SimAgri

Alternatyvūs pavadinimai: SimAgri

SimAgri Žaidimas internete simuliatorius ir vienas iš ūkyje žaidimus. Šiame žaidime jūs turite sukurti savo ūkį, rūpintis įvairių kultūrų.

Žaidimų SimAgri registracija yra labai paprasta. Norėdami užsiregistruoti žaidime SimAgri turite įrodyti taip:

1) Įveskite savo vartotojo vardą ir slaptažodį.

2) Duok mums savo elektroninio pašto adresą ir serverį, kuriame norite žaisti.

Groti žaidimas SimAgri galite galite pasirinkti vieną iš kelių veiklos, kurios yra susijusios su žemės ūkiu

- Pasirinkimas: Galite pasirinkti vieną iš kelių rūšių ir veislių. Galvijai, kiaulės, ožkos, avys, triušiai, vištos, perlinės vištos, Amerikos Buffalo, kurių jūs turite rūpintis kiekvieną dieną.

- Auginimas: Galite pasirinkti augti kviečiai, kukurūzai, runkelių, sojų pupelės ir daugiau. O taip pat, pavyzdžiui, galite pabandyti su obelų sode.

- FWF: FWF reiškia agrofirmovye darbą. Ar siūlote paslaugas kitiems žemės ūkio veiklos ūkininkai, kaip sėti, arimas, tręšimas ir kt.

- Transportas: Jūs galite tapti rangovo vežėjas. Jūs kontroliuoti savo sunkvežimis ar kitas transporto priemones.

- Dyleris Žemės ūkis: Žemės ūkio technika jums parduoti kitiems ūkininkams. Pirkti, parduoti, remontas, įrangos nuoma.

- Gyvulininkystė centras: Jūs būsite atsakingas už dirbtinio apvaisinimo įgyvendinti kitus ūkius. Jūs turi rasti geriausius veislinius gyvulius, spermą mėginiai apvaisinti galvijus.

- Žemės ūkio kooperatyvas: Jūs kontroliuojate žemės ūkio kooperatyvas, siūlanti žemę kitiems ūkininkams pagal sutartį pirkti ir parduoti savo maisto ir augalininkystę bendradarbiaujant.

Pradžia SimAgri Jūs galite žaisti taip:

1. Pirmiausia Jums reikia prisijungti prie Simagri. Prenumerata nemokama ir trunka mažiau nei porą minučių. Kai jūs registruojatės, galite pradėti žaisti iš karto.

Kai prisijungsite, jūsų pirmas žingsnis yra pasirinkti vietą, kur bus aprenk savo ūkį. Norėdami tai padaryti, pasirinkite regioną ir tuomet Departamentas / provinciją.

Galite įsigyti namus, žemės ūkio gyvūnai, mašinos, žemė, ir tt Ir tada pradėti tvarkyti savo ūkį.

Taip pat galite įsigyti specialų Simpass, kuri duos jums privalumus ir naujų galimybių, kurios bus optimizuoti virtualų ūkyje.

Jūs galite bet kada atsisakyti prenumeratų. Jūsų registracija bus sustabdyta ir visi duomenys bus prarasti. Be to, jei žaidimo kūrėjai ras apgaulės, keletą sąskaitų, jūsų paskyra bus ištrinta, nepriklausomai nuo to, ar jūs turėjote Simpass ar ne.

SimAgri internetinis žaidimas grindžiamas principu, taip pat visų kitų ūkyje. Jūs turite pirkti gyvūnus ir augalus, jais rūpinasi, derlius ir siekti pelno.

Registracija SimAgri žaidimas nemokamai pagerinti savo nuosavybę žaisti sąžiningai, o ateiti laimėti!

 

Žaisti pat