Sfera 2: Arena

Alternatyvūs pavadinimai: Sfera: 2 Arena

Sfera 2: ARENA ONLINE - nemokama multiplayer online fantazijos žaidimas, kuris bus jums pasinerti į Sferos pasaulyje.

Minimalūs reikalavimai sistemai žaidimas yra taip:
- Operacinė sistema Windows XP/Vista/7
- internetas
- Procesorius: PIV-1500
- atmintis 1024 MB RAM,
- Video: GeForce3 lygio ir aukščiau 64 MB VRAM
- Minimali 700 MB laisvos vietos standžiajame diske.

Kad būtų galima žaisti internete Sfera 2: Arena jums reikia įdiegti naujausią DirectX versiją.

Prisijungti žaidime Sphere 2: Arena gali būti ir nebūtinas, jei esate registruotas projekto NIKITA. Dabar, kaip internetinis žaidimas Sphere 2: Arena yra prijungtas prie vieno registro GameXR pasą. Jei jau nėra įregistruotas sąskaitą Sfera 2: ARENA ONLINE registracijos galima dviem būdais:
- paprasta - įveskite norimą simbolių vardą, slaptažodį ir e-mail;
- pilna. Čia jums bus reikalaujama, be standartinių duomenų, kad vardą ir pavardę įvedimo, taip pat atsakymus į du slaptą klausimą. Visa tai bus naudojami duomenų praradimo atveju leidimui gauti.

Tiesiog žaisti jums reikia atsisiųsti ir įdiegti į savo kompiuterį kliento programinė įranga iš oficialios svetainės žaidimo, kuris nukelia jus ne daugiau kaip 10 minučių.

Sfera 2 Arena internetinis žaidimas labai skiriasi nuo kitų žaidimų šio žanro. Šis žaidimas yra skirtas tik išlaikyti kovų tarp realių žaidėjų. Kovos su dirbtiniu intelektu, kai tu žaidi žaidimą Sfera 2: ARENA ONLINE, yra ne tai daryti. Tiesiog neteikia keliauja po pasaulį, atlikdami užduotis su mįslių ir mokslinių tyrimų pastatų, urvuose ir pan.

Kai tu žaidi erdvę 2: Arena, tada pasirinkimas yra iki jums, kuri iš šių dviejų rasių tai padaryti.
Žmonės. Šis pradinis gyventojų pasaulyje laukai, žmonės neturi tipišką išvaizdą. Jie gali būti įvairių spalvų odos, akių, plaukų, tatuiruotės gali būti daug. Drabužių stilius taip pat skiriasi ir priklauso nuo savininko skonio. Vyrai paprastai yra didesnis nei moterų, bet ne stipresnis už valdžią. Jų oponentai vadina žmonių fremderami. Žmonės labai kūrybingi, gali savo magija, tačiau ji yra ypač gerai projektavimas sudėtingas kovines mechanizmus. Vampyrų kraujas gydymo poveikis žmonėms, suteikia jiems jėgą ir ištvermę.
Vril. Žmonės juos vadina vampyrais. Jie ateina iš pamesto pasaulio dabar Abrak. Vril turite tikrosios odos, šiek tiek smailiomis ausimis, akys, raudonos refluent. Vril nebijo česnako ar saulės spindulių. Jie neturi minta krauju, nors jis jiems tarnauja kaip paremti priemonėmis, be kurių vril silpnina. Sidabrinis nenužudo juos, nors silpna nuodų. Vril atsiskaityti dvarus. Labai talentingas magija, pagamintas iš medienos, metalo, akmens amatus. Jie yra labai greitas, judrus ir atkaklus, nors blogesnis žmogus valdžioje.

Žaidimų Sfera 2: ARENA ONLINE siūlo žaidėjams simbolių plėtrą keletą klasių:
- Warrior
- mag
- skautas
- kunigų.

Kiekviena savo ruožtu klasė turi keletą specializacijų, kad jūs turite pasirinkti, jums bus pasirinkti pagal savo skonį žaidimo metu.

2 Plotas: Arena jūs galite žaisti, kovodamas dėl šių dviejų sričių kovose: upės slėnio ir daubų Gram-gon. Kiekvienas laukas turi savo specifiką kovoti. Upės slėnis arenoje užfiksuoti Gramo grėsmingas krištolo Timolanta ir penkis altorius. Be Ravin-Gon Ayzenshloss reikia fiksuoti pilį.

Žaidimo metu turėsite galimybę dalyvauti šių kovų rūšių:
- nemokami (ir Vril žmones vienoje komandoje),
- lenktynių (žmonės prieš Vril)
- tarp klanų (klanai kovoja tarpusavyje dėl įtakos).

Registruotis Sfera 2: Arena atvers prieš jus salą, prarado tarp chaoso bangos. Šioje saloje negali pabėgti, todėl gyventojai gali tik sukelti begalinį negailestingai mūšis tarpusavyje.

 

Žaisti pat