Salem

Alternatyvūs pavadinimai: Salem, Salem

Salemo internete - nemokama multiplayer klientas žaidimas su sukūrė į sandbox tipo strategijos elementais. Švedų studija projektas, sukurtas Seatribe, ir leidėjas paradoksas Interaktyvi. Žaidimo pasaulyje aiškiai pajuto istorijai dėmesio. Veiksmas vystosi į 17 amžiuje. Patikrinkite tai buvo Naujosios Anglijos kolonistai iš Anglijos. Vartotojai turės veikti kaip viena jų. Kiekvienas naujakurys turi pirkti namą, kurti savo teritoriją, rūpintis išteklių gavyba, kurti santykius su kitais žaidėjai išmokti sunaikinti įvairių būtybių, kad gauti po kojomis ir bando jums pakenkti, ir užtikrinti, kad mitybos ir poilsio laiku . Be specialiųjų poreikių neturėtų pulti kaimynus, nes jie gali būti stipresni už jus, ir duoti jums gyvenimą du kartus niekas. Kai jūs aplenkė mirties, tai yra pabaiga. Jei tada nori toliau žaisti Salem, turės pradėti nuo nulio naują didvyrį. Taigi būkite saikingai kuklus, vidutiniškai drąsus, saikingai ambicinga - ir kad bus sukurti geresnę ateitį!

Norėdami grįžti į fantazijų pasaulį, jums reikia atsisiųsti ir įdiegti Salem žaidimo klientą į kompiuterį. Bet kol mes imtis to, jums reikia susikurti sąskaitą. Salem registruoti - tai užpildę specialią formą su tokių sričių: vartotojo vardą ir slaptažodį (į kitą eilutę vėl), elektroninio pašto adresą. Apibendrinant, pažymėkite kaip ir patvirtinkite priėmimą Vartotojo susitarimas ir nori gauti naudingos naujienas. Kaip sistemos reikalavimus, jie yra gana pagrįstas ir nebus kliūtis. Beveik kiekvienas gali mėgautis gameplay, naudojant kompiuterį bent vidutiniškai konfigūracijos.

Kur pradėti žaisti Salem? Pirmiausia jūs turite savo namuose. Turėti savo namuose, pirmiausia turite vykdyti sutartį dėl žemės. Po to, jums reikia galvoti apie išteklius, be to, įsigyti priemones. Pastarasis gali būti pirkti arba paruošta. Žinoma, visa tai užima šiek tiek laiko, todėl nemanau, kad viskas bus gerai. Norėdami tai padaryti, dirbti daugelį dienų. Bet tada tai malonu pasinaudoti savo darbo vaisius! Namai - vieta, kur galite atsipalaiduoti ir išsileisti po ilgos kelionės per milžiniškų žaidimų vietose. Beje, visa tai yra už savo turtą arba turtą, kuriuos kiti vartotojai arba neutralų miestas Bostone, arba tiesiog dykviete, kur knibžda visų laukinių gyvūnų rūšių. Jūs turite būti nuolat budrus, jei gyvenimas jums tikrai brangus.

Minėtas saugi zona vadinama Bostono turite gebėjimą bendrauti ir prekybą su kitais žaidėjai. Iš esmės, tai yra platforma sukurta socialinių santykių. Bet kai mes nusprendėme vaikščioti pro kitą vietą, galite tikėtis nieko - nuo agresyvių žvėrių užpuolimo atakas žaidėjų. Kaip susirėmimų tarp žaidėjų, čia yra keletas taisyklių. Taigi, žaidėjas, kuris nuolat daro tokius maivymasis, anksčiau ar vėliau bus nubausti. Šiuo atveju, tai įdėti juodą ženklą, ir tada, kai situacija būna, kai visuomenė bus susitikti ir atkeršyti piktadarys. Yra dar vienas aspektas, kurį reikia žinoti - magijos naudojimą. Magija - geras dalykas, bet tik proto ribose. Jei per nunešė, kad gali shlopotat labai juodą ženklą ir tapti medžioklės piktas gerbėjai teisingumo tema.

Apskritai, jo esmė žaidimas Salem - nuolatinis tobulėjimas. Iš esmės tai, kas vyksta, yra gana realus ir natūralus. Jums sukurti, pagaminti šios medžiagos, ir bandykite pagerinti ir išplėsti buveinių sukaupti naudingos informacijos, atvykti į prekybos santykius su siekiant sudaryti pelningas pasiūlymai ir pajusti, galų gale, mes čia apsigyveno patogiai ir saugiai. Tad savo tikslo net mažais žingsneliais, o desperatiškai apsaugoti savo turtą, jei prireikia. Viskas, ką jums bus užsiima, įdomus ir malonus, todėl šis žaidimas yra puikus būdas atitrūkti. Tiesiog pabandykite - nenoriu nukristi!

 

Žaisti pat