Saints Row 4

Alternatyvūs pavadinimai: Saints Row 4

Visi, be išimties, žinau, kad žaidimas Saints Row 4 - plagiatas yra geras visos esamos didelio masto projektai. Nauja dalis net nebuvo planuojama kaip išimtis. Priešingai - dabar žaidimas yra įdomus derinys GTA ir prototipas pradiniame gydymo šventųjų kūrėjų iš valios. Nepaisant to, kad šis projektas nėra atlikti vieną gramą unikali informacija, kaip ir jis. Žaidėjai iš viso pasaulio pripažinti žaidimą, net kritikai Skrybėlės ne kūrėjams, kurie gali sau leisti skolintis nieko, bet darydamas šiek projektą taip skiriasi ir ypatinga.

Kaip ir kitų žaidimų klonų Saints Row 4 bando nustelbti pasiskolintus elementus. Nors kažkas bando imtis puikų humoro jausmą ar visiškai realu atmosfera Šventųjų remtis siautulys. Absoliučiai Bezbashenny projektas negali būti rimtai atsižvelgta, bet ir neigiamai traktuoti kaip neįmanoma. Nauja dalis palikuonių noru netikėtai buvimas (nors dideliais kiekiais) įdomių vietų ir įdomių teksto svečių. Ir spektaklyje netyčia apžiūrėjau pagrindinius elementus Matrica - atėjo iš širdies į naują žaidimą, nereikia nieko sakyti.

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikia atsisiųsti Saints Row 4. Kaip jūs turbūt žinote, diegimo failai yra atsisiunčiami šį projektą visada gana greitai, ypač jei jums patinka, naudojant nuorodas iš torrent sekimo. Ketvirtojo Šventųjų sklypas pakeltas pagrindiniai personažai aukščiausio lygio galios - dabar pagrindinis veikėjas pristatomas kaip prezidento Jungtinių Amerikos Valstijų (ne daugiau, nei mažiau, taikikliai, įsivaizduoti, kaip atsakingai dabar turės žaisti Saints Row 4? ). Netoli pati aplinka "lyderė" taip pat yra kelios minutės pėsčiomis - pirmininko draugas priklauso vieta administracija. Ir, kaip, atsiranda kaip reikia, imtis šventuosius įstatymus ir padėti nuspręsti žmonijos likimas, tik su įstatymo raidės, bet atsitiko kas nors netikėta.

Saints Row 4 vnt pasakoja apie užsieniečių invaziją, kuris begėdiškai pagrobė vietos gyventojus. Neatmetė užsieniečių ir Prezidente. Tada viskas ateina daugiau paini ir neaiški - dėl kažkokių priežasčių užsieniečiai gavo valstybinio Stilporta modelio galvą, lygiai taip pat kaip realiame mieste. Ką jie nori pasiekti tai neaišku. Tačiau, jūs sužinosite, atliekantis Saints Row 4 misijas įvairių rūšių.

Dekoracijos kaita leido žaidimo kūrėjai pridėti keletą naujų elementų. Keletas projektų kūrėjai nutolo nuo GTA, kurią jie išnaudojami intensyviai visus ankstesnius žaidimus savo produkcijos sąvoka ir nusprendė pakeisti vystymosi kryptį fantazijos kryptimi. Na, jie pasirodė gana gerai, gerai, originalus, todėl tiksliai. Turėti aiškią idėją apie žaidimą, jūs galite peržiūrėti specialiai paruošta Saints Row 4 vaizdo priekaba išsamiai naujoves ir privalumus.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos