuo greičiau įdiegti šį žaidimą į savo kompiuterį ir pasinerti į šį pavojingą žaidimą pasaulyje.

Pabandykite! Mes manome, kad jūs nesigailėsite praleisto laiko žaisti. Sėkmės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos