SimCity 4

Alternatyvūs pavadinimai: SimCity 4

Procesorius: Pentium III 600

RAM: 128 MB

Vaizdo plokštė: Direct3D 7

SimCity 4 - populiarus miesto planavimo simuliatorius, kuri tapo ketvirta viena iš labiausiai ilgalaikis strateginių serialus kompiuterinėje rinkoje. SimCity 4 žaidimai turime platų sąrašą galimybių, kai žaidėjas yra prieinama terraforming sukurti daugiau patogi platforma kurti savo miestą arba unikalų kraštovaizdį, kuris išsiskiria savo miestą nuo visų kitų. Į SimCity 4, galite padalinti miestą į specialias sekcijas ir formos teritorijas - gyvenamuosius rajonus, verslo centrų, pramonės srityse ir užtikrinti socialinę apsaugą, transporto ir komunalinių paslaugų sistemą už savo miesto gyventojams.

Žaidimo režimai

Kaip ir ankstesniais dalimis serijos žaidime SimCity 4 gali pasiūlyti keletą skirtingų perdavimo būdų, turi bendrų bruožų, bet labai skirtingas funkcijų sąrašas. Visas žaidimo ir SimCity 4 yra suskirstyta į tris pagrindinius etapus - Dievo režimas, režimas meras ir SIM režimą. Į SimCity 4 dievo režimas leidžia keisti vietovės žemės plotas, kur jis bus statyti savo miestą, kalnus ir palyginti pasistatyti miško atgal ir leiskite nutekėti į upę. Po formuojant jūsų Metropolis ir atsiskaitymo sienų su kaimynais svetainę, jūs galėsite pradėti statyti mero režimu. Anytime SimCity žaidimas leis jums vaikščioti aplink savo miestą kaip atskiro piliečio, kuri turės sukurti vieną simbolį, SIM, kad gyvens savo miestą ir mėgautis visus privalumus, kad jūs sukūrėte.

Pastatai SimCity

Žaidėjo pasirinkimas yra platus sąrašas pastatų, įvairių epochų ir architektūros stilių ir nekilnojamojo žinovas rasite čia ir art deco ir neoromański stilius, ir net Amerikos amatų stilius. Be to, čia galima rasti daug žinomų pastatų didelių pasaulio miestų, tokių kaip San Franciske ar Los Andžele. Visi jie su nuostabiu tikslumu trimačių modelių, kurie buvo pirmą kartą naudojant trimatis grafikos žaidimų serijos. Grafika sistema leidžia struktūra taip arti, kaip galima padidinti savo miestą ir laiko juos labai išsamiai, ir tai padaryti bus galima ne tik dienos metu, bet naktį, kai jūsų miesto išvaizda alsuoja blizgučiai žibintai ir reklamos požymių, kad atrodys tikrai neapsakomas. Visa tai vizualiai įvairovė prisotinta atmosfera didmiestį bus papildyta stebuklas tiksliai atitiko muziką ir garso takelius, kur ramiai ir atsipalaiduoti muzikos išgirsite savo gyvenimą didmiesčio garsus.

 

Žaisti pat