Snaiperis: Ghost Warrior 2

Alternatyvūs pavadinimai: Snaiperis: Ghost Warrior 2

Žaidimas Sniper: Ghost Warrior 2 - tęsinys video žaidimas Snaiperis: Ghost Warrior, sukurtas tos pačios bendrovės Varšuvos miesto Interactive karinės šaudyklės žanro nuo 1 asmeniui. Paliko žaidimas Sniper: Ghost Warrior 2 vnt trejus metus po jos pirmtakė į 2013 m. Lokalizavimas į Rusijos Federacijos teritoriją užėmė bendrovė "naują diską."

Lenkijos kūrėjai rado mažai nišą užima žaidimą. Žaidėjai, kurie tikrai aistringai apie snaiperio ugnies, atminkite, dviejų ar trijų žaidimų, kurie suteikia realią balistika stiprumą. Kad kažkas patinka, galite atsisiųsti Snaiperis: Ghost Warrior 2 ir tapti elito rinktinės sukurtos specialių operacijų sunaikinti blogi dėdės, nesvarbu, kurioje pasaulio vietoje jie nori atlikti savo verslo reikalus blogai snaiperis.

Skirtingai nuo savo pirmtako, dabartinis žaidimas Snaiperis Ghost Warrior 2 numato misijos išrastas keletą atogrąžų šalis, bet gana specifinė Sarajeve, Filipinuose ir Tibete. Pagal geografinę vietos veiksmų vyks ne tik kalnuotose vietovėse ar miestuose, bet ir džiunglės.

Visa šiose vietose yra nuostabi pažvelgti grafiko aukščio. Tai nėra atsitiktinumas. Po pirmos dalies Lenkijos snaiperio šaudymai buvo parduota 3. 000. 000 kopijos, gali sau leisti pirkti Sniper: Ghost Warrior 2 yra labiau pažengusios variklio CryEngine 3. Ir tai automatiškai pagerinti AI, gali apskaičiuoti priešų labai sudėtingas formules elgesį.

Jei pradėti Snaiperis: Ghost Warrior 2 žaidimas, galite susipažinti su šių simbolių:

• K. "Sandman" Anderson - herojus, turi kapitono, specialybės snaiperio skautų reitingą, yra elito Marines "Force Recon" būrys. Nepriekaištingai valdo medžioklės ir šaudymo įgūdžius, mokė tai nuo mažens.

• K. Meddkos - Gunner Sarajeve, išdavikas. Mirė žaidimo pabaigos.

• Diaz - CŽV. Kulkosvaidininkas.

• Gomez Wheeler - antrojo plano personažai.

Siekiant nuspręsti, ar žaisti šio snaiperio šaudymo simuliatorius, jūs galite ieškoti internete apie žaidimą Snaiperis: Ghost Warrior 2 vaizdo. Žiūrėti po daug video su nuomonių ir priekabos žaidimą, jūs galite pamatyti patys, kad antroji dalis Lenkijos snaiperio šaudymai dirbo daug geriau nei pirmasis. Be to, išskyrus tai, kad čia buvo įgyvendinta visiškai realius balistika Fotografavimas Snaiperis: Ghost Warrior 2 gali būti naudojami 6 snaiperio šautuvai, naktinio matymo prietaisai, Melee ginklą, įvairius sprogmenis, akinius ir tt termovizoriais ir tt Daugelis žaidėjų, kurie yra gerbėjai snaiperio treniruokliai kreipsimės į tokio rimto požiūrio į fotografavimo, kai reikia atsižvelgti ne tik į sunkumą, bet ir vėjo greitis ir kryptis, vieta, kvėpavimo dažnis grotuvas, atstumas iki taikinio. Šie ir kiti duomenys žaidimą galima rasti, jei jūs einate į žaidimo oficiali svetainė http://www. Ag. ru/games/sniper-ghost-warrior-2, atvykę į bet žaidėjus, kurie Lobizmas visas abejones ir priimti sprendimą Sniper Ghost Warrior 2 Atsisiųsti ir įdiegti žaidimą į savo kompiuterį praleisti daug valandų siūlomų kūrėjai misijų ištrauka.

Būkite atsargūs, atidžiai, tiksliai vykdant užduotis, nematomas priešų ir tuo pat metu nustato.

Sėkmės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos