Saga

Alternatyvūs pavadinimai: Saga

Norėdami pradėti žaisti žaidimą legenda internete, jums reikia šiuos sistemos reikalavimus:

· Naršyklė, atpažįstanti Rėmai ir JavaScript;

· Rekomenduojama naršyklė šiame žaidime yra "Microsoft Internet Explorer 6. 0 arba didesnis. Opera naršyklė nėra rekomenduojama, nes ji yra galimai neteisingas ekranas nėra jokios nuorodos, netinkamai veikiančios kai klavišai;

· Minimalus ekrano raiška - 800x600, rekomenduojama - 1024x768 .

Norint pradėti žaisti legenda, jums reikia užpildyti registracijos formą. Prisijungti Legenda yra keletas punktų:

1. Įveskite charakterio pavadinimas;

2. Invent slaptažodį. Pabandykite sugalvoti sudėtingą slaptažodį, kad niekas, išskyrus jus negalėjo atspėti,

3. Nurodykite lenktynių pobūdį;

4. Pasirinkite simbolį seksas.

Legenda internetinis žaidimas gyvena skirtingų rasių, iš kurių kiekvienas turi savo privalumų. Legenda internete galite tapti vienos iš rasių teikiamų narys

· Žmonės,

· Elfai;

· Nykštukai;

· Hobitai;

· Nykštukai.

Žmonės yra labiausiai universalus lenktynes. Jie taip pat linkę bet rūšies veikla. Iki šios rasės pobūdžio yra labai svetingi, bet niekada prarasti budrumą. Žmonės lengvai dresuojami bet koks ginklas, įgūdžių, tačiau puikių rezultatų kovos menų negali pasiekti. Jie pateikti kalnuose ar lygumose, netoli upių ir ežerų.

Elfai labai gražus lenktynės - matyt, jie yra puikus. Jie išmintingi, gerai mokėti stebuklinga įgūdžių. Ginklais, išskyrus stebuklingą kalaviją, ir nori svogūnai. Elfai yra išsilavinę ir gerai apmokyti, draugiška.

Gnomai - žemaūgis lenktynes. Jie gyvena kalnuose arba į mišką. Nykštukai kūrybingi ir turi aukšto lygio magija. Šios varžybos yra neįtikėtinai meilę aukso ir brangakmenių. Jie yra labai geranoriški, bet ne bendraujantis.

Hobitai ir nykštukai mažas ūgis, todėl gudrus ir vikrus. Ar nori uoslė ir klausa. Batai yra ne nešioti, sugadinti savo kojas apsaugo Noaudzis su plaukais kailių. Šios varžybos, daugiausia užsiima žemės ūkiu.

Tai įdomu žaisti Legend nario nykštukų rasės. Nykštukai taip pat padidinti mažas, kresnas ir neįtikėtinai stiprus ir ištvermingos. Jų pagrindinė buveinė - kalnai ir požeminiai urvai. Jų pagrindinė veikla yra brangakmenių ir mineralų gavyba. Be to, nykštukai specializuojamės gaminant aukštos kokybės ginklų.

Legenda Kai registracija internetu bus baigtas, galite pasirinkti simbolių klasės. Žaidimas Legenda siūlo didelį pasirinkimą

1. Titan - išvystyta jėga;

2. Assassin - sukurta Sugebėjimą;

3. Kariai - sukurta jėga ir judrumas;

4. Archmage - sukurtas intelektas;

5. Egzorcistas - sukurta išmintis

6. Vedlys - sukurta intelektą ir išmintį.

Legenda - internetinis žaidimas, kuris vyksta vietovėse gyvena kraugeriškas ir neįtikėtinai baisu būtybių. Čia magija - neatskiriama gyvenimo dalis. Jūs turite kovoti su daugybe monstrų perduoti didelį kiekį įdomių svečių, jums bus sukurti sąjungas ir užfiksuoti priešų pilis. Žaisti legenda - tada pirkti naujų draugų, kurie padės jums per žaidimą daug.

Legenda internetu - tai šimtai tūkstančių žaidimo srityse ir žaidimų vietas, kur galėsite aplankyti per questus. Daug darbo vietų yra pavojinga, nes kovojant su oponentais gali sukelti rimtus sužeidimus. Todėl šiame žaidime yra daug būdų, kurie leidžia atkurti savo charakterį sveikatą daug. Žinoma, herojaus sveikatos susitraukia pati, bet jis yra labai lėtas. , O ne laukti, galite naudoti greitą būdą. Kariai ir burtininkai, o treniruočių salėje, galima naudoti pavasarį atgauti. Specialus maisto ir gėrimų, kurie parduodami parduotuvėse ir smuklės, atgauti sveikatą. Ne išleisti pinigus, jūs galite gauti energiją iš šaltinių, šventyklų ir kitų šaltinių.

Play internetinis žaidimas Legenda yra labai įdomi. Prisijunkite žaidimo legenda suteikia Jums galimybę pasinerti į užburiantį pasaulį magija. Jūs turite gerą laiką ir atitraukti nuo kasdienybės pilkumo, tyrinėti platybės žaidimo!

 

Žaisti pat