Sacred 2

Alternatyvūs pavadinimai: Sacred 2

Sacred 2 - kompiuteris vaidmenų žaidimas fantazijos žanro RPG. Vokietijos pagrindu gamintojas nusprendė tęsti pirmasis žaidimas šventa. Su pažangios naujovės pristatė žaidimas tikrai turi naują istoriją, naują žaidimo. Ir viskas pateikiama padoraus lygio. Išvertus žaidimas Šventasis 2: Fallen Angel. Galbūt tai reiškia, kad Ankara gyventojai tikintis herojus, kurie bus išgelbėti nuo chaoso atsiradimo.

Tai žaidimas Sacred 2 buvo veido naujų gerbėjų tiesiog reikia atsisiųsti žaidimą Sacred 2. Norėdami tai padaryti, Jums reikia JavaScript jūsų kompiuterio programas parsisiunčiant žaidimus.

Jūs klajoja žemyną, vadinamą Ankara į visatos šventa. Pačioje pradžioje žaidimo Fallen Angel Sacred 2 pasirinkti klasę, kuriai ribojasi arba charakterį siūloma išskyrus Seraphim visiškai skiriasi nuo pirmojo žaidimo versija: Serafimas High Elf, dryad, Šventykla Guardian "Shadow Warrior, Inquisitor ir Dragomag. Bet be to, labai svarbu, prieš jums pasirinkti kelią, kuriuo eina simbolis: Kelias šviesos ar tamsos. Tiksliau reikia pasirinkti dieviškumą: "Lumen" (Dievas Šviesos) Forens (deivė išminties ir filosofijos), Kibelė (Deivė gamta), Testa (Dievas mokslo), Kuan (God of War) ir Kerr (Deivė Evil). Jei pasirinksite serafimai, jums bus galima įsigyti tik kelias Šviesa - Lumen Forex ir Cibelės ir Inquisitor - Darkness - Coeur Kuan ir Testa. Todėl, renkantis tamsos keliu, jūs neturite pasirinkimo, dievybės Lumen, ir jei Šviesos kelias, tada Kerala.

Ir tada jūs galite pradėti žaisti žaidimą Sacred 2.

Žaidime įvykiai prieš pirmojo žaidimo dalis renginių. Čia senovės laikų, kai kūdikystėje mistinės galios ir kai įvykiai lėmė suskirstymą į geras ir blogas. Ir blogiausia, gali sukelti chaosą. Bet jūs turite ne tegul tai atsitiks, arba atvirkščiai, siekiant paspartinti šį procesą.

Žinoma, kortų žaidimas yra suskirstytas į labai skirtingus regionus:

• Tilizy;

• Artamark;

• Taip - Plath;

• Serafimas sala ir ilgas povandeninis urvas drakonai;

• sušnypšti Ta.

Tilizy - regionas elfai. Skaudžiausia dalis Ankara. Klimatas yra vidutinis.

Artamark - kaimo žmonės. Padalinta į kunigaikštystės valdė įvairių kunigaikščių. Klimatas yra sausas.

Taip - Plat - iš orkų teritorija. Padalinta į kariaujančių mieste. Stepių klimatas.

Serafimas sala ir ilgas povandeninis urvas drakonas - nuosavybė Seraphim. Vienas didelis nedaloma valstybė. Tik čia T - energijos kontroliuoti.

Sušnypšti Ta - teritorija driežai, drakonas pasekėjai. Kaimas yra užtvindytas su vandeniu. Yra padalintas į miestą.

Apskritai, pagrindinis uždavinys yra atlikti savo darbą, tobulinti savo įgūdžius, tyrinėti teritoriją ir nusprendžia visą Ankara likimą.

Žaidimas Sacred 2 pateikiama aukštos kokybės grafika, gera animacija. Nors kai kurie elementai gali būti pakankamai išsamios.

Apskritai, vis dar galite pamatyti Sacred 2 vaizdo ir zrzutek. Ir eikite į svetainę žaisti Sacred 2 Fallen Angel atsisiųsti. Ir karščiuotis apie fantastišką viešnagės. Kaip ir tikėtasi internetinis žaidimas, galite pakviesti savo draugus. Jūs galite žaisti gerai!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos