Saints Row 2

Alternatyvūs pavadinimai: Saints Row 2

Žaidimo Saints Row 2 iki oficialaus pateikimo buvo žiūrima kaip į kažką skandalingas viršijant neįprasta. Kaip provokuojantis siužetai buvo pristatytas visuomenei, kurie parodo agresyvią Gerry Buse - vyras-monstras arba žvaigždės pornografijos pramonės Miss Tera Patrick. Matyt, projekto kūrėjai visas pajėgas išmestas sukurti kažką nepaprasto. Ir net šiandien nėra prasmės ginčytis, iš Saints Row 2 kūrėjai pasiekė savo tikslą - projektas vykdo ne mažiau mylimas valdovas GTA, čia ne mažiau žiaurumo provokuojantis renginius ir ieškinio. Gera grafika ir kietas žaidimo teigiamai papildo bendrą įspūdį.

Saints Row 2 vnt aprašo įvykius, kurie įvyko po penkerių metų nuo pirmosios dalies. Viskas prasideda nuo to, kad veikėjas išeina iš komos (gana mušamas, tačiau toks įdomus kaklaraištis, ar ne? ) Ir aiškiai suprasti save, ką praleisti savo gyvenimą kalėjimo kameroje jis nenorėtų. Kruopščiai planuoti ir atlikti realybės pabėgti - nes jis neturi amnestiją, ir apeliacinės mokesčių perspektyvos nėra labiausiai optimistiškai, produkcijos lieka vienas. Verta pažymėti, kad per penkerius metus koma herojus įgūdžiai prarandami - nužudyti visus liudytojus ir norą gauti ji valdo per dvi sąskaitas.

Kaip jūs tikriausiai atspėjote, ir kad žaidimo pradėjo, jums reikia atsisiųsti Saints Row 2. Šiuolaikinės didelės spartos interneto ir bendros nuorodos torrent sekimo leidžia sumažinti atsisiuntimo procesą paskirstymus iki minimumo - 10-15 minučių ir jūs galėsite išbandyti žaidimą asmeniškai. Įsiskverbia gameplay, jūs išmoksite, kad gyvenimas per koma veikėjas labai pasikeitė. Automobiliai ir namai pradėjo atrodo daug turtingesnė, bet tai daro dauguma. Įspūdingiausių - mylimas ir gerbiamas veikėjas gauja praktiškai žlugo. Žinoma, ši situacija neatitinka mūsų herojus, ir jis pripažino, visomis priemonėmis, padidinti duomenų patikimumą "šventuosius".

Į Saints Row 2 reikės žaisti pradėkite pasirinkdami personažo išvaizdą. Neįmanoma, kad sutelkti dėmesį, kad charakterio redaktorius šį projektą gerokai skiriasi nuo bendraamžių iš kitų žaidimų. Galite tinkinti "pagal save" beveik visi išvaizdos detales. Be to, jūs netgi gali būti suteikta galimybė pasirinkti konkretų eisena ir gestus sukurti savo charakterį - vienu žodžiu, jūs galite daryti viską, kad žaidimo buvo patogus ir malonus. Įdomus faktas yra tai, kad jei norite, net ir misijos viduryje, jūsų herojus galės dramatiškai pakeisti išvaizdą ir net grindis. Patikėkite, atlikti Saints Row 2 misija gana blondinai - tai kažkas, kad negalima pareikšti logikos įstatymuose. Tokie niuansai gali gerokai sušvelninti situaciją.

Pasiruoškite kas laukia daugybė pavojingų susidūrimų, galite tyunningovat savo automobilį, tobulinti įgūdžius ir gerinti automobilį. Visa tai ir dar daugiau yra išsamiai aprašyti, kad Saints Row 2 vaizdo priekaba pašalintas.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos